Jump to content

Photo

Продавам: Dji Phantom 2 + h3 - 3d gimble

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Ghetto_Freak

Ghetto_Freak

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 posts

Posted 16 June 2018 - 17:47

Здравейте,

Дойде време да пусна дрона си за продажба. Дрона е на около 4 години, което означава, зе няма гаранция. Няма падания, удряния или някакви технически неизрядности. Дистанционното и дрона функционират добре. На дрона е инсталиран gimble h3-3d който се управлява от дистанционното. Има и видео предавател, но НЯМА екран в комплекта. Аз съм използвал дрона с GoPro 3+Black, като мога да кажа, че видеата не са никак лоши (все пак камерата може да снима до 2.5к, но камерата не се продава в комплекта. Има две налични оригинални батерии с които може да летите в порядъка на 20-24 минути без никакви проблеми. 

В комплекта влиза:
- Dji Phantom 2 с инсталирана лчлка за GoPro 3 камери
- дистанционно
- две оригинални батерии
- две оригинални зарядни 
- два компелекта перки 
- усилвател на сигнала на дистанционното
- раница в която може да поберете всичко
- резервни 10 броя пина за гимбъла
- резервни гумени маншони на гимбъла
- резервни болтчета
- още една 5.8 антена за видео предавателя.

При възникнали въпроси съм на разположение.

Цена - 700 BGN

Пловдив
тук или лични

#2 Midex

Midex

Индикатор

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 24367 posts

Posted 16 June 2018 - 18:08

Извинявам се ако твоето е нещо друго, тъй като нищо не разбирам от дронове, но за да парирам евентуални рапорти с линкове - ако е изброеното е същото като това, по правилата трябва да е на по-ниска цена. Вероятно между изброените неща има повече работи, които струват допълнително, така че напиши кое-какво, за да не ми се налага да разглеждам рапорти. ;)

#3 Ghetto_Freak

Ghetto_Freak

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 posts

Posted 16 June 2018 - 21:55

Да това е "удар под кръста"( шегувам се ). Като цяло ков колко струва е малко странно понеже нещата са въора употреба, но наистина синтеза са пуснали много добра оферта - пътото е че стойката е колкото дрона. И по същество втората батерия и второто зарядно за втора употреба - 100 BGN казал, раноцара е купувана 50 BGN, като преградите съм си ги правил ( първата ми грешна поръчка от интернет ). Втори комплект перки - 25 BGN, нови пинове $10, маншони - $10, усилвател - 10 BGN ( даже не съм го ползвал ). И най интересното в комплекта, което не мога да му сложа цена - модула за изпращане на видео сигнала. Слагаха ми го в коптера ама цената не мога да е заложа - не си спомням колко съм дал и не мога да намеря аналог в момента на паЗара.

Разбира се че при наличие на желаеш купувач може да се коментира цената, но в границите на разумното.

Edited by Ghetto_Freak, 16 June 2018 - 23:09.

#4 Ghetto_Freak

Ghetto_Freak

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 posts

Posted 12 July 2018 - 17:32

650BGN, 

като съм отворен за предложения, но на лично.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users