Jump to content
BulForum.com

PSX Requests


VeNoM_2431

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Iskame Smackdown 2!!!Pone az go iskam de 4e e best simulator na WWE.6e mojete li da go namerite?

 

BTW ne sym opitval PSX emulatori - dobro li e ka4estvoto ?

Link to comment
Share on other sites

Teзи игри, които са ги качили могат да се изпечат на дискове и да се играят на PlayStation1.Вътре в архива си е image-фаил. Не би трябвало да има проблеми да ги играеш. http://www.warez.ru:8081/gamez/!_console_/PSX2/ - тези са за PlayStation2.

Link to comment
Share on other sites

Az ti beh pory4al ne6to predi ama ti ne znam nameri li ne6to ili ne :D Stava duma za iso-ta koito da zapi6a na obiknovenno CD i da se igraqt na Playstation 1 ili 2 s mod chip. Ako nameri6 takiba igrici nqma da e zle :D

Ми тука от заличката PS2 Игричките са по 2 лева под наем... Аз мога да ти направя някви ISO-та ма малко ще се озора до като кача някво DVD :rolleyes:

 

 

BTW: игрите не ги търсим из нета (е които ги има си ги сваляме), а ги взимаме от приятели или от залата тука :music

Link to comment
Share on other sites

xe....mi az sym ot pld....i kydeto davat pod naem sym tyrsil i kydeto prodavat sy6to....basi

kyde li ne tyrsih ot4aqn sym ve4e...vii ste mi poslednata nadejda :))

btw sonic q kaji ko stana nali po edno vreme ima6e edin site.. www.vsonic.tk ima6e mnoo qki raboti tam ama ne6to go nema !?!?!

Link to comment
Share on other sites

Teзи игри, които са ги качили могат да се изпечат на дискове и да се играят на PlayStation1.Вътре в архива си е image-фаил. Не би трябвало да има проблеми да ги играеш. http://www.warez.ru:8081/gamez/!_console_/PSX2/ - тези са за PlayStation2.

Virtua Fighter-a няма да може да я пусне освен ако конзолата не е купена от САЩ, Канада, Япония защото там са NTSC а европейските са PAL... и тази игра е NTSC

Link to comment
Share on other sites

xe....mi az sym ot pld....i kydeto davat pod naem sym tyrsil i kydeto prodavat sy6to....basi

kyde li ne tyrsih ot4aqn sym ve4e...vii ste mi poslednata nadejda :))

btw sonic q kaji ko stana nali po edno vreme ima6e edin site.. www.vsonic.tk ima6e mnoo qki raboti tam ama ne6to go nema !?!?!

Тоя сайт в момента го правим с Venom и като го позакърпим малко новият му адрес ще бъде www.daxzone.tk и ще качваме там същите работи само че ще искам от вас да има доброволци, които да пишат ревюта към всяка игра :punk

Link to comment
Share on other sites

xe....mi az sym ot pld....i kydeto davat pod naem sym tyrsil i kydeto prodavat sy6to....basi

kyde li ne tyrsih ot4aqn sym ve4e...vii ste mi poslednata nadejda :))

btw sonic q kaji ko stana nali po edno vreme ima6e edin site.. www.vsonic.tk ima6e mnoo qki raboti tam ama ne6to go nema !?!?!

Тоя сайт в момента го правим с Venom и като го позакърпим малко новият му адрес ще бъде www.daxzone.tk и ще качваме там същите работи само че ще искам от вас да има доброволци, които да пишат ревюта към всяка игра :punk

site-a be6e mnogo qk dano si ostane tolkoz qk...gledaite da ne go razvalite eiiii!

a za review-tata vinagi ima dobrovolci ili po to4no....kak da go kaja...budali det mislqt 4e mogat da pi6at ama se polu4ava sme6na rabota... i kakvo ima6 predvid pod vsqka igra?

Link to comment
Share on other sites

Ми в тоя сайт ще почнем да качваме игри за различните платформи и да речем накефила те е Conker's Bad Fur Day за Nintendo 64 и ще пишеш ревю за нея за да разберат и останалите за какво става дума, Друг пък го кефила Mario 64 пак за тва и пише ревю за тая.... тоест това ще бъде сайт като останалите от където може да сваляш ромове и емулатори, но тук освен тези работи ще има и ревюта към всяка игра или почти всяка + няколко скрийншота за да знаеш поне за какво става дума като пуснеш да дръпнеш нещо.

Link to comment
Share on other sites

Capcom Vs SNK Milenium Fight 2000 Pro (ili 2001 zabraih ve4e)

ako uspeete da q namerite 6e sym vi super blagodaren

Iskame Smackdown 2!!!Pone az go iskam de 4e e best simulator na WWE.6e mojete li da go namerite?

 

Значи сега си ги записвам и ако ги има под наем утре ще направя Images а ако не ще по разпитам дали ги има някой.

Link to comment
Share on other sites

xe....mi az sym ot pld....i kydeto davat pod naem sym tyrsil i kydeto prodavat sy6to....basi

kyde li ne tyrsih ot4aqn sym ve4e...vii ste mi poslednata nadejda :))

btw sonic q kaji ko stana nali po edno vreme ima6e edin site.. www.vsonic.tk ima6e mnoo qki raboti tam ama ne6to go nema !?!?!

Тоя сайт в момента го правим с Venom и като го позакърпим малко новият му адрес ще бъде www.daxzone.tk и ще качваме там същите работи само че ще искам от вас да има доброволци, които да пишат ревюта към всяка игра :punk

site-a be6e mnogo qk dano si ostane tolkoz qk...gledaite da ne go razvalite eiiii!

a za review-tata vinagi ima dobrovolci ili po to4no....kak da go kaja...budali det mislqt 4e mogat da pi6at ama se polu4ava sme6na rabota... i kakvo ima6 predvid pod vsqka igra?

Nesa pritesnqvai nadali 6te go razvalim po skoro da go podobrim vremeto 6te kaje.Sq se o4ertavat vanakancii taka4e mojebi sled tqh se nqdaveme da e gotov,razbirase jelae6tite da pi6at reviewta moje o6te sega da mi pi6at na maila ili na MSN adresa mi za da mi kajat za koq igra iskat da pi6at review.

Link to comment
Share on other sites

Iskame Smackdown 2!!!Pone az go iskam de 4e e best simulator na WWE.6e mojete li da go namerite?

 

BTW ne sym opitval PSX emulatori - dobro li e ka4estvoto ?

Veseo Vij sega bratle ako neti se 4aka nie da uploadnem igrata moje da q svali6 ot tuka samo 4e tova e FTL taka4e ne otgovaraqm za download speeda taka4e nie 6te q potarsim i ka4im no ako neti se 4aka :

 

WWF SmackDown 2!

Link to comment
Share on other sites

Iskame Smackdown 2!!!Pone az go iskam de 4e e best simulator na WWE.6e mojete li da go namerite?

 

BTW ne sym opitval PSX emulatori - dobro li e ka4estvoto ?

Veseo Vij sega bratle ako neti se 4aka nie da uploadnem igrata moje da q svali6 ot tuka samo 4e tova e FTL taka4e ne otgovaraqm za download speeda taka4e nie 6te q potarsim i ka4im no ako neti se 4aka :

 

WWF SmackDown 2!

Mersi za url-to.Ako ne vi pre4i da q ka4ite - ka4ete q vie 4e naposledyk nemam nervi s ftl.Pyk i ne byrzam - tyrsq q ot godina i pove4e(po-to4no tyrsq nqkakyv PC variant na podobna igra) i 6te moga da iztraq.A ako imate nqkakyv problem - 6te q svalq az i 6te q ka4a.Samo kajete.

Link to comment
Share on other sites

Iskame Smackdown 2!!!Pone az go iskam de 4e e best simulator na WWE.6e mojete li da go namerite?

 

BTW ne sym opitval PSX emulatori - dobro li e ka4estvoto ?

Veseo Vij sega bratle ako neti se 4aka nie da uploadnem igrata moje da q svali6 ot tuka samo 4e tova e FTL taka4e ne otgovaraqm za download speeda taka4e nie 6te q potarsim i ka4im no ako neti se 4aka :

 

WWF SmackDown 2!

Mersi za url-to.Ako ne vi pre4i da q ka4ite - ka4ete q vie 4e naposledyk nemam nervi s ftl.Pyk i ne byrzam - tyrsq q ot godina i pove4e(po-to4no tyrsq nqkakyv PC variant na podobna igra) i 6te moga da iztraq.A ako imate nqkakyv problem - 6te q svalq az i 6te q ka4a.Samo kajete.

mi podoben varqnt na PSX versiqta na igrata e WWE RAW ako nesi q probval vij-q ako si fen na ke4a moje da te na kefi

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да намерите "Tenchu - Stealth Assassins" и "Tenchu 2 - Birth of the Stealth Assassins" ? Благодаря предварително.

Za Parviq Tenchu sas sigurnost go ima za 2 trabva da proverq

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...