Jump to content
BulForum.com

Plovdivska rap grupa?


Valkyre

Recommended Posts

Като се прибирах видях едно момиче... ЕЕЕ, сещаш ли се кое, едно такова с червена пола! Айде да ми помогнеш, че и забравих името...

Link to comment
Share on other sites

Като се прибирах видях едно момиче... ЕЕЕ, сещаш ли се кое, едно такова с червена пола! Айде да ми помогнеш, че и забравих името...

Не разбрах какъв ти беше отговора по темата ама .. айде да пуснеш 1 пост отгоре лошо няма .

по темата : значи Respect - Женски Работи

други Пловдивски групи са :

Терор

Под Нулата

Link to comment
Share on other sites

....видях едно момиче... ЕЕЕ, сещаш ли се кое, едно такова с червена пола! Айде да ми помогнеш...

 

Ili pak kato onova momchence deto cjal den pisalo pismo do djado si, nakraja go zapechatalo i na plika napisalo: "Na selo - za djado" :D

Link to comment
Share on other sites

Има и OTPOBA 3A Mu6Ku.Не са много известни, но мисля, че има хляб в тях.........може да ги дръпнете от тук. Или поне ги чуйте.pls

Ами....чух ги. Извинявай, че може би ще засегна вкуса ти, ама отдавна не бях слушал нещо толкова зле. :wacko: Поне на този етап от развитието им никой не може да каже има ли хляб или няма. И за да не бъда голословен, защото не малко хора във форума дават съвети за щяло и нещяло без да имат най-малка представа за материята, за която се говори, ще уточня че се занимавам точно с това повече от 10 години - записвам изпълнители, в това число доста от рап групите в Пловдив. Виж - за някои от тях да кажеш, че "има хляб" - да, но когато се сблъскам(доста често) с изпълнители на тяхното ниво('отрова за мишки') - абсолютно задължително ги връщам да си оправят текста, инструментала (често го оправям аз), дикцията или направо ги свързвам с някои от по-печените в занаята. В противен случай се получава точно това, което чух от линка - домашни записи, изпълнени с грешки, по възможно най-лошия начин.

Съжалявам, че постоянно съм ангажиран, свободното ми време за нет не е толкова, колкото на мен ми се иска :P, освен това съм на 32к Upload, а и доколкото знам за Upload се иска някакъв manager....(станаха бая работи), иначе досега да съм качил във вареза много и добри записи на пловдивски рап групи, единични изпълнители (а и не само рап). Защото информацията за местните хора, занимаващи се с музика не е много, което е много жалко. Освен това рядко имат ангажименти по партита, клубове (кои са, че не се сещам ;) ) или на централния площад. Но смятам да поправя скоро пропуска....на 25-ти т.м. пак ще има среща на вареза и ако отново дойде я ZGAN, я Karaman или друг по-печен от мен в уплоадването ще го ползвам, за да ги качим. :)

 

П.П. ...ама първо май трябва да ги питам(изпълнителите) дали са съгласни, понеже някои ще издават и може да са против.

Link to comment
Share on other sites

koi po to4no poznava6 ot SP

Ami...taka po pamet moje i da propusna njakoj, shtoto naposledak baja sa minali v "underground" :P , ama ot tezi deto sa zapisvali pri mene: Kalaja, Ceco, Mink, Chetkata, Shorty, Big Nose, Chushkata......sigurno propuskam oshte njakoj.

 

Edit: A ako pitash oshte koi vlizat moga da ti dam imena: Tafkov, Mister Yo, Daniel, Nedjalko, Ico Rusija, Badjo, Key C, Zig, Ogi, Borjo(ot Stambolijski), Stavri, Venci, Asen, Koko, Kucheto, Belia.....abe mnogo sa. :)

Link to comment
Share on other sites

Respect ма кефат

Respect sam gi priznal veche :punk ...ama vse pak i muzikalnoto obrazovanie na Krum i Ceco si kazva dumata - dori mogat i da pejat po malko :P (tova deto ne se otdava hich na ostanalite...njamam predvid rapirane, a chisto peene)

 

 

Edit: HawkS, ami det da ti objasnjavam - ela na masovkata na 25-ti tozi mesec da izpiem po edna bira i shte se za@oznaem. :D

Link to comment
Share on other sites

Mmmm Respect sa mi MNOOO partiq i osobeno Krum!Prav si che muzikalnoto obrazovanie si kazva dumata...trqa da gi vidish sao kak bachkat...naistina sa dosta dobri i imat dosta predimstva koito dosta ot izpylnitelite v Bg gi nqmat (za rapyrite govorq!).vidqh che neshto i za Terror se pishe...`ko ne znaete Terror ne syshtestvuva ot MNOOOGO vreme!kazvam vi go shtot i Mitaka (TMT) go poznaam ot MNOO vreme i s nego sym mnoo partiq...toi sq si bachka sam a ponqkoa i sys Smoke (Danio).a Tmt,Smok3 & Respect imat nqkoi pesni zaedno koito sa prosto razcepvashti...luda ralta!Aaaaaaaaaaight! B)

Link to comment
Share on other sites

Tmt,Smok3 & Respect imat nqkoi pesni zaedno koito sa prosto razcepvashti...luda ralta!

Priemam go kato kompliment, poneje sa zapisvali obshti pesni i pri men. :)

A inache Mitko & Daniel(TMT), kakto i Krum & Ceco(Respect) pootdelno sashto imat mnogo razcepvashti pesni. I edinite i drugite sa dobri po svoemu. :punk

 

P.S. Dori imam izvestna namesa i v instrumentalite. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...