Jump to content
BulForum.com

Искам да купя боксова круша.


Recommended Posts

Естествено боксовата круша трябва да е в задоволително състояние. Ако е възможно, да не е и задължително, слагайте и снимки на крушата, която евентуално продавате.За да не си губим взаимно времето.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Лол оказа се, че все още ми трябва боксова круша. Ако някой може и да ме посъветва от къде мога да си купя нова - да казва:-)

Link to comment
Share on other sites

ot vseki magazin za sportni stoki moje6 da si nameri6 boksova kru6a ta dori i ot metro . za boksova kru6a sam siguren 4e ima na malkata glava to4no do magazin vega ima magazin sporten tam sam vijdal , sa6to sam vijdal i do na botev stadiona to4no do sandvi4ite

Link to comment
Share on other sites

za tva ve4e nqmam nikva ideq prosto ne mi e trqbvalo nikoga i zatva ne sam se i zaglejdal utre imam pak kam centara ako iskate 6te provera i 6te vi kaja

 

 

няма проблем аз ще проверя и аз имам път към центъра,ще се оправя мерси все пак :D

Link to comment
Share on other sites

И мен ме заинтересувахте да си взема боксова круша та колко казахте че струва от магазин?

Link to comment
Share on other sites

Правете разлика между круша и чувал !!!Според мен всички тук говорите за чували ама и хал хабер си нямате.Иначе варират между 70-150 камъка

Link to comment
Share on other sites

А ако неможете да си позволите да си купите круша си намерете един сак за стикове за голф, напълнете го с трици и готово :)

Link to comment
Share on other sites

В Метро последно, което гледах беше, боксова круша - бърза и струваше към 26 лева. Там няма чували. Някой да ми каже къде мога да намеря чувал за около 80-90 лева. Не ми трябва естествена кожа все пак е за лично ползване, няма да стой в някоя зала за кикбокс:-)

Link to comment
Share on other sites

Намерих си боксов чувал за приличната сума от 150 лева. Обаче се оказва доста твърд и ръцете ми дават заето вече. Препоръчайте ми с какво ще е най-удобно да го блъскам това чудо и ръцете да не ми стават като пихтия:(

Link to comment
Share on other sites

Това да блъскаш така е най-голямата простотия, която можеш да направиш. След няколко години няма да можеш една ябълка да фанеш, ще те боли, ставите ти ще са лом и ще си блъскаш главата за това, че преди си си блъскал ръцете.

Link to comment
Share on other sites

Това да блъскаш така е най-голямата простотия, която можеш да направиш. След няколко години няма да можеш една ябълка да фанеш, ще те боли, ставите ти ще са лом и ще си блъскаш главата за това, че преди си си блъскал ръцете.

ne e taka ama nqma zna4enie

Link to comment
Share on other sites

petst ако нямаш ръкавици боксови можеш да си вземеш бинтове те са между 5 и 10 лева.Само си намери някои да те научи как се овързват ръцете защото иначе няма да има ефект ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...