Jump to content
BulForum.com

Към Гигабит


Aries

Recommended Posts

Стига сте се оплаквали де.Каквото е такова.Локалния е ок,но пък наистина-голяма работа.Трябва и добър външен и бг да има.НО няма :( Е тея дни ще си мръдна мързеливия гъз на 15 метра да поговоря с момчетата от гигата,пък да видим каквп ще кажат по въпроса

Link to comment
Share on other sites

Стига сте се оплаквали де.Каквото е такова.Локалния е ок,но пък наистина-голяма работа.Трябва и добър външен и бг да има.НО няма :( Е тея дни ще си мръдна мързеливия гъз на 15 метра да поговоря с момчетата от гигата,пък да видим каквп ще кажат по въпроса

 

Ванка няма кво си играеш, всеки месец им говора и до ся резултат...

За толкоз пари локал стига ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе да ви кажа и аз от скоро виждам разлика в скоростите в сравнение с прди...сега от data.bg свалям с 10-20 KB като тази скорост е непостоянна,а преди си теглих доволно с 32 КВ постоянна скорост :)

Link to comment
Share on other sites

Аве на тоя гигабит нет му няма външния трафик? 2с работи 10с го няма. Докога ще продължава тази подиграфка!?На брошурите дето ги пъхав във входа пише съвсем различно нещо от това, което предлагат. Да не кажа, че нямат нищо общо с истинската реалност. Кога ще си пуснат сайта?

Link to comment
Share on other sites

Айде де...

Тука няма ли някой от support-a на Giga Bit да пише нещо в своя защита?!

9kB/s :angry1 :angry1 Започва да ми става :sick ... Ама тука в Стамболийски само Giga Bit и VISIO...

 

 

VISIO SUX!!!!

Link to comment
Share on other sites

Naistina e taka.I az predi da se varja biah u sasedite i ot bg svaliashe s 30-40k a ot warez kam 400 i nagore mejdunarodnia beshe kam 16 interneta beshe idealen za 18lv i sia _!_ :( . Otiam onia den i gi pitam zakvo bg-to e tolkova malko i onia mi vika mi poveche e na drugata tarifa ot 28lv naprao mi idvashe da mu izkarta tikvata...

Link to comment
Share on other sites

Абре хора вие с по 20К - 32К сте идеални

К'о да кажа за моя дето е 7,5К - 8К :angry1

За външен па да не говоря от 0,00К до 3,5К :sick:

Ма ся к'о да са прави за 18 кинта пак съм доволен

Но ако продължи така от клона ще почнат да падат маймунките една по една ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Първо искам да кажа че от 5 месеца съм с Гига бит и всичко беше супер.

От седмица може би обаче трафика ми спадна . Вече не свалям с 380-400 от warez.ru а с 290-300 . От MBOX.TV филмите не ми тръгват , или ако тръгнат то ще са без субтитри и насичащи ( имам предвид филми които нямат субтитри )

Обадих се аз тогава , казаха ми че сменяли машините , щяло да се оправи. Мина седмица резултат никакъв .Реших да звънна пак днес. Много любезен човек ( навярно техник ) ми каза че понякога ставало така понеже много хора дърали от wareza аз му казах че е така постоянно. Той се позамисли и каза значи имате вируси ....нямам и касперския и ф прот не намират нищо . Според ad-aware намам и буболечки. Човека пак се замисли и каза ами тогава не сте си ъбдейтвали касперския. Относно проблема с филмите от MBOX ми каза че кодеците не ми работят а те си работят.

Накрая ме посаветва или да си ъбдейтвам касперския или да си форматирам компа .

Не съм само аз така има и други познати които също им е паднал трафика.

Има и такива на които им е същия.

 

Думи на техника по телефона : момче по цял ден се занимавам с това и проблема не е в кабелите , проблема е в някаде в теб

 

А кажи тогава каде в мен е проблема след като нямам вируси !!!

 

P.S.

Благодаря на господин дриймър за бързото заключване на темата ми :angry: "Има достатъчно теми за гигабит" мда има и са заключени.

Link to comment
Share on other sites

pich ne se pritesnqvai vsichki sme taka qvno pak sa barali nastroikite

a btw prez noshta i sytrinta trafika e mnogo po-dobre qvno golqmoto natovarvane naistina idva vecherta togava mejdunarodniq mi spada dori na 3-4 k koeto e napravo sramno :))

inache problemi s filmite naistina nqmam nikakvi - ama chestno i ot warez i ot mbox-a si gi playvam v realno vreme bez problem

obache ima neshto drugo ne znam pri tebe kak e

ot vreme na vreme idva nqkakyv nenormalen flood ot po 350-400k sek i aktivnostta na processora se vdiga na 100% pri polojenie che nqma gram process, ne znam dali e ot losha konfiguraciq na server-ite ili prosto nqkoi malko hakerche si flood-va ip-tata ot mrejata :)

Link to comment
Share on other sites

gigabit si ima i forum ai nau4ete sa

 

Гигабит си има и накакъв договор с евроком , което малко или много касае и warez и форума на warez ;)

t0tal , поне този проблем при мен го няма :)

Link to comment
Share on other sites

koi problem s flood-cheto li

a inache ima i oshte neshto v nashiq vhod sa navyrzani 5 choveka kym gigabit i ostanalite sa pylen hal taka che predstavq si nqmam kakvo svalqt i kakvi eksperimenti si pravqt

ei taka pak edin priqtel si beshe sybral 27 broq trojan, spyware and adware i se chudeshe kakvo pravqt tezi reklamni syobshteniq na ekrana mu postoqnno

abe kakvo da ti kaja - nema opraviq :)

Link to comment
Share on other sites

kym gigabit sum ot po malko ot mesec, no ve4e imam vpe4atleniq i moga da vi kaja 4e tiq sa ebati i mi6ocite. imam ~ 350k do wareza, no tova mene ne me gree, za6toto interneta im e vse edno dial-up. predpo4itam da si imam 16-32k navsqkade, daje i da nqmam warez. nqma da im pla6tam po 18lv za lokalen trafik.

Kolkoto do tova kakvo ob6to imat gigabit s evrocom... ami interneta na gigabit idva ot evrokom - tova e ob6toto.

 

 

Az nikade nesam pro4el 4e te zadaljavat da se puskash kat iskash da se manish v dogovora ima edna klauza za 12te meseca plashtash si neustoikata i se mahai.

 

 

vinyl_master molqte neni zabranqvai da pishem vav foruma. ;) :P

 

A shto se odnasq do mejdunarodniq mi trafik toi e okolo ~15 :punk

Link to comment
Share on other sites

Az sum kum Ggbit i sam dovolen ot vruzkata, oba4e teq filmi mnogo lag weeeee! Bezobrazno, ujasno, gnusno!!! Tolkova e iznervq6to 4e mi idva da si zabiq kompa v zemqta i da go podpalq. Ne mojq6 da se nakefi6 na film4eto kato xorata. Dano da izmislqt ne6to 4e e kofti rabota!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...