Jump to content
BulForum.com

Към Гигабит


Aries

Recommended Posts

Вече няколко дена има прекъсване за продължителни периоди от време на международния трафик. :angry:

Предполагам, че вината не е ваша, ама все пак не може ли да направите нещо по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Ами значението е такова, че пишат едно, а дават друго. Ей това е значението да не говорим, че бг пиринга е много, много зле. И то проблема при тях, е че те непрекъснато увеличават броя на абонатите си, а не разширяват мрежата. :wacko: Еми да вземат и да го направят най-накрая. Това е абсолютна срамота. Но въпреки всичко пак са по-добре от Евроком. Поне не даваш 120 лева за модем, който струва 30 и после да си го блъскаш в кратуната дебела. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами значението е такова, че пишат едно, а дават друго. Ей това е значението да не говорим, че бг пиринга е много, много зле. И то проблема при тях, е че те непрекъснато увеличават броя на абонатите си, а не разширяват мрежата. :wacko: Еми да вземат и да го направят най-накрая. Това е абсолютна срамота. Но въпреки всичко пак са по-добре от Евроком. Поне не даваш 120 лева за модем, който струва 30 и после да си го блъскаш в кратуната дебела. :punk  :punk  :punk

 

Нещо за мойта кратуна ли намекваш ? :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Спокойно аз от личен опит говоря. :punk

still_alive... пак се изказваш напълно безидейно (в смисъл, че нямаш идея за какво говориш). Намери ми нов Motorola SB5100 за 30 да си купя...

Link to comment
Share on other sites

Ние лично навремето ги внасяхме и за 500 бр ни струваха точно толкова.Мога да поръчам абсолютно всичко. Каквото ми кажеш това ще пише.Ако искаш ще ги кръстим Dreamer :punk

Link to comment
Share on other sites

kym gigabit sum ot po malko ot mesec, no ve4e imam vpe4atleniq i moga da vi kaja 4e tiq sa ebati i mi6ocite. imam ~ 350k do wareza, no tova mene ne me gree, za6toto interneta im e vse edno dial-up. predpo4itam da si imam 16-32k navsqkade, daje i da nqmam warez. nqma da im pla6tam po 18lv za lokalen trafik.

Kolkoto do tova kakvo ob6to imat gigabit s evrocom... ami interneta na gigabit idva ot evrokom - tova e ob6toto.

Link to comment
Share on other sites

Ние лично навремето ги внасяхме и за 500 бр ни струваха точно толкова.Мога да поръчам абсолютно всичко. Каквото ми кажеш това ще пише.Ако искаш ще ги  кръстим Dreamer :punk

Ти направи оферта, директно от производителя ли ги взимаш!?

Motorola - ЦЕНИ

Просто не ми е как сте купили модеми по $15-18, ама за такава голяма поръчка може да са ви дали 60-70% отстъпка? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi vizte sq i az sam abonat na GIGABITNET i vi kazvam mnogo sam govoril s tqx za bg piringa ama ne se nadqvaite pri men v nqkoi slu4ai pada i do 2 3 kb tai4e.NA PO DOBRO OT TOVA ABONATITE NA GIGABIT DA SE NENADQVAT :angry:

Link to comment
Share on other sites

kym gigabit sum ot po malko ot mesec, no ve4e imam vpe4atleniq i moga da vi kaja 4e tiq sa ebati i mi6ocite. imam ~ 350k do wareza, no tova mene ne me gree, za6toto interneta im e vse edno dial-up. predpo4itam da si imam 16-32k navsqkade, daje i da nqmam warez. nqma da im pla6tam po 18lv za lokalen trafik.

Kolkoto do tova kakvo ob6to imat gigabit s evrocom... ami interneta na gigabit idva ot evrokom - tova e ob6toto.

тогава мини си на dial-up за да плащаш по-малко :evil

Link to comment
Share on other sites

Аз имам 60кб Уарез 1-2мб локален трафик който до скоро беше 10мб , но след "профилактиката" :) стана 1мб и от тоя локален всичко е развалено освен филмите.Както казах междунардоният трафик е 11кб а бгпеер не мога да кажа точно ,но е от сорта 8-9кб и плащам 25лв :) весело нали?

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

as ot nqkolko dena sum kum gigashit( :P ) -ne 4e se oplakvam ot neta, no sedmca 2 ili mesec ne pomnq to4no predi da se vkliu4a bg i internagionala bqha ot 20 do 30-40kb/s ...sega e 8 navsqkade po4ti osven warez...neznam no wareza ve4e po4ti ne go polzvam za download osven da gledam nqkoi film...nqmashe li da e po-pifko 100k warez vmesto 300 i 50-100 international i bg :P ;) ..dano skoro dignat neshto 4e as kakto kazah downlaodvam po4ti samo ot vanka :( ..ina4e uploada na gigabit neznam zakvo ama e super lud 40mb -15sec :)

Link to comment
Share on other sites

ne razbrahte li ve4e 4e gigabit vi dava dobra lokalna skorost i nikyde ne vi obe6tavat visoki mejdunarodni ili bg skorosti.gigabit e prednazna4ena za teq koito iskaat da sa v mreja da imat burz warez i da igraqt bez problemi na serverite na evrokom.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аве тея от Гигабит нет защо намалиха скоростите и на интернешънала и на бг пиринга и на всичкото отгоре ги няма, скоростите падат до 800 байта в секунда, на мен dial up ми беше много по-бърз? Срамота отново се базикат, обаче на мен търпението взе да ми се изчерпва. :angry: На всичкото отгоре от една седмица от warez.ru скороста ми пада под 20 килобайта, да вземат да се стегнат малко. В началото бяха перфектни и все повече разбирам, че сам прав с увеличението на маймуните на клона по-зле става интернета и все по-зле.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...