Jump to content
BulForum.com

Yahoo messenger


don_anton

Recommended Posts

значи като дам дам VOICE когато си чата с някой чрез yahoo messenger ми изписва your computer does not support the required audio compresiion format. пробвах бая неща влизах в сайтове на яхоо и такива неща но неще не мога да го направя някав софтъар свалих ма и той не стана та ако може дам и помогнете да реша проблема си ?

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам по каква точно изкривена логика си решил, че темата е за Others. Става въпрос за програма, която върви под Ўиндоус, n'est-ce pas? Е, тогава?!

···› moved to Win_Appz

Link to comment
Share on other sites

С Yahoo такъв проблем не съм имал , но съм много доволен като качество на звука,връзки правя със UK и US..направи ли му последния ъпдейт ?

Link to comment
Share on other sites

С Yahoo такъв проблем не съм имал , но съм много доволен като качество на звука,връзки правя със UK и US..направи ли му последния ъпдейт ?

еми да яхоо е най-новата версия свалих я вчера на яхоо месинджър де :)!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Хора за yahoo имам проблем. Значи направих акоунт и не влизам въообще след това се ядосах и направих още два. Кажете как да се логна. Ако може някой да ми направи акоунт и да ми го прати на ЛС. Моля кажете къв е проблема.

Мерси предвърително!

Link to comment
Share on other sites

Хора за yahoo имам проблем. Значи направих акоунт и не влизам въообще след това се ядосах и направих още два. Кажете как да се логна. Ако може някой да ми направи акоунт и да ми го прати на ЛС. Моля кажете къв е проблема.

Мерси предвърително!

сега сте ти направа един а за войс най-добре за сега е SKYPE
Link to comment
Share on other sites

значи като дам дам VOICE когато си чата с някой чрез yahoo messenger ми изписва your computer does not support the required audio compresiion format. пробвах бая неща влизах в сайтове на яхоо и такива неща но неще не мога да го направя някав софтъар свалих ма и той не стана та ако може дам и помогнете да реша проблема си ?

 

svali si novata versiq(http://messenger.yahoo.com/?i=1)ako ne e zaradi zvukovata karta :confused :huh:

Link to comment
Share on other sites

Мх, леко офтопик, но пак за yahoo и voice става въпрос. Та, проблемът е следния, когато ме инвайтнат/инвайтна някой на voice conference и cpu usage- a на компютъра ми се вдига на 100% и освен с изгасяне на yahoo със зверски мъки не се оправя. Някакви идеи по въпроса?

 

П.П. Ъпдейтнал съм си yahoo- то... да кажете че не го правя, ама не.

Link to comment
Share on other sites

Po nqkoi put survarite na yahoo se precakwat.Naprimer ot dwa dena nito zvukov survur ba4ka, nito video, failoviq transver i toi e :sick Izpolzwam SKYPE za glas, perfektna e taq programka yahoo messenger i SKYPE sa :punk

Link to comment
Share on other sites

Po nqkoi put survarite na yahoo se precakwat.Naprimer ot dwa dena nito zvukov survur ba4ka, nito video, failoviq transver i toi e  :sick Izpolzwam SKYPE za glas, perfektna e taq programka yahoo messenger i SKYPE sa  :punk

 

И аз така викам!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...