Jump to content
BulForum.com

ima li magazin na umbro ili nike v plovdiv


Valkyre

Recommended Posts

kvooo staa!!! :D ot dosta vreme tarsia magazin na nike osobeno na umbro,no vse

stigam do zadanena ulica :angry: .shte vi bada mnogo blagodaren ako mi kajete

da li ima!!!

 

Аз се сещам за два магазина,където продават много неща на Nike,но има и стоки на другио фирми...двата магазина се намират в "малката главна" отдясната страна - на единия пише на табелата Reebook а на другия не съм сигурен,но се намира малко преди един банкомат.Дано съм успял да ти помогна с моето неточно обяснение :)

Link to comment
Share on other sites

kak da ti kaja triabvat mi niakvi maratoki nake!!!a na umbro magazin mi triabva za da si vzema nekvi iaki dreshki :D

 

за оригинален Nike трябва да се разходиш до София или да идеш във Формулата. другаде оригинал няма да намериш и трябва да знаеш.. ако искаш оригинал Nike .. трябва да си готов да се разделиш с над 190 лева. а за Umbro... в Пловдив няма. също трябва да ходиш до София.

Link to comment
Share on other sites

Ух,има,но тази улица сега забравих как се казва.Значи,пада се до Maze,ако го знаеш.Уличката,която е успоредна на главната,където има доста златари.Като вървиш по Главната,свиваш към Хемингуей и Европата и излизаш на нея.Тя сега се обособила като че ли само за спортни стоки.

Също в бившата Диадора на Гребната може да има UMBRO

Link to comment
Share on other sites

А онзи магазин на центъра, на Адидас, не е ли оригинален ?

 

P.S.Ако искаш маратонки "Nake", тука в Пазарджик, циганите ги продават усилено :)

Link to comment
Share on other sites

Vij pi4 vuv ratonito ima mnogo artikoli na umbro :) sushto taka mislq che ima neshta na umbro i vuv reebok ;) pone taka mislq ! za reeboka ne sum mnogo siguren no za ratoni to sum 100 % shtoto predi nqkolko dena hodih i beshe pulno s neshta na UMBRO :inqn

Link to comment
Share on other sites

Vij pi4 vuv ratonito ima mnogo artikoli na umbro :) sushto taka mislq che ima neshta na umbro i vuv reebok  ;)  pone taka mislq ! za reeboka ne sum mnogo siguren no za ratoni to sum 100 % shtoto predi nqkolko dena hodih i beshe pulno s neshta na UMBRO  :inqn

kade e tozi magazin za koito kazvashe che ima stoki na umbro :huh:
Link to comment
Share on other sites

Ух,има,но тази улица сега забравих как се казва.Значи,пада се до Maze,ако го знаеш.Уличката,която е успоредна на главната,където има доста златари.Като вървиш по Главната,свиваш към Хемингуей и Европата и излизаш на нея.Тя сега се обособила като че ли само за спортни стоки.

Също в бившата Диадора на Гребната може да има UMBRO

 

улицата се казва Отец Паисий. магазина за който говориш е доста скъп.

 

А онзи магазин на центъра, на Адидас, не е ли оригинален ?

 

P.S.Ако искаш маратонки "Nake", тука в Пазарджик, циганите ги продават усилено :)

 

определено магазина е оригинален. то и затова едни маратонки са 200 лева и нагоре. точно за това говоря. оригиналните спортни стоки са скъпи. Nike са най-скъпите маратонки заради системите, а Lotto i Kappa са най-добрите производители на спортни дрехи.

Link to comment
Share on other sites

Абе в Адидаса има супер много фалшиви стоки (разбира се има и някои оригинални).Например там има някви жалки имитации на калеври - Адидас Предатор,ама т'ва е друга тема няма да се отплесвам ся... :)

Link to comment
Share on other sites

Собственика на магазина на Адидас държи правата за продажба на адидас.Значи където другаде видите Адидас са фалшименто, гарантирано.А цените в тоя магазин са нямам думи...Ако искаш нещо хубаво наистина ще трябва да се разходиш до София, тук избора е много беден, боклуците са много и цените са по-високи.Аз във вторник ще ходя до там да си купувам маратонки ,защото тук обикалям от 2 месеца и немога да си харесам нищо.Харесах си един модел, викам си взимам го, ама няма номер...питам ги ще карате ли скоро, а ония ми отговаря ми няма...Харесах си други ама те хем бяха фалшиви, хем бяха за 170 лева.Изобщо тук в Пловдив сме много западнали, нищо хубаво неможеш да си купиш.

Link to comment
Share on other sites

Собственика на магазина на Адидас държи правата за продажба на адидас.Значи където другаде видите Адидас са фалшименто, гарантирано.А цените в тоя магазин са нямам думи...Ако искаш нещо хубаво наистина ще трябва да се разходиш до София, тук избора е много беден, боклуците са много и цените са по-високи.Аз във вторник ще ходя до там да си купувам маратонки ,защото тук обикалям от 2 месеца и немога да си харесам нищо.Харесах си един модел, викам си взимам го, ама няма номер...питам ги ще карате ли скоро, а ония ми отговаря ми няма...Харесах си други ама те хем бяха фалшиви, хем бяха за 170 лева.Изобщо тук в Пловдив сме много западнали, нищо хубаво неможеш да си купиш.

 

не е верно тва за адидаса. просто ако магазините купят стока... те не могат да я пуснат на цена по-малка от тази във фирмения магазин на Адидас, а ако я пуснат по-скъпо никой няма да им я купи. цената не е от особено значение. тука в 98% от магазините стоките са второ и трето качество. няма такова нещо като фалшификат. просто стоките са нискокачествени.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ще питам в тази тема за да не отварям нова. Значи мисля да си купувам маратонки Диадора. Някой да знае в Пловдив дали има магазин на тази фирма. Преди след пешеходния мост имаше, но не знам дали още го има. И ако може да ми кажете някакви цени, Мисля да си взема нещо ей такова

 

48421-AA_250.jpg

 

Edit: то това не са маратонки ами май се водят от сорта на футболни обувки или нещо такова :bgrin:

 

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Edinstvenite originalni stoki sa na adidas

ako zabeliazva6 adidas ima samo v 2 magazina ogromni i originalni -tva e

si4ko dgugo e mentak otidi v sofia i vij kolko struva nike i dr a tuk 100 lv i aide

palni balamurnici sme

Link to comment
Share on other sites

Edinstvenite originalni stoki sa na adidas

ako zabeliazva6 adidas ima samo v 2 magazina ogromni i originalni -tva e

si4ko dgugo e mentak  otidi v sofia i vij kolko struva nike i dr a tuk 100 lv i aide

palni balamurnici sme

 

никой не говори за Nike в момента.

 

колкото до въпроса на момчето с кецовете Diadora. Да. още го има този магазин там и той май остана единствен.

Link to comment
Share on other sites

колкото до въпроса на момчето с кецовете Diadora. Да. още го има този магазин там и той май остана единствен.

Мерси ще се замъкна да видя за какво става въпрос. Ако някъде по главната сте виждали нещо подобно казвайте за магазините.

Link to comment
Share on other sites

Двата най-яки и с оригинални стоки, каквито искаш в Пловдив са на Диадиза и на Адидас.А за Найк и Ъмбро в Пловдив няма за оригинални стоки.Мисля, че в СОфия има, но не съм много сигурен, но като чета предишните Ви постове разбирам, че в Софиа има такива магазини, каквито ви трябват :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...