Jump to content
BulForum.com

Записвачката не се разбира с дисковете


Recommended Posts

Кога е купена записвачката,ако е на 1год. значи е отишла.

Аз също имах такъв проблем дава :0%пълен-0%празен.

Проблема се решава с ноВа записвачка.

Link to comment
Share on other sites

може би е на 7 или 8 месеца

Пробвай с друга марка дискове,но ме съмнява да се оправи работата,

пробваи тази програма NTI CD&DVD-Marker.Aз работя с нея и съм много доволен Програмата

Link to comment
Share on other sites

като става въпрос за дискове искам да ви се оплача

Купих си едни тъпи дискове от Mr.леонид Плачков фирма dinoel Дисковете се казват CD-R Center plovdiv  на тях пише,поддържат скорост от 4х до 48х  а като пусна да записвам с нерото и не ми дава повече от 8Х

Я кажете при вас така ли е или само при мен?

 

Абсолютно същия проблем .. и от същия човек :))

 

П.С. @VKK - същия проблем като кой ? Като Shade или като Sempliok? Уточнявай за кой проблем говориш, моля те :) Най-лесно с един quote

Link to comment
Share on other sites

Вкарвам диска, записва си както трябва, а после диска е празен
Аз също имах такъв проблем дава :0%пълен-0%празен.

Проблема се решава с ноВа записвачка.

 

Ne e zadaljitelno da e za nova zapisvachka(makar, che ponjakoga e i ot tova). Imam na staria si komputer SCSI / 4X8 / CD-R(bez RW...togava oshte ne bjaha izmisleni) Panasonic - kato nov go kupih 500$ (tova beshe njakade prez minaloto hiljadoletie :D ). Ne moga da ti kaja kolko hiljadi diska sa minali prez nego - oshte raboti perfektno (i bavno :P )

 

Ta, mojat problem, za kojto pisah po-gore e sashtiat - nezatvoren disk ili sesia. CD-to si e palno s dannite, no kato ne e zatvoreno realno e prazno, poneje ne e kachen TOC (Table Of Content). Prosto si proveri dali e zatvorena sesiata i ako ne - ja zatvori. Drugo reshenie na tozi problem - zapis s naj-mnogo 32X....40X. Sashtia problem (palen disk

Link to comment
Share on other sites

Нямам СП2, проблемът седи и с Alcohol 120%. Сега пробвах с Princo на 24-та скорост - същата работа.

Link to comment
Share on other sites

Купих си диск, куча марка, абсолютно неизвестен. И го записа без проблеми на максимална скорост!

Повече Princo няма да си купя!

Има ли желаещи да закупят 80 празни диска Princo?

Link to comment
Share on other sites

Не бе - те са хубави подложки... Като гледам бая фенове имаха в тая тема - не може някой да не ги купи от теб. Направо се обърни към тях...

Link to comment
Share on other sites

Купих си диск, куча марка, абсолютно неизвестен. И го записа без проблеми на максимална скорост!

Повече Princo няма да си купя!

Има ли желаещи да закупят 80 празни диска Princo?

Аз досега такова чудо с Princo не бях ни виждал ни чувал, но винаги има първи път. Вече започвам да се чудя тея твойте Princo в Тайван ли са правени или в циганската махала... :lol:

И като стана въпрос имат ли защитно покритие или нямат?

Link to comment
Share on other sites

Какво значи защитно покритие?

Не са еднаквостранни (има страна с бяло покритие, където пише Princo).

А дисковете ги купили нашите от МЕТРО.

Link to comment
Share on other sites

OffTopic: Dnes gledah kataloga na Metro (vaji ot 26.08). Puskat njakakvi (naj-verojatno BG) CD-ta "SKY" - 50br. za 22 st. bez DDS(s DDS okolo 26 st.). Ako njakoj si kupi i zapishe pone 10 br. na 52X da postne kakva mu e zapisvachkata i ima li brak.

Link to comment
Share on other sites

А вие не знаете ли, че има PRINCO менте! :P

 

 

---mod note:

CAPSLOCK sux. И някой ден ще ми писне да оправям постове и заглавия. И ще започнете да си получавате процентите!

Link to comment
Share on other sites

А вие не знаете ли, че има PRINCO менте?

 

Abe dnes vsichko si ima mente....televizori, chasovnici.....daje vchera edno "mente" deto se prestruvashe na mene se opita da se probuta na jena mi, ama go usetih navreme i go razkarah... :pirate :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...