Jump to content
BulForum.com

vishte tazi reklama!


w-e-s-t-4-o

Recommended Posts

имаше нещо подобно в нета но онова беще да откриваш разликите и както откриваш една.....две....и на третата едно такова изкача и ти като си надул колонките и земи тоя стрес може да получиш удар :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

аа зако ли реших да си увелича колоните. Брр. Гледайте и ще разберете.Иначе тая реклама луда.

Link to comment
Share on other sites

Мойто тогава беше нещо подобно и наще спят в другата стая....аве....кво да ти говора не искам да си спомням че ми става кофти за наще :(

Link to comment
Share on other sites

Пичове имам гаден навик когато дърпам такива работи първо ги гледам и тогава гледам постовете ;) . Ся си слушках музика нацепена на мах и жикам тжа маи се свали. Пускам и гледам няква количка си пътува и няква весела мелодийка и се кефа и изведнъж така се стренах(направо изкарах си акъла). Затова ако имате гадни комшии и силна уредба 3:00 АМ е перфектното време за отмъщение :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това е най-добрата реклама която съм гледал последно време. Обаче не е за хора със слаби сърца. На мен определено ми предизвика сърцетуп - защото реших да експериментирам със силни колони въпреки предупрежденията :zzz :zzz :zzz :music :music :music :evil :angry1 :evil :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Доста психарски замислено :) Приятна отпускаща атмосфера сред природата и изведнъж се появява това злобно чучало :ph34r: Доста се стреснах първия път. Не че самата кукла е кой знае колко страшна, но неочакваното и появяване и психарския саунд ме накара да настръхна :)

Link to comment
Share on other sites

Рекламата е яка,но не се уплаших,макар че си осилих звука преди да е гледам..А иначе винаги първо гледам,после чета постове.

 

 

o6te qki reklamki

 

Tyk

 

i tyk

 

Тея и двета са супер.Но втората е направо брутална... :punk

Link to comment
Share on other sites

и аз не можах да се стресна може би щот очаквах нещо да се случи е не чак да излезе онова и да писка де :P

 

пък за тия вторите реклами са си брутални мога само да кажа че никога няма да си купя Ford.Sportka :angry: квото и да стане :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...