Jump to content
BulForum.com

Kade mogat userite na Evrocom.net


MirzatA

Recommended Posts

Izobshto imali tema v foruma koqto nqkoi ot adminite na evrocom da e sledi i da otgovarq na vuprosi oplakvaniq i problemi,da se dava informacia za novi reformi v cenite i skorosta na uslugite na neta

Znam che moje po telefona no vse pak sega otkakto prekaraha cifrovite telefoni ne vseki moje da si pozvoli da govri po telefona chas dva dori i 30 minuti znaem kak cuka broqcha na cifrovite telefoni :)

A eto i moia vupros kak e vuzmojno Gigabyte firmata da plashta na evrocoma za da ima dostap do waez.ru i da svalqt s localna vruzka 500 Ka, a nie ot evrocoma deto sme da svalqme s nqkvi si mizerni 60-100 ka i da plashta me po skupo za tova daje.Da ne govorim pak za internacionalnia im net na Dostupna+ tarifata Bombok e Ako ne se napravat nqkoi promeni baq hora shi se otkajat za vo da davam 30 lv za nqkav tap net kato moga da davam 25 lv za dva puti po burz i kato lokalen i kato internacionalen i s BG piring kade 15 ka internaciaonalen kade sa 4 ka

Pravete si izvodite vie

Link to comment
Share on other sites

Izobshto imali tema v foruma  koqto nqkoi ot adminite na evrocom da e sledi i da otgovarq na vuprosi oplakvaniq i problemi,da se dava informacia za novi reformi v cenite i skorosta na uslugite na neta

Няма.

Link to comment
Share on other sites

@MirzatA темата е крайно неудобна за всички администратори/модератори . Не се надявай някой да ти отговори . Всички си траят ,така че според мен поне няма смисъл да търсиш отговори на въпроси които всеки потребител иска да научи .

Edit: най-много темата ти да бъде изтрита

Edit2: иначе специално за Гигабит има тема може да я прочетеш

Link to comment
Share on other sites

@MirzatA темата е крайно неудобна за всички администратори/модератори . Не се надявай някой да ти отговори . Всички си траят ,така че според мен поне няма смисъл да търсиш отговори на въпроси които всеки потребител иска да научи .

 

Хм...Ами аз лично съм получавал отговори на неудобни въпроси,като например:"С оптика съм а нета ми е под нулата.Защо?"

Обаче това става с ЛС.Иначе(поне според мен)ако се пусне такава тема,всеки,на който му докривее нещо,ще почне да мрънка и ще стане ебати л**** работа.

Замислете се малко. ;)

 

На вас щеше ли да ви е хубаво ако някой през 5 мин.мрънка за едно и също.

Link to comment
Share on other sites

с болка мога да призная че това беше единственото хубаво нещо докато бях към лан гейм, там във форума имаше такава тема. не би било лошо и тук да има, едвали ако няма нужда някой ще тръгне да се оплаква. а мрънкалници винаги има и ще има но тях това че няма тема неги спира, да звънят на телефона на supporta. и хората с истински проблеми немогат да се свържат по 1 час. а и както казаха по-нагоре телефоните са скъпи.

Link to comment
Share on other sites

Ако хората имат сериозни проблеми с нета, няма да могат да отворят и този сайт. Освен това, този сайт няма абсолютно никаква връзка с Евроком.net и хората, поддържащи го нямат никаква връзка с Евроком и се занимават със сайта в свободното си време - т.е. никой не им плаща за изгубеното в поддръжка на сайта време, а освен това вие искате да поемат ролята и на съпорт.

Аз лично съм благодарен, когато получавам някаква помощ, или допълнителна информация, неупомената на официалния сайт на Евроком.net .

И това е било казвано неведнъж, но винаги се намират хора да мрънкат.

Искам да кажа, че нямам никаква връзка с поддръжката на сайта, или с Евроком.net . Казвам това в качеството си на обикновен юзър и не целя да се заяждам с никого.

Link to comment
Share on other sites

Това не е съпорт форум, но в редица теми, които са били са били с подобна тематика е отговаряно _неофициално_ на въпроси от потребители и са решавани проблеми. Странно ми е, че никой не го е забелязал досега...

 

Но ако имате проблеми с вашия доставчик единственото правилно място за съпорт е на посочените от него адреси и телефони.

 

ShitHappen, не виждам за какво да я трием темата... най-много да се close (поради наличието на подобна), но чак да се трие - не.

Link to comment
Share on other sites

"Тема за оплаквания" не е лоша идеята !

 

И да се пинне,нали? ;)

И така да стане най-честото място за спам и флууд.Аз лично не съм съгласен.

Знам колко трудно е да "извоюваш" тема, и колко гадно е някой да флууди в нея.Ама нейсе.Просто допълвам Shade,щото той вече каза всичко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...