Jump to content
BulForum.com

Продава се


Recommended Posts

В общи линии картата е описана в заглавието и ще я напиша пак за яснота:

NVIDIA GeForce2 Ti

128Bit

64MB DDR333 (Чипове Winbond)

TV-Out

 

По дефолт работи на 200/333.

Към нея давам няколко биоса за хардуерен оверклок и отключване на FastWrites и SBA. Със оригиналлния кулер и без радиатори на паметта държи стабилно 260/400 и минава спокойно 3D Mark 2001SE с резултат около 5900 (с AMD 2600+). Както разбрахте от писаното по-горе БИОСа може да се флашва. А ако се сложат кулери на паметта и по добър кулер на процесора може да държи спокойно 300/450.

 

Цена: 50лв.

Link to comment
Share on other sites

Нова обнадеждаваща цена 49лв. :)) Аиде JimBo ти си :)

 

PePfx, На картата (на самата платка пише цитирам: "NVIDIA Corporation") и не е нито лепенка нито нещо друго. Прави си изводите какво производство е...:))):)

 

JIS, имал съм такава ,,....от тоя МХ по голям кенеф е единствено МХ200 :)))

 

Айде видеото си търси собственик.......

Link to comment
Share on other sites

koq godina e proizvedena taq karta za6toto kogato se poqviha geforce 2 kato model

nikoy ne be6e i 4uval daje za DDR ram izob6to kamo li pak DDR na videokarta

 

ta mi se struva 4e ili kartata ne e geforce 2 ili ne e s DDR ram

 

 

pak i silno se samnqvam dali 6te ponese 4ak takav clock kato se ima na predvid

4e Geforce4 TI 4200 proizvotstvo na Chintech po default raboti na 250/513 apak savsem jaltite o6te po nadolu

 

taka mi se struva na men pone

Link to comment
Share on other sites

Грешно ти се струва, не флооди темата с глупости. Човека е дал модела на картата, иди в сайта на nVidia и провери сам, без да споделяш въжделенията си с нас !

Link to comment
Share on other sites

Грешно ти се струва, не флооди темата с глупости. Човека е дал модела на картата, иди в сайта на nVidia и провери сам, без да споделяш въжделенията си с нас !

 

kilerin4o posta mi e edin edinstven izqsni si kakvo e flood i togava se pravi na otvoren

 

i edin savet ot men : ne vsi4ko deto go pi6e po knigite raste po nivite , apak i da raste ne vinagi stava za qdene

 

davam ti primer s nivite za6toto sa blizki do tvoqta sa6nost

Link to comment
Share on other sites

koq godina e proizvedena taq karta za6toto kogato se poqviha geforce 2 kato model

nikoy ne be6e i 4uval daje za DDR ram izob6to kamo li pak DDR na videokarta

[offtopic]

Явно не си много в час. :)

Аз имам по-слаб модел и пак с ddr

GB gf2 GTS/PRO s 32 mb ddr

[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Браво на тебе. Мъжкар си. Кораво копеле няма 5 няма 6.

 

Тва е за Overclocker, който е пич отвсякъде и явно разбира от Overclock колкото аз разбирам от ядрена физика. Възможно е да я чаткам и повече ядрената физика. Не че нещо ама старата ми карта беше PalitDaytona GeForce 2 Ti 32MB DDR 128bit. Последния и собственик може да потвърди това.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че предните няколко поста изясниха доста неща около картата. :))

KILLERINCHO, мерси за компетентното мнение.

 

Аиде на картата ! 49лв и е ваша!

Link to comment
Share on other sites

Така, за да е честно, трябва да я дам на първия проявил интерес. А това е CrazyCS с ПМ (Вторник 18.53). Ще се уговоря нещо с него и ако не я вземе първият след него е JimBo, VKK e последен.

 

Ако има недоволни другият вариант за преподреждане на желаещите е цената. Ако някой даде повече ще я вземе той ако не действам по реда.

Link to comment
Share on other sites

Браво на тебе. Мъжкар си. Кораво копеле няма 5 няма 6.

 

Тва е за Overclocker, който е пич отвсякъде и явно разбира от Overclock колкото аз разбирам от ядрена физика. Възможно е да я чаткам и повече ядрената физика. Не че нещо ама старата ми карта беше PalitDaytona GeForce 2 Ti 32MB DDR 128bit. Последния и собственик може да потвърди това.

potvyrjdavam dumite na kilerincho

tova ne e flood nali :)

nesha pak warn

kolkoto za kartata

struva si

az platih za neq golqmata suma ot 40 leva

+ novo ohlajdane 10 kinta

ne bih q smenil s nikoi MX ili FX5200 :)

Link to comment
Share on other sites

CrazyCS се отказа , бил си намерил ГФ3.

 

Продължавам с JiMbo. Имаш ПМ.

 

ПС:

Все още няма нищо сигурно уговорено тъй че ако има желаещи за картата - ПМ. :)

Link to comment
Share on other sites

LightRush ima6 PM  ;)

amm 1 vapros... danoto e malko stari4ko dali 6a ima nqkakav problem? ne go pomna to4no kak be6e 6toto e na selo toq komp...

a da namerih mu knijkata o6te e tuka ... na4i danoto e... GA-60XT(-A) , a kartata kum nego sega e GF4 MX440 64MB TVout

JiMbo, като гледам от последното ти мнение, бутона Edit си го научил за какво е. Защо тогава трябва да скролвам 2 часа за да прочета по един ред от 3-те ти мнения едно след друго?

Да не говорим, че мнения като това "имаш PM" е супер смешно, все едно от там ще разбере, че има такова..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...