Jump to content
BulForum.com

Сватба - Фото и видеозаснемане


JiMbo

Recommended Posts

Здравейте, предстои ми сватва Юни месец и ми трябва фотограф. Нямам идея как са цените и към кой да се насоча. Ще помоля ако някой има инфо да сподели за добър фотограф и на нормални цени естествено. Благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, предстои ми сватва Юни месец и ми трябва фотограф. Нямам идея как са цените и към кой да се насоча. Ще помоля ако някой има инфо да сподели за добър фотограф и на нормални цени естествено. Благодаря предварително! :)

 

Ами добрите искат цифра.Има и от 800 има и от 1800лв.

Лично мнение: фотографите в Пловдив са двама - Чепишев и Яков.Нина Николова също снима добре.

Много зависи с колко пари си готов да се разделиш :D

 

П.С. За юни почти на 100% тези 3мата няма да са свободни, освен ако сватбата не е през седмицата.

Link to comment
Share on other sites

Имам приятел фотограф, взима по-малко от горните. Ако искаш - разгледай тук. В сайта му мисля, че имаше и контакти, ако не ги намериш - драсни на лично, ще ти дам координатите му.

Link to comment
Share on other sites

Скъпо е, но си заслужава човек да инвестира, според мен поне.

Нашата сватба я снима Бони Бонев, но всичко според възможностите все пак. Това е, като всичко останало, което се случва веднъж в живота, казва му се "скъп спомен".

Поздрави и не се бавете, защото избора се стеснява.

Link to comment
Share on other sites

Напълно подкрепям @downsoft .В повечето случаи снимките ги гледат/те много по-често от видеото (нашето дори още не съм го гледал цялото :D).

Но все пак всеки си има приоритети и за някой хора тези неща (видео,снимки, DJ) не са чак от такова значение.

Link to comment
Share on other sites

Напротив според мен видеото е доста по-сантиментално. Съдя по реакциите на сестра ми, която десет години след сватбата още пази старата VHS касета и я гледа с удовлоствие. Готино е да се видят танците, тъпите физиономии на роднините и т.н. Снимките също са готин спомен, но нямат този емоционален заряд. Иначе до 3-4 месеца и на мен ще ми се наложи да търся фотограф :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...