Jump to content
BulForum.com

moje li dve kutii da se svarjat kam 1 monitor!?


Recommended Posts

може

 

~mod. edit~

Искам да те помоля да избягваш такива безсмислени изказвания, които нарушават точка 12 от Правилата на Форума.

Link to comment
Share on other sites

устойството е ~35$ и кабели за още 7-8$ ;) и се получава две машини с един монитор,мишка и клавиатура, а самото превключване става за по-малко от секунда :)

Link to comment
Share on other sites

устойството е ~35$ и кабели за още 7-8$  ;)  и се получава две машини с един монитор,мишка и клавиатура, а самото превключване става за по-малко от секунда :)

 

Отвратително е - прекъсва, пада качеството на видеото - пълна боза. RDC върши същата работа, аз поне така работя

Link to comment
Share on other sites

Отвратително е - прекъсва, пада качеството на видеото - пълна боза. RDC върши същата работа, аз поне така работя

 

Изобщо няма такова нещо ;) е освен ако не си спестил от към кабели и си си взел някакви боклуци, тогава наистина е кофти, но ако и трите кабела за монитора са хубави няма проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Изобщо няма такова нещо ;)  е освен ако не си спестил от към кабели и си си взел някакви боклуци, тогава наистина е кофти, но ако и трите кабела за монитора са хубави  няма проблем :)

Ами аз не ги разбирам тези неща. Щом казваш :(

Link to comment
Share on other sites

emi  blagodarq na vsi4ki 4e mi otgovorihte az mn se 4uduh dali stava!a i e izgodno40-50 kinta dokolkoto razbrah ... ? taka li e za da si svarja monitorat mi6kata i klavieturata kam dvata komputera , moga li da svarja i printer ?

може ;)

направи ги двете машини в мрежа и вържи и един мрежов принтер ;)

Link to comment
Share on other sites

А може ли две клавиатури на една машина?

Link to comment
Share on other sites

Питам, защото с един приятел не можем а се сместим на една докато играем :) Split Screen.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...