Jump to content
BulForum.com

ASUS vs. MSI


Recommended Posts

Я кажете кое от вдете дъна повече го бива и е по-добро

ASUS A7N8X-E Deluxe или MSI K7N2 - ILSR Delta

ако има и някой специалист по дъната който да си даде компетентното мнение

ще е много добре

благодаря

10х

Link to comment
Share on other sites

Asus - вообще не можеш да сравняваш фирмите. Като конкретни възможности не съм гледал, щото MSI са супер измислени за мен. В конкретния случай можеш да погледнеш и към Epox ;)

Link to comment
Share on other sites

MSI правят хубави видео карти.В дъната си използват евтини и некачествени кондензатори, които се надуват, пукат и разтичат доста честичко.Асуса си е с екстри,но по-добре се насочи към Епокс.

Link to comment
Share on other sites

Asus A7VN8X-E Deluxe ;) e nai-ka4estvenoto i dobro dano za sega na pazara za AMD DURON/ATHLON/ATHLON XP :woot :woot , prosto na vsqkade go davat i edinstvenoto dano deto moje da mu se opre e na ABIT AN7/NF2 ULT 400/MCPT/GURU . MSI sa sa6to dobri no sa s edna kra4ka na zad.

Link to comment
Share on other sites

Сега ги гледах дъната :) MSI смърди виж само това:

 

• Realtek ALC650 6-channel audio

• Dolby Digital 5.1 format (with MCP2-T option)

 

А с големи букви пише DOLBY.....

 

и тва:

 

- 2 IEEE1394 connectors (Optional)

 

ако си ги чел тези работи що вообще отваряш тема???

 

Ей ти дъната:

 

ASUS vs MSI

Link to comment
Share on other sites

K7N2 Delta-ILSR i K7N2 Delta-L sa naistina dosta dobri po harakteristika, dori idealni no pak ne sa po dobri ot asus e-delux. Asus E-deluxe go prevazhojda po nqkoi raboti, np Wi-Fi Slot, koeto MSI vse o6te ne sam vidql da ima, ako nqkoi znae neka mi dade link kam nego da go vidq. Mejdudrugoto Asus E-Deluxe se vodi 4e e s izkustven intelekt, pone taka sa mi kazvali, ne sam mnogo siguren.

 

 

ASUS - FOREVER :punk

Link to comment
Share on other sites

Predi vreme si biah kupil edna video karta (GF2 MX400) MSI. E niama da vi kazvam kakvi iadove brah. Edna igra nemozah da podkaram kato horata. To ne biaha zabivania, restarti i kakvo li oste ne. Smenih kartata sas edna noname i neshtata zaspaha bez da se nalaga da prinstaliram nito Windows nito nishto. Ottogava kato chuia MSI i biagam dalech, dalech, dalech.....

Shto se otnasia do dunata az sam dovolen ot Asus. V kashti sam s A7V8X, a v rabotata s P4P800SE. I dvete duna ne sa mi sazdavali glavobolia, kato izkliuchim edin "maluk bug" s vgradenata LAN karta na A7V8X.

Men ako pitash vzimai Asus-a.

Link to comment
Share on other sites

MSI principno pravqt stabilni dynni platki, predimno za seriozni kupuvachi

ASUS pravqt syshtoto, samo che s edno naum overclockeri

Epox go pravqt samo za overclockeri

 

tova e prichinata da ne haresavm Epox, bih predpochel MSI.. no nai-veche zaradi tradiciqta v bezotkaznostta na ASUS, polzvam samo tqh..

 

ne kazvam che sa loshi platkite na Epox, prosto ne sa za serioizni hora.

 

inache, ako zadylbaem v *tozi* i *onzi* model na edi-koq-si firma, vinagi moje da se nameri takova, koeto da e kofti izpylnenie, v sravnenie s ochakvanoto i drugo, koeto da e po-dobro, otkolkoto bi predpolagal chovek...

 

no glavnata tendenciq v politikata na goreizbroenite firmi e takava, kakvato sym napisal

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...