Jump to content
BulForum.com

more EG Plovdiv pics


Recommended Posts

Za kvo trqbva da sporite za prostotii. Vseki ovajavasht se chovek znae che DASKALO SUX :sick :sick :sick .

 

P.S. Tva e istinata nqma za kvo da se lajem. Koito e s men da si digne malkia prast na kraka. :evil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Vijte kvo pi4ove ne 4e ne6to ma mg-to opredeleno rullz

I kakto obi4am da kazvam Nie moje da sme v kara ma vie ste ba6 v kara

i neka ne uto4nqvame kade e postavena tabelata za na4alo na Plovdiv:)))

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha EG PLovdiv vie chuvate li se we ? q da vi kaja 3 prikazki

kato kandidatstvah as angliiskata viarno beshe nai dobrata ezikova maa beshe super v gaza kakto sichki ezikovi drug e vaprosa che NOVOTO POKOLENIE sa PREKALENO PROSTI da go razberat i se se butat tama :

napravete si slednoto izsledvane vleznete v Angliiskata i vijte kolko hubavi momi4eta ima nito 1 shtooo shtoto sa irpzoristali i sa se mahnali

opit 2 : napravete si opit i vijte kolko ot zavarshvashtitte v EG ne sa Super IZPROSTIALI tipove i sa ospqli da vleznat v hubavo visho ochebno zavedenie otgovor maximum ot vipusk 10 choveka HAHAHA shto SHTOTO TI IZPIVAT MOZAKA I nakraq si tupo magare :) poznaam samo 1 inteligenten chovek v EG i to shtoto ne e zavarshil oshte :P

i drugo : TVA E SREDNOOOOOO OBAZOVANIE DEMEK S NEGO I V NA MAIKA SI PUTKATA DA UCHITE SORRY ZA IZRAZA POSLE POVECHE OT KONTROLIORI V AVTOBUSITE NQAMA DA STANETE :) .

Link to comment
Share on other sites

Hich ne mi se namesva pak shoto e malko smeshno da si lafim taka. Nito az sam fluben v daskalutu nito vie ste pravi. Samo iskah da kaja za tva che si izlizal glupender i che ne mojesh da vlezesh v hubavo visshe uchebno zavedenie.. Emi ne sam saglasen. Pochti vsichki koito poznavam da sa zavarshili AG uchat v prilichni universiteti navsiakade po sveta. I pochti vsichki sa s palni stipendii. Edno momiche sluchaino e s palna stipendia v Harvard. Ei na tova mu vikam az izpit mozak.

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv. Nikoi ne si misli che e koi znae kolko prestijno ili che e fanal Bog za shlifera kato uchi v AG. Ili pone az ne. Saglasen sam che srednoto obrazovanie ne e ot goliamo znachenie i realno niama uchilishte koeto da ti dade koi znae kolko. A to i ti triaa da si go zemesh. Celia nomer za AG e che se vodi elitna i vsichki sa butat. Saotvetno vlizat nai-dobrite i nai-kasmetliite. Az lichno sam dovolen che sam v edno uchilishte s tia hora. Razbira se che e palno sas zubari i glupaci no procenta na inteligentnite i stoinostnite hora me ustroiva. Ne sam vijdal v tova otnoshenie drugo uchilishte da e po-dobro. Moje sichki da pliuem po daskalutu shtot na tovarat mnogo i sa pravat na interesni no ne vijdam po-dobra alternativa za sebe si.

Link to comment
Share on other sites

Da be spora si e glupav ma ne moje se pak sq tuka da se govori kolko e velika angliiskata i da ne se namesim

Ina4e i ot mg-to ima dosta narod po cql svqt i s palni diplomi

No tova si e do 4oveka

Ina4e hora vsqkakvi i mneniq dva pati pove4e..

Link to comment
Share on other sites

puffff....sazelqvam che vaobshte go podhvanah tva...golqma prostotiq stana, ama bqh provokiran :P kak da e... maddrum e prav vseki si ima mnenie...btw scherz ti tva

ot sq kazvam 4e nqma powe4e da postvam v toq topic
ve4e 3-4 pati go kaza :woot
Link to comment
Share on other sites

Naprotiv. Nikoi ne si misli che e koi znae kolko prestijno ili che e fanal Bog za shlifera kato uchi v AG. Ili pone az ne. Saglasen sam che srednoto obrazovanie ne e ot goliamo znachenie i realno niama uchilishte koeto da ti dade koi znae kolko. A to i ti triaa da si go zemesh. Celia nomer za AG e che se vodi elitna i vsichki sa butat. Saotvetno vlizat nai-dobrite i nai-kasmetliite. Az lichno sam dovolen che sam v edno uchilishte s tia hora. Razbira se che e palno sas zubari i glupaci no procenta na inteligentnite i stoinostnite hora me ustroiva. Ne sam vijdal v tova otnoshenie drugo uchilishte da e po-dobro. Moje sichki da pliuem po daskalutu shtot na tovarat mnogo i sa pravat na interesni no ne vijdam po-dobra alternativa za sebe si.

ami za drugi uchilishta :

"Ne sam vijdal v tova otnoshenie drugo uchilishte da e po-dobro" citiram moje bi tva si go napisal shtoto ne si uchil v drugo :) haha moga da ti kaja che angliiskata e super v gaza i 70% ot mom4etata det zaminavat ne samo che ne zavarshvat ami i se vrashtat v BG a ostanalite 30 ili si plashtat za da zavarshat ili samo rabotqt i ne se vrashtat shtoto e pod dostoinstvoto im neznam ama da ti kaja uchilishtata v plovdiv sa palna pumiq i 4esno osven MG-to ( i chasnoto MG )v drugite poluchavash edin sreden btw as ne sam uchil v nikvo MG . ta za mom4ietata deto zavarshat i otidaat v chujbina ami da dalboki djobove hubavi tela pogledni iztinata v ochite primer : zavarshva momi4e nemska gimnaziq nqakade po kraibrejieto (burgas mislq ) minalata godina v momenta uchi v germaniq i kvo edin i kupil apartament s drug hodi neznam si kvo e hubau takia hora zavarshvat . Za taia v harvard ami BRAOOOO ama mene ne mi pukaza "nqakoi hora deto sa vleznali v harvard" nqakoi hora moje i iaki svirki da praat nali ? kvo me boli as ti kazvam che e super tupo daskaloto @itai govori s nqakoi zavarshil det e zavarshil veche ot 2-3 godini i kaji dali e dovolen.

Btw as sam zavarshil ikonoma i naish zakvo sam dovolen SHTOTO NE SAM UCHIL IZOBSHTO moje da sam si zagubil vremeto ama tiq det ne sa go zagubili samo sa izprostiali ot tova shtoto as sam go oplatnqaval s mnogo po vajni neshta a ne s BullShits zamisli se ima mnogo logika v dumite mi . DASKALOTO e samo ZA ZAGUBA NA VREME ako mislish da nauchish neshto .

v daskalo NE TE UCHAT da nauchish neshto ! tva ne e visho uchebno zavedenie tam te uchat samo kak da MISLISH sam i to pravilno N.Z. kat zavarshish ako ne si zel nikav sertifikat angliiskq i kato roden ezik da go znaesh za da kandidatstvash ili kamoli da rabotish s taia diploma ot angliiskata sha ti se izmsmeqt v liceto i posle sha triia da si oberesh pliunkite s koito sa te napliuli :) ima logika nali ? Po lesno sha ti e ? da zemesh sertifikat sha kajat nqakoi AMI to ako tva vreme det go gubish v tva tupo daskalo 5 godini li kolko veche neznam mislish li che nqaa da go nauchish mnogo poveche ako iskash . nqama kvo poveche da kaja ima neshta koito moje da uchish sam i neshta koito ne mojesh da uchish sam ezika e edno ot neshtata koito MOJESH da uchish SAM bez da e zadaljitelno . za tva EG sux ama pi4ovete i pi4kite det sa ush INTELIGENTNI ne im go uvira tva v glavata ama mainata mu vie ste se nabutali ne az.

Link to comment
Share on other sites

Izkorah se da cheta ama uspiah. Dalech si ot istinata. Kakvoto i da kaja niama da ima znachenie nali? Osven svirki na toia sviat ima i savestni hora koito az poznavam za razlika ot teb. Stranno mi e da mi obiasniavash za hora koito poznavam i koito znam kak sa uredili jivota. Stranno e da govorish s takava sigurnost za neshta koito ne znaesh. No sas zdrave...

Link to comment
Share on other sites

Mom4eta i momi4eta temata e naistina typa i kvoto i da se kaje 6te e glupavo nqkak si. To i az sq sajalqvam deto nahvarlih nqkvi takiva ostri repliki predi, za6toto qvno nqkoi hora go priemat navatre. A sas svirki v Harvard ne se hodi-ottam moje6 da se varne6 ako gi pravi6. Ne navsqkade "Svirkata" e kriteriq... Tova, 4e v BG ne6tata stavat po tozi na4in savsem ne ozna4ava 4e navsqkade po sveta e taka.

Drugoto koeto moga da kaja e 4e 4astnoto MG e palna parodiq na originala-ako ne vqrvaite pitaite proizvolen daskal ot mg-to prepodaval tam. MOje da imat mnogo ne6ta koito nqma v mg-to, no vse pak ne vsi4ko se kupuva s pari.

Samoto MG sa6to ne e koi znae kakvo ima stra6no mnogo prostotii i v nego, koito ne bih jelal sq da komentiram. Taka, 4e nai-dobre sprete se karate i seki da si sedi i da si u4i kadeto si iska i poradi kakvito si 6te pri4ini.

Link to comment
Share on other sites

ne znam za vas oba4e az strashno mnogo se izlojih s glupostite deto nagovorih v toq forum:) 4ak me e sram...samo da vi kaja dve prikazki i spiram s izlagaziqta....Vseki e vlqzal v y4ebno zavedenie kadeto e smetnal za dobre..e vqrno nqkoi navremeto ne sa uspqli..nqkoi sa imali dr celi no tova e...vremeto ne moje da se varne:):) vseki ima celi koito iska da izpalni.... za tova e vlqzal v opredelenoto y4ilishte....Vse pak nie sme si otgovorni za tova kolko y4im i kakvo y4im...i 4ovek dori da e v nai zabutanoto i tapo daskalo moje da postigne mn..zashtoto kakto JOke kaza y4ilishteto ni y4i nai we4e kak da mislim sami i kak da se spravqme v jivota...Az se gordeq s moeto y4ilishte i ne me e sram 4e y4a v nego! Tova e.....

..../me e mn zasramena ot sebe si :blink:

Stiga tolkova sme se pluli i taka natataka ne iskam s nikoi da si razvqlqm otnosheniqta

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахаха...е това ми е коментара. Доста заблудени хора имало в този град ( за Joke и останалите говоря). Joke язък, че си завършил, ако беше на моята възраст щеше да ти е простено, но цък, по-голям си => просто си много зле. Но нека не минаваме на лични нападки, просто ще ви кажа, че живеете в голяма заблуда. Бззз за какво ли въобще пиша...

Link to comment
Share on other sites

Izkorah se da cheta ama uspiah. Dalech si ot istinata. Kakvoto i da kaja niama da ima znachenie nali? Osven svirki na toia sviat ima i savestni hora koito az poznavam za razlika ot teb. Stranno mi e da mi obiasniavash za hora koito poznavam i koito znam kak sa uredili jivota. Stranno e da govorish s takava sigurnost za neshta koito ne znaesh. No sas zdrave...

strashno e da govorish predi da si zavarshil shtoto kato gledam uchish oshte ta izchakai da zavarshish i pak sha si govorim

Link to comment
Share on other sites

Mom4eta i momi4eta temata e naistina typa i kvoto i da se kaje 6te e glupavo nqkak si. To i az sq sajalqvam deto nahvarlih nqkvi takiva ostri repliki predi, za6toto qvno nqkoi hora go priemat navatre. A sas svirki v Harvard ne se hodi-ottam moje6 da se varne6 ako gi pravi6. Ne navsqkade "Svirkata" e kriteriq... Tova, 4e v BG ne6tata stavat po tozi na4in savsem ne ozna4ava 4e navsqkade po sveta e taka.

Drugoto koeto moga da kaja e 4e 4astnoto MG e palna parodiq na originala-ako ne vqrvaite pitaite proizvolen daskal ot mg-to prepodaval tam. MOje da imat mnogo ne6ta koito nqma v mg-to, no vse pak ne vsi4ko se kupuva s pari.

Samoto MG sa6to ne e koi znae kakvo ima stra6no mnogo prostotii i v nego, koito ne bih jelal sq da komentiram. Taka, 4e nai-dobre sprete se karate i seki da si sedi i da si u4i kadeto si iska i poradi kakvito si 6te pri4ini.

as ne sam napisal v hardvard se vliza s svirki nali ? :) haha prosto kazvam che ne EG e miasotot zaradi koeto sha vleznesh v harvard ili kadeto bilo po sveta

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахаха...е това ми е коментара. Доста заблудени хора имало в този град ( за Joke и останалите говоря). Joke язък, че си завършил, ако беше на моята възраст щеше да ти е простено, но цък,  по-голям си => просто си много зле. Но нека не минаваме на лични нападки, просто ще ви кажа, че живеете в голяма заблуда. Бззз за какво ли въобще пиша...

izchakai da zavarshish i as si mislih do minalata godina che e SUPER VAJNO kade uchish che prosto MG-to i EG sa nenadminati i podobni prostotii samo che realnosta e druga . izchakai da zavarshish i ai da sprem temata..

Link to comment
Share on other sites

Joke, съгласен. Не опира баш толкоз до това къде е учил човек, колкото да самия него. Да не говорим пък, че късметът има и той много важна роля. Аве ще поживеем, пък ще видим :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Leleeeee stiga be hora vii ma utrepahte :D .EG plovdiv si e bila ,e, i shte bade nai qkata gimnaziq v plovdiv s nqi-hubavite hora i nai-ludite grafiti :woot  :punk

brao mij 4ovek tolkova se bqh ot4aql :cry ot tolkova vreme ne bqh 4uval ni6to hubavo za daskaloto naistina blagodarq :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...