Jump to content
BulForum.com

more EG Plovdiv pics


Recommended Posts

samo taka moj 4ovek. No spomnqte li si kuf e topica. maj malko se otklonihme ot temata...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
  • 6 months later...
ebati i naebanoto uchilishte  :tongue  :wir

no comment... 5 godini sum bil tam i tova ne moga da ne go priema kato li4na obida..sry..(ne 4e na nqkoi mu puka) ne sum o4akval 4e moje da stane tova no naistina me jegna...

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да разбера защо всички се впрягате като не е от кой знае какво значение коя гимназия или техникум ще завършиш,а дали ще осъществиш мечтите си.

Всяко едно училище е и добро и лошо.Само че не могат да се дават и изявления от рода на-"ЕГ е била,е и ще бъде най-елитната гимназия",защото традициите не са това което бяха.Мога да ви кажа че през изминалата година много повече се шумолеше покрай МГ-то и колко много е подобрена базата на гимназията и как има златни медалисти и тн.Но все пак на кой каквото му е на съцето :D

Link to comment
Share on other sites

nqmah tova predvid, prosto tova u4ilishte se prevurna v 4ast ot men i shte si go zapomnq s dobroto i loshoto,no izqvlenia ot tipa basi shibanoto daskalo,me obijdat.ne sum tvurdql "EG RULZ!" nqma i da go tvurdq, prosto tam minaha edni ot nai-vajnite godini ot jivota mi. iskam ili ne tam se oformih kato harakter i zatova se obijdam ot takiva izqvlenia. i da bqh zavurshil stroitelnia ili koeto i da e drugo pak shtqh da se po4uvstvam taka ako nqkoi kajeshe sushtoto za daskaloto mi ....

Link to comment
Share on other sites

tova u4ilishte se prevurna v 4ast ot men i shte si go zapomnq s dobroto i loshoto,no izqvlenia ot tipa basi shibanoto daskalo,me obijdat.

Подкрепям Liquid - там съм си пропилял младостта, как да не си го обичам?

Ееех, (хлип), спомени! (бърше една сълза докато никой не е видял) :cry

Link to comment
Share on other sites

Az sega shte bada 9 klas v EG.Predi da vliaza v uchilishteto si mislex che vatre

ima samo zubari i......No oshte sled niakolko meseca razbrax che tva e miastoto

Sega kato si pomislia neznam kakvo shte pravia ako ne biax v angliiskata.

Daskalite sa mnogo v gaza.No pak se kompensira ot priatelite.I v nai trudnite

momenti te mi pomagat.I drugi priateli imam no tezi koito namerix v Angliiskata

B) .Sega za kraia na godinata kato gledax 12 klas kak gi izprashtaxa...

Aue tva e nai iakoto uchilishte v plovdiv i nesamo.Koito kvot shte da mi govori

Mg Ruska i tai natatak.Na men mi ostavat oshte 4 godini.ako gi sravniavam

s tazi koiato izmina mislia che tova shte badat nai xubavite 5 godini v jivota mi

:woot :punk :woot :punk :woot :punk :woot :punk :woot :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

Как ни изпращаха бе душко? Доволно? Щото според мен беше тъпня. Нищо против принципно ама това така наречено "изпращане" е голям смях. Абитуриентския бал пък за него да не говорим. Важното е докато си там какво правиш а не накрая. Щото толкова хора познавам дето една дума не си казаха през 5те години а накрая се прегръщаха и ревяха...щото така се прави явно. Така че ти си гледай там да прекараш максимално хубаво пък другото няма значение. Така или иначе това са си 5 готини години от живота ти където и да си. Мястото иначе е благодатно. Използвай го.

Link to comment
Share on other sites

да и за мен първата година беше лудница. ма дойде втората, преместихме се в голямото училище и купона свърши. там правилата са други, там има правила, докато в общежитието беше анархия. не мога да се оплача от училището. започвам третата си година там. много може да си говроим за училището. хем ми харесва, хем нещо от вътре ме дращи :) странна работа.

Link to comment
Share on other sites

Az sega shte bada 9 klas v EG.Predi da vliaza v uchilishteto si mislex che vatre

ima samo zubari i......No oshte sled niakolko meseca razbrax che tva e miastoto

Sega kato si pomislia neznam kakvo shte pravia ako ne biax v angliiskata.

Daskalite sa mnogo v gaza.No pak se kompensira ot priatelite.I v nai trudnite

momenti te mi pomagat.I drugi priateli imam no tezi koito namerix v Angliiskata

B) .Sega za kraia na godinata kato gledax 12 klas kak gi izprashtaxa...

Aue tva e nai iakoto uchilishte v plovdiv i nesamo.Koito kvot shte da mi govori

Mg Ruska i tai natatak.Na men mi ostavat oshte 4 godini.ako gi sravniavam

s tazi koiato izmina mislia che tova shte badat nai xubavite 5 godini v jivota mi

  :woot  :punk  :woot  :punk  :woot  :punk  :woot  :punk  :woot  :punk  :woot

само така мой човек и аз съм точно като теб ама точно и каде уча и кой клас и кво мислч :) е не си мислете че всички хора са ще се превърнат в най-добрия ви пр. но не са лоши хората!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...