Jump to content
BulForum.com

more EG Plovdiv pics


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Skii sia pich. Snimkite az sam gi snimal. VooDooMan koito se zanimava sas site-a na #eg_plovdiv me pomoli da fana da snimam zashtoto imam digitalen aparat. Snimkite koito sam mu kachil da vidi tuk sa probni. Skoro shte vidim kakvo tochno iskame za site-a i shte nasnimam oshte. Togava shte ti gi kacha i tuk. Toi neshto razpraviashe che shtial da se pravi site na daskalutu specialen. Naznachen sam za fotograf. Taka che ochakva se da ima snimki povechko. Btw ti tam li uchish?

Link to comment
Share on other sites

Mda veche sam oficialno naznachen na otgovoren post-fotograf-na oficialnia site na AG. Koito vse oshte ne se znae shte go ima li ili ne... Ama sa nadiavame... Ta kato stane rabotata i kato mi vazlojat zadachi togava she vidite oshte ot men...

Link to comment
Share on other sites

Nikon Coolpix 4300

Kupih go za $500 s 16MB pamet ama si zeh i oshte edna karta sas 128MB i mi izleze pochti $600. Kachestvoto niama kak da ne si go biva shtot Nikon sa v momenta moje bi nai-dobrite liubitelski digitalni aparati a tva e vtoria po kachestvo model...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ebati i naebanoto uchilishte 
e tyk sam saglasna s veno....
ottam, svqsten chovek ne e izlezal :P

Leleeeee stiga be hora vii ma utrepahte :D .EG plovdiv si e bila ,e, i shte bade nai qkata gimnaziq v plovdiv s nqi-hubavite hora i nai-ludite grafiti :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

men pyk hich ne mi haresvat a na toq e tolkva kofti narisuvano che mi e chak smeshno

e "toq"moze da ne e nishto osobenno ama pak biva. prosto ne e na UGS.te bqha napravili mnogo po-dobar na sahstata stena,ama nqkvi botevisti go nadraskaha i go iztriha posle ;)

 

Veno....da ne sporim za prostotii a?..are peace

Link to comment
Share on other sites

..radvam se 4e moeto y4ilishte makar i 4astno e felial (ako moga taka da se izrazq)...

...edin vypros s povishena trudnost, da vidim kakvo tolkova ti e dalo "tvoeto" uchilishe:

opitai se da otkriesh, kyde e pravopisnata greshka(izkluchaq che izpolzvash cifri za oboznachenieto na bukvi, a za punktuaciq, da ne govorim...)

 

:)

 

P.S. Literatura i gramatika sym uchil posledno predi okolo 7-8 godini, kato ne bqh ot nai-uspeshnite uchenici ot vipuska si...

 

P.P.S EG-Plovdiv sux :P

---edit---

hehe, sega se setih :)

"felial" nai-veroqtno idva ot "felacio" :>>>

---edit---

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...