Jump to content
BulForum.com

problem s taskbar-a na winxp


NightLife

Recommended Posts

eto screenshot da se posmeete malko i daide ideq kak da go opravq 4e ne mi se formatira pak :-)

ХАХАХАХА я земи кажи като за начало как го направи това?

Пробвай да презаредиш Експлорера.може и да се оправи :confused

Пък и дори и да преинсталираш защо трябва да форматираш :confused

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХА я земи кажи като за начало как го направи това?

Пробвай да презаредиш Експлорера.може и да се оправи  :confused

Пък и дори и да преинсталираш защо трябва да форматираш  :confused

ako znaeh kak sam go napravil mislish li 4e nqmashe da si go varna :)

kak taka da prezaredq explorera :)

ot win98 imam navika da ne reinstaliram window zashtoto stava golqma boza :)

 

Naggy Photoshop !?

Link to comment
Share on other sites

ako znaeh kak sam go napravil mislish li 4e nqmashe da si go varna :)

kak taka da prezaredq explorera :)

ot win98 imam navika da ne reinstaliram window zashtoto stava golqma boza :)

 

Naggy Photoshop !?

 

Изключи експлорера като му дадеш close(намери го във Task Managera) после пак от task manegera цъкни на New Task и напиши explorer.exe

НЕ вярвам да помогне но пробвай какво пък толкова.

Ако имаш 2 операционни системи истрии папката windows(в която ти е ХРто) и след това си сложи диска боотни го и си го инсталирай нормално като нов уиндоус.Така няма да си триеш другите файлове от харда.Аз така правя и нямам никакви "бози".

Фотошопа не е причината за този проблем по скоро ме притеснява онзи над него> ObjectDock.exe

Link to comment
Share on other sites

"Проблемът" се решава (и създава ;)) с двоен клик в горното поле на прозореца.

Source: http://www.thegreenbutton.com/community/sh...messageid=62661

ole boje verno.. mnogo sam zle.. zlaten si mersi :-)

Link to comment
Share on other sites

"Проблемът" се решава (и създава ;)) с двоен клик в горното поле на прозореца.

Source: http://www.thegreenbutton.com/community/sh...messageid=62661

 

Google Search: http://www.google.com/search?q=task-manage...=utf-8&oe=utf-8

 

Ай ай ай а ние къде отидохме. хахахаха

Някой ще ме сфетне ли па тва за кфо ша е направено.Едва ли е само защото на някой си така повече му е харесвал Task Manegera

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tова ми се стори подходяща тема, така че не пускам нова. Изчезна ми таскбара. Изцяло :( Всмисъл че всичко си работи, но барчето просто не се появява: ето за какво става въпрос (тук съм пуснал старт-менюто с бутона от калвиатурата, това в момента е единственият начин) Пускам компютъра, появява си се като нормално, след това, докато се зареждат нещата от старт-ъп просто изчезва. И аз имам object dock, който също започна да се държи малко странно - преди беше хубаво анимиран и като сложиш мишката върху него иконката нараства докато стане по-голяма. Сега като сложиш мишката върху някоя от иконките отсъства процесът на нарастване - просто в един момент е малка, в следващия е голяма. Но това не е проблем, стига да ми се появи пак бара...

 

Едит: рестартирах explorer.exe като изключих object dock и бара се появи. Щом пусна док-а барът изчезва. Обаче док ползвам вече от около година и до вчера не е правил проблеми... Има ли начин да го оправя?

 

Edit2: о, боже, за пореден път пиша и си решавам проблема веднага след това... Сори... Ако някой има подобен проблем трябва да свали новата версия на ObjectDock и в опциите да махне отметката от "hide the Windows taskbar" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...