Jump to content
BulForum.com

Istinski sluchai


DJ MaTriX

Recommended Posts

Интервюират Ромка за акция на НСБОП за залавяне опасни рецидивисти в Пазарджишко. Излъчено по КАНАЛ 1:

 

"Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се самуубеся или ще изчезна безкрайно"

 

SVALETE TOVA :D

Link to comment
Share on other sites

Шиз гот да пауър :punk

Мда, ама не умствена :)

Link to comment
Share on other sites

т'ва го бях чувал, но с малко по-различни думи:

... Звънеца чука. Отварям гледам НИНДЖА.Не пита нищо - паспорт, карта, ами скача на еленски право в бъбрека ...

Link to comment
Share on other sites

Това е старо но златно :)

Link to comment
Share on other sites

Ето ви още един истински случай:


  • Дълга 22 сантиметра каракуда е била извадена от влагалището на 23-годишна пловдивчанка, потвърдиха вчера пред Дарик радио медици от Многопрофилната болница за активно лечение в Пловдив.
    Пожелалите да запазят анонимност лекари разкриха, че младата дама е била на риболов с приятели край язовир "Пясъчник".
    Пострадалата не дала обяснение за начина, по който рибата е попаднала в половите є органи.
    И без тези подробности обаче станало ясно, че дамата е направила гаф, след като е насочила каракудата с главата напред.
    При това положение рибата се хлъзнала лесно във влагалището.
    Проблемът обаче възникнал, след като е трябвало да бъде извършена обратната операция.
    При изваждането острият шип върху гръбната перка на рибата, както и нейните подредени като керемиди на покрив люспи се законтрили в стените на влагалището.
    Именно поради тази причина на дамата не є оставало нищо друго, освен да потърси помощта на хирурга.

 

:woot

Link to comment
Share on other sites

Оле като си помисля за тая каракуда, как тая е успяла да я навре, и най-вече ЗАЩО по дяволите ми става много гадно.

Link to comment
Share on other sites

Горката каракуда... Чудя се кво по дяволите е правила с нея? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...