Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

dragomir375

какъв фотоапарат

Recommended Posts

Здравейте, интересува ме кои от тези фотоапарати според вас е по дбър дали tz10 или tz18 видях, че tz10 има стерио на видеото, но tz18 е по добар в снимките. Искам да разбера вашето мнение ;) 
Поздрави.

18-ката..Аз лично съм фен на Канон и доколкото съм имал опит с Лумиксите, винаги съм бил разочарован.

Благодаря за отговора. Ами може и да ми препоръчате някакав в този клас пак. По принцип даржа мн. на качеството на самата снимка и на видеоклиповете които ще правя, а не на ГПС и тем подобрни. 

Финансов лимит? 

Тоест колко като пари? Щото това си е среден към нисък клас сапунерка....

Ред. Имаш лично.

Благодаря за отговора. Ами може и да ми препоръчате някакав в този клас пак. По принцип даржа мн. на качеството на самата снимка и на видеоклиповете които ще правя, а не на ГПС и тем подобрни. 

Потърси Panasonic LX, а не TZ.

Този модел не е ли малко големичак ? Предполагам, че ще прави страхотни снимки аз по принцип мисля да го използвам по дискотеки, клубове и на почивка и т.н. Имах TZ4 и останах доволен от него и затова тарся тази серия, но ако имате някакви предпочитания кам друга марка може да споделите :) и ощи нещо размислих мисля да го взема нов, а не 2 ра ръка. Финансовия ми лемит е от 400 -500лв виждам, че е излезнал и TZ40 вече, но малко ми е скъпичак :) 

Потърси Panasonic LX, а не TZ.

LX не е голям. Колкото TZ е, че и по-малък.
По-малък зуум, но по-голяма матрица и по-голяма леща има. Нов не ти влиза в бюджета обаче.

• Create New...