Jump to content
BulForum.com

Chaintech GeForce FX5500 256MB DDR TV DVI 8x


Recommended Posts

http://www.clubedohardware.com.br/v8-4.html - прави си сам извода ;)

[OFFTOPIC] Междо другото ся мисля да си купя Volari V8 - ей така за гъзария с 256МБ [/OFFTOPIC]

вземи си V8 Duo тфа мисля ,че ще бие 9800 Хт разгледай в нет-а имаше някъде спецификация за нея .. :)

Link to comment
Share on other sites

вземи си V8 Duo тфа мисля ,че ще бие 9800 Хт разгледай в нет-а имаше някъде спецификация за нея .. :)

Да не разводняваме темата, няма да го бие :woot Апак и аз това V8 ще го взема за 65$ (още не е сигорно)

Link to comment
Share on other sites

Ако няма да е 5900XT или 5700Ultra - не си купувай сега, изчакай още малко да излезне нещо ново на пазара и цените ще паднат, стоял си толкова време с тая карта ся за 3-5 месеца още няма да ти стане нещо ако си с нея. Не бързай - и аз искам нова видео карта, ама който питам акзва или 5900ХТ или да си стоя с Ти 4200 (всеки казва че Ти 4200 е много по добра от 5600). За сега ниаква карта не е за предпочитане да се взима ако не дадеш 180$ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако няма да е 5900XT или 5700Ultra - не си купувай сега, изчакай още малко да излезне нещо ново на пазара и цените ще паднат, стоял си толкова време с тая карта ся за 3-5 месеца още няма да ти стане нещо ако си с нея. Не бързай - и аз искам нова видео карта, ама който питам акзва или 5900ХТ или да си стоя с Ти 4200  (всеки казва че Ти 4200 е много по добра от 5600). За сега ниаква карта не е за предпочитане да се взима ако не дадеш 180$  :rolleyes:

Това си е много вярно, обаче само за Нвидиа карти.9600 Про може да се намери и за 110-120 долара и си е много добра карта.Те като излезнат новите работи старите не стават стотинки, а изчезват, за да могат производителите да си продават новите скъпи играчки...

Link to comment
Share on other sites

Ако няма да е 5900XT или 5700Ultra - не си купувай сега, изчакай още малко да излезне нещо ново на пазара и цените ще паднат, стоял си толкова време с тая карта ся за 3-5 месеца още няма да ти стане нещо ако си с нея. Не бързай - и аз искам нова видео карта, ама който питам акзва или 5900ХТ или да си стоя с Ти 4200  (всеки казва че Ти 4200 е много по добра от 5600). За сега ниаква карта не е за предпочитане да се взима ако не дадеш 180$  :rolleyes:

 

Съгласен съм с теб,че не си заслужава да се сменя Ти 4200 с 5600 ;) както вече споменах миналата седмица тествах 5900ХТ, картата е много добра и смятам, че си заслужава парите :) а що се отнася за 5600, че тя дори е и по-ефтина от ТI4200 ;) една добре клокната 5200 ще се справя не по зле от 5600,е естествено ще има някой разлики но няма да са съществени, виж ако имаш GF4 MX440 и да е смениш с 5600 става но TI4200 :) след TI4200 най ниското което си заслужава са 5900XT или 5700Ultra и най вероятно след средата на септември ще са доста по изгодни като цена :)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с теб,че не си заслужава да се сменя Ти 4200 с 5600 ;) както вече споменах миналата седмица тествах 5900ХТ, картата е много добра и смятам, че си заслужава парите :)  а що се отнася за 5600, че тя дори е и по-ефтина от ТI4200 ;) една добре клокната 5200 ще се справя не по зле от 5600,е естествено ще има някой разлики но няма да са съществени, виж ако имаш GF4 MX440 и да е смениш с 5600 става но TI4200 :) след TI4200 най ниското което си заслужава са 5900XT или 5700Ultra и най вероятно след средата на септември ще са доста по изгодни като цена :)

Ама хора аз не съм с ti4200 а с GF2 GTS

Link to comment
Share on other sites

Ама хора аз не съм с ti4200 а с GF2 GTS

ami ne znam az li4no imam manli fx 5600 128mb i sam dosta dovolen na 3dmarl pravia 2600points no sam slu6al 4e chaintech po niskia klas ne sa mnogo dobre.mezdu drugoto niakoi igral li e zanzarah-the hiden portal?imam ne6to problemi.predi battle napravo mi izklu4va monitora?driveri ili?
Link to comment
Share on other sites

Е какво от това че си с GTS ще изчакаш още няколко месеца :rolleyes: Не прави грешката да избързаш и после да съжеляваш, знам че сега сиси наумил че искаш карта и би направил всичко възможно да е купиш ;) Ама имай малко търпение B)

Link to comment
Share on other sites

Да ти е честита!

Като я вземеш  флашваш я с един биос от ХТ и става звяр :)

хмм интересно къде си чел ,че 9600 Про с флаш става Хт ?! и това само за Gigabyte ли въжи ... ,ако може да обясниш малко по-подробно ,че зема и мойто видео да го флашна ..

иначе @mandirimuniak уверявам те ,че няма да съжеляваш ;)

Edit:@stefann ако искаш пиши Пм да не флуудим темата

Link to comment
Share on other sites

Не,просто малко бъзик с таймингите,но когато се флашне и се побъзикат...картата става безценна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...