Jump to content
BulForum.com

Za port 80


Mepk

Recommended Posts

xmm razbiram 4e e zabranen za tarifite pod bronzova... s cel da ne mojem da si pravim

web server...

tva ot kuv zor e??? nali si pla6tam za 'nai barzia i 24 4asov net v bg' 6to mi slagate takiva ograni4eniq :(( prosto nevijdam logika... edva li se generira tolkova mnogo trafik ..

Ne 4e az nqma pak da si pusna web server na port primerno 8080 (s redirect kum 80) ama are...

Ako moje tuk da spomenete i drugi ograni4eniq koito gi nqma po dogovor ...

Link to comment
Share on other sites

В договора си пише, че нямаш право да пускаш никакви services.

 

И въпреки всичко, от Евроком правят компромиси и отварят всички портове над 1000 ... или нещо от този род.

 

Като ти трее за хостинг - има си бронзова и нагоре тарифи, които предлагат и прилични скорости за един домашен сървър ...

Link to comment
Share on other sites

mIRC и ICQ не са ти сървиси, а клиенти.

 

А игрите виждал ли си ги изобщо на какви портове работят :-)

 

И никой не е казал, че затварят портовете, просто ги филтрират.

Link to comment
Share on other sites

Защото

 

Ne 4e az nqma pak da si pusna web server  na port primerno 8080 (s redirect kum 80) ama are...

 

:D :D :D

 

акъл-море, глава-шамандура :wacko: аман от лами

 

 

---------

портовете май не са стопирани и на И+, щото си правех ssh и от мобилтел и от разни провайдери по морето без проблем

Link to comment
Share on other sites

Ne 4e az nqma pak da si pusna web server  na port primerno 8080 (s redirect kum 80) ama are...

 

Направили са го за да не може куцо и сакато да си пуска web (или други) сървъри, и им е пределно ясно какво може да направиш. Но това че си затварят очите говори хубаво за тах и същевременно говори лошо за теб това, дето вдигаш шум и привличаш вниманието върху себе си. Защото да не се окаже изведнъж ей така по случайност че точно ти не можеш да си пускаш service-ите. Може би се мислиш за по-хитър от тях, и че си 'прецакал системата', пускайки си нещо на някой порт ?!?

Просто хората са направили разумен компромис между това въобще да няма никакви ограничения и това да има прекалено много ограничения. Аз така го виждам.

Link to comment
Share on other sites

xmm , vaprosa ne be6e az kvo 6te si puskam ili nqma da si puskam ... vaprosa be6e 6to izvednaj nqkoi re6ava 4e ne moje... edvali kucoto kato e i sakato 6te trugne da se zanimava da si puska web ili kufto i da e server.. 100% sam siguren 4e na 50 4oveka edin si e pusnal server... awe kakto i da e pls moderatorite da zatriqt tazi tema... 10x

Link to comment
Share on other sites

говори лошо за теб това, дето вдигаш шум и привличаш вниманието върху себе си. Защото да не се окаже изведнъж ей така по случайност че точно ти не можеш да си пускаш service-ите. Може би се мислиш за по-хитър от тях, и че си 'прецакал системата', пускайки си нещо на някой порт ?!?

 

xaxa :))) dawe sqka sutrin kato se subudq i si mislq kakvo bombasti4no ne6to da napi6a vav nqkuf forum za da vdigam 6um... offfffff gleda6 mnogo filmi...

Link to comment
Share on other sites

mircata sama po sebesi si e klient , oba4e kato pusne6 edin bot i stava service .. :P~

za igrite: vijdal sum , da i ni6to 4udno utre da re6at i tqh da mi gi ""filtrirat""...

 

Най вече ботовете са Service, шъ знайш!

Link to comment
Share on other sites

:tongue Винаги мога да си пусна всичко, на който си искам порт.Няма такива неща слагаш си един сървър със скуид и нямаш грижи.Това са пълни глупости, че Еврокома правили нещо.Филтрирали.Дрън дрън.В догова пише, че си с динамично ай-пи, ама не си нали?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...