Jump to content
BulForum.com

problem s cetificate


gavreto

Recommended Posts

purvo se izvinqvam za shliokavicata no prosto veche otkachih , preinstalirah kompa nz kolko puti i tozi error mi izliza samo. Nqkakvi Certificate error , nito moga da si pusna flash player nito da vlezna v facebook nishto postoqnno mi izlizat tezi cetificate ako nqkoi moje da mi pomogne blagodarq vi :))))

Link to comment
Share on other sites

Не си написал браузъра, който ти вади грешката. И при какви обстоятелства също. И операционната система.

На Windows XP намирисва..

Link to comment
Share on other sites

win xp sp3 e windowsa kato pochna ot mozila i posle explorer , sled preinstalaciq s drug windows otnovo xp sp 3 neshtata ne se opraviha. mucha se da instaliram i flash player i mi izpisva - Host certificate authentication failed.

Link to comment
Share on other sites

win xp sp3 e windowsa kato pochna ot mozila i posle explorer , sled preinstalaciq s drug windows otnovo xp sp 3 neshtata ne se opraviha. mucha se da instaliram i flash player i mi izpisva - Host certificate authentication failed.

Колега то в Гугъл си пише :)

http://windowsexplored.com/2012/01/14/another-adobe-certificate-authentication-failed/ виж отметката, където е сложена.

 

gpedit.msc > User Configuration > Windows Settings > Internet Explorer Maintenance > Security > Authenticode Settings

gpedit.msc -това в Run-a го пишеш и от там търсиш по папките

Според мен си сложи от друг диск Windows, поне пробвай примерно с SP2,гледам че го прави при 64 битова версия,слагай 32(дали има 64 битово XP не съм много сигурен :) ).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Преди 5 дни имах същия проблем с една машина и виндовс ХП датата и часа не бяха настроени след въвеждането на коректна дата и час всичко се оправи :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...