Jump to content
BulForum.com

Warns


mi6o_

Recommended Posts

Imam edin elementaren vapros.I toi e kade sudqt i nakazvat nqkogo bez toi da znae za kakvo e nakazan i vuz osnova na kakvo e slojeno nakaznieto eto az za 3 dena polu4ih ob6to 40% warns kato za purviq polu4ih edin super lakoni4no obqsnenie a za vtorite 20% dori ne polu4ih .Ako e vazmojno pone da mi obqsnite za kakvo sa mi vtorite.S tozai post iskam da se opla4a.Kakvi sa tezi stranni nakazaniq.Sega ako iskate moje da me globite o6te 40% i pove4e da ne moje da postvam zaradi tozi post oba4e az sam dlujen da se opla4a ako ima i drugi zasegnati da postnat tuka.

Link to comment
Share on other sites

dobre misli6 li dreamer 4e obqsnie ot roda na :

"Пуска безсмислени постове" ili pak "read posting rules" mi govori ne6to konkretno?

Pak i kato gledam tiq 100% warn na screenshota kak nqma "Sedi6 i da si misli6, misli6 i si sedi6 i mn qsno 4e 6te zapochne6 da se chudi6 ot kakvo ti doide tva 100% pri takiva lakoni4ni obqsneniq ne sma li parv Dreamer?

Link to comment
Share on other sites

dobre misli6 li dreamer 4e obqsnie ot roda na :

"Пуска безсмислени постове" ili pak "read posting rules" mi govori ne6to konkretno?

]

 

 

ami i az imah 60 % ot takiva bezmisleni raboti ,ama hubavo che pokrai novogodishnata amnistija dreamer pak se seti da mi go svali na 40 %

Link to comment
Share on other sites

ами, mi6o_, то не е далече от акъла за какво са те наказали - днес си пуснал темата "Iskam da si namerq edna igra, trqbva mi spe6no" която са ти я затворили и са ти написали защо : защото такива желания се пускат на специално място (затова и "read posting rules", защото там това го пише) и втората причина е че играта я има вече, т.е. очевидно не си си направил труда да потърсиш преди да post-неш.

 

с най-добри чувства, опитвам се да ти разясня, не се заяждам

Link to comment
Share on other sites

Ups mai e vreme da se izvinq istinata e 4e brat mi emi e zloupotrebil s nicka i e izpolzval da postva ot moe ime.Po princip az s igri ne se zanimavam i mn hora mogat da go potvardqt ufff.Kakvo da napravq predi zaradi nego be6e bannato ipto mi i ne mojeh da vlezna v foruma.Ts kajete mi kakvo da go pravq toq brat ni6to ne pomaga nito boi nito seriozen razgovor daite nqkoi advice?

Link to comment
Share on other sites

Купи му един сладолед и един шоколад и му кажи, че ако това се повтори отново повече никога няма да го зарадваш с лакомства :)

Link to comment
Share on other sites

Ups mai e vreme da se izvinq istinata e 4e brat mi emi e zloupotrebil s nicka i e izpolzval da postva ot moe ime.Po princip az s igri ne se zanimavam i mn hora mogat da go potvardqt ufff.Kakvo da napravq predi zaradi nego be6e bannato ipto mi i ne mojeh da vlezna v foruma.Ts kajete mi kakvo da go pravq toq brat ni6to ne pomaga nito boi nito seriozen razgovor daite nqkoi advice?

LOCK WINDOWS. :tongue :D

Link to comment
Share on other sites

Купи му един сладолед и един шоколад и му кажи, че ако това се повтори отново повече никога няма да го зарадваш с лакомства :)

hahahah ami dnes mu kupih a toi vi6 kakvo napravi.....am misleh 4e e porasnal vse pak na 14 godini a da prai takiva prostotii....

Link to comment
Share on other sites

и сестра ми много проблеми ми прави но поне компютъра квото кажа тва става. не ми бара моите работи. щото като и кажа че трия мирката и изпада в някъв странен транс в който хем е ядосама хем ще направи квото и кажа :)

hahah ami trudno toi e informatik....toest zanimava se s informatika i daje uima dosta nagradi v vuzrastova grupa do 9 klas i ako go napravq nqma da e mn priqtno za nikoi...poneje toi izpolzva pcto osnovno

уф хич не си късметлия...

Link to comment
Share on other sites

LOCK WINDOWS. :tongue  :D

hahah ami trudno toi e informatik....toest zanimava se s informatika i daje uima dosta nagradi v vuzrastova grupa do 9 klas i ako go napravq nqma da e mn priqtno za nikoi...poneje toi izpolzva pcto osnovno

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

kvo se oplakvate ue :)....stiga da ne e moderated rejim as nqmam protif i 80% da sum...vajnoto e show da stava i bira da ima!

Link to comment
Share on other sites

6ти дам аз на теб едно 6оу еи ся :P...ти за тва имаш 60 ....dreamer я му даи о6те 20 нали иска да кефи на 80 ..a за бира си малък о6те :) :)

Link to comment
Share on other sites

Eto ti edin suvet ot men,predi da stanesh ot PC-to si svali VGA-to puk ako ti e na dunoto si svali HDD-to i si 6 nomer. :tongue  :D  :P  :lol:  :wir

hahah ami tva obqsniavam 4e na nego pcto mu trqbva pove4e otkolkoto na men:)

Link to comment
Share on other sites

Прави си логауг, след като си ползвал форума и няма как да ти използва ника, освен ако не си му казал паролата си.

Link to comment
Share on other sites

Прави си логауг, след като си ползвал форума и няма как да ти използва ника, освен ако не си му казал паролата си.

ami az polzvam edin pass za vsi4ko i tam mi e gre6kata....

Link to comment
Share on other sites

Който не иска warn, да погледне forum rules. Еееей там горе в левия ъгъл са :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...