Jump to content
BulForum.com

Opel tigra tuning unikat


Recommended Posts

Продава се:

Опел Тигра 1998г.

1,4i 90кс + чип

ОПТИЧЕН ТУНИНГ - УНИКАТ (ВАЛСПОРТ)

17 цола лети джанти "ZENDER"

Спортни седалки "SPARCO"

Волан "МОМО"

спортни колани

МОМО салон

спортно окачванею

цена:18 800 лв

тел за контакти: 0898 506 148

e-mail:Jasper@abv.bg

-

снимки на колата можете да видите на посочения url адрес ili v www.mobile.bg

 

http://opeltigra.hit.bg/tigra.htm

Link to comment
Share on other sites

твоя ли е тая кола ?

виждал съм я (щом е уникат) да се мота и из наща махала :)

та ... бе не е ли нестабилна ? щото на един завой доста се заклатушка.

иначе е много готина ;)

а на колко км. е ?

Link to comment
Share on other sites

ima li klimatik ?

 

90 konia e ,a kolko otgore e s tunninga ?

 

Edinijat airbag e jasno che e izvaden zaedno s volana , a tozi ot diasno mahnat li e ?

 

P.S - Mnogo e gotina s tunniinga !

Link to comment
Share on other sites

6-7 конски сили качва чипа при подобен двигател, така че не очаквай да е 120 :). Иначе наистина добре изглежда външно.

Тука разни хора ми разправят че я били купили за 3000лв от германия, била цялата смачкана, ама не от катастрофа ми някви били сложили маса върху нея и скачали :) Искали да и вземат затраховката хората :tongue

Link to comment
Share on other sites

6-7 конски сили качва чипа при подобен двигател, така че не очаквай да е 120 :). Иначе наистина добре изглежда външно.

Тука разни хора ми разправят че я били купили за 3000лв от германия, била цялата смачкана, ама не от катастрофа ми някви били сложили маса върху нея и скачали :) Искали да и вземат затраховката хората  :tongue

 

eee moje i da e s ABT - 30 konia ,ama iavno e niakav dubaiski chip !

 

Po princip ne sam chuval mnogo dobri otzivi za Tigra , po-tochno za motora EcoTec !

 

Ami sega si misla neshto - taia Tigra kato gledam niama klima i v D moje da se vzeme za 2000 evro , a Valio Spoilera , teja spoleiri ne im iska poveche ot 3 -4 bona - spored men taia Tigra moje da se napravi sashtata za ne poveche ot 11 000 !

 

A i pod "unikat" ,razbiram neshto fabrichno "AMG" "Loriniser" "Edition" "Higline"

 

vav Valsport mislia che ne biha otkazali na niakoi da mu napraviat 1 kam 1 spoileri !

Link to comment
Share on other sites

изглежда супер готино на колко км викаш

даи някви подробности ако може

Link to comment
Share on other sites

18 000 лева за такава анемична количка. OMG. предпочитам нещо японско да си тунинговам. иначе изглежда добре.

Link to comment
Share on other sites

eee moje i da e s ABT - 30 konia ,ama iavno e niakav dubaiski chip !

Ти от къде разбра че е с дубайски чип точно? Аз защото незнам какъв е, казвам по принцип каква мощност качват чиповете. Иначе 30кс в повече можеш да изкараш с чип ако колата има турбо, тая няма.

Po princip ne sam chuval mnogo dobri otzivi za Tigra , po-tochno za motora EcoTec !

Аз имам Омега с Ecotec двигател и отзива ми е абсолютно положителен. Имаме я в семейството от 6 години, аз я карам от 1. Досега никакви проблеми не е имала с двигателя..нито един проблем!

Link to comment
Share on other sites

Аз имам Омега с Ecotec двигател и отзива ми е абсолютно положителен. Имаме я в семейството от 6 години, аз я карам от 1. Досега никакви проблеми не е имала с двигателя..нито един проблем!

тая Омега даже дига 100 на втора ;)

Jasper не отговаряш на въпросите нещо :(

Link to comment
Share on other sites

Аз имам Омега с Ecotec двигател и отзива ми е абсолютно положителен. Имаме я в семейството от 6 години, аз я карам от 1. Досега никакви проблеми не е имала с двигателя..нито един проблем!

 

 

Vij zavisi i do kola ,zavisi i do zadkormilnoto ustroistvo !

 

Zavisi ima li gazova uredba ili ne , km i t.n. !

 

Ne sam kazal che vseki ecotek e bokluk , kazah che Tigra ne beshe tova ,koeto se ochakvashe !

 

a i naistina 18 sa baia parichki kakto kaza w00x !

 

Kolkoto do Omega-ta che vdiga 100 na vtora ako e 2.0 16V naistina e taka !

Link to comment
Share on other sites

Оптичния тунинг ми харесва,добре е избарана,макар че още може да се желае,но все пак да не бъдем лакоми.Да наистина,какъв е чипът?А парите наистина са много за Тигра.

Оффтопик:Абе не е зле да ти направят такъв подарък,макар че аз не възприемам такива неща за млади хора,които цуцат от мама и тати пари и нищо не са изкарали сами.А омегата е възможно да дигне 100,все пак аз със VW Polo дигам 80 на втора,тъи че няма невъзможни неща

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...