Jump to content
BulForum.com

Sony Ericsson T310


Recommended Posts

Pi4ove , ako moje nqkoi da mi pomegne. Zna4i GSM mi e Sony Ericsson T310 , imam si i kabel4e za kompa ( usb ) , oba4e imam problem . :angry1 Ne moga da si namerq programka koqto da moje da izkarva failove ot telefona na kompa :blink: :wacko:

Ako moje nqkoi da mi kaje takava programa ,

10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

George_131, недей да мислиш! Понякога не е много добре...

Аз съм свалял програмата, пробвал съм я и знам че става! За името й съм 98% сигурен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A някой знае ли дали изобщо могат да се изтрият вградените мелодии, игри и картинки? Паметта му е около 1 МВ, а тея са го натряскали с всемъзможни глупости които отнемат около половината от паметта. И от горе на това не могат да се изтрият. :angry1 Наскоро видях че на Siemens има опция от която могат да се изтрият и вградените неща, та се зачудих и за Сони Ериксон дали няма нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

floAt's Mobile Agent - когато се освободи място ще я кача,

а ако не ти се чака пускай search насам-натам,защото аз не помня

откъде я изтеглих!

 

много е добра програмката!

 

имам я някъде тука из дисковете ама едва ли ще я открия

 

иначе рулз - върши много и полезни неща

Link to comment
Share on other sites

A някой знае ли дали изобщо могат да се изтрият вградените мелодии, игри и картинки? Паметта му е около 1 МВ, а тея са го натряскали с всемъзможни глупости които отнемат около половината от паметта. И от горе на това не могат да се изтрият. :angry1 НаскоАо видях че на Siemens има опция от която могат да се изтрият и вградените неща, та се зачудих и за Сони Ериксон дали няма нещо подобно.

Не могат. Тъпо...

Има и един друг момент- ако изтриеш някой файл, няма да ти го показва вече, обаче свободното място в паметта няма да се увеличи. След връщане на телефона в заводски настройки, той пак се връща.

Link to comment
Share on other sites

Да ама тази програма не ми дава достъп до картинките, игрите и мелодиите, а само до телефоните, смс и ммс-ите. А те не ми трябват.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...