Jump to content
BulForum.com

Data Cable za St55


Recommended Posts

пробвай в магазините по бул.Руски там би трябвало да е по-евтин. ;)

Link to comment
Share on other sites

пробвай в магазините по бул.Руски там би трябвало да е по-евтин. ;)

Абе, Руски... Кой знае какъв боклук ще ти пробутат. Там са все магазинчета за телефони н-та употреба, не се занимават с кабели-мабели. Ако искаш, питай и в Да-Да, те имат 2 магазина - на В. Априлов в началото (с/у киното) или на ул. Опълченска, номера го забравих.

Имаше и едни IR устройства на USB, що не поразпиташ, може да е разумна алтернатива. Не знам за тоя Сименс дали става, ама моята Nokia работи и с външен софтуер, който ползва както кабел по RS 232, така и IR - връзка.

Link to comment
Share on other sites

Абе, Руски... Кой знае какъв боклук ще ти пробутат. Там са все магазинчета за телефони н-та употреба, не се занимават с кабели-мабели. Ако искаш, питай и в Да-Да, те имат 2 магазина - на В. Априлов в началото (с/у киното) или на ул. Опълченска, номера го забравих.

Имаше и едни IR устройства на USB, що не поразпиташ, може да е разумна алтернатива. Не знам за тоя Сименс дали става, ама моята Nokia работи и с външен софтуер, който ползва както кабел по RS 232, така и IR - връзка.

Taka,neznam ama mi trqbva kao 6te da e bukluk,samo da ba4ka i da e eftin,otidoh da vidq edni deto uj ne sa originalni-30 kinta....ai mersi..originalen s software-50...4esto davam pari za gluposti,vi6te dori nqkoi da mi go sellne na staro i da e po tynko 6te sam dovolen

Link to comment
Share on other sites

Имаше и едни IR устройства на USB, що не поразпиташ, може да е разумна алтернатива. Не знам за тоя Сименс дали става, ама моята Nokia работи и с външен софтуер, който ползва както кабел по RS 232, така и IR - връзка.

 

Dokolkoto znam tozi model na Siemens nqma nito IR nito bluetooth zatova edinstvenata alternativa e naistina samo data kabel ;)

Link to comment
Share on other sites

на кап.Райчо има една сергия около средата на пазара

кабелите са по 25 лева със soft за USB

скоро си взех от там за motorola

Link to comment
Share on other sites

Точно от вегата си взех аз кабела за М55-то за 15лв. Нямам никакви забележки.

а този кабел през серийния порт ли е или през USB?

 

щото един приятел си купи за 25 лева USB и понеже софтуера на сименс не го поддържа та трябва разни драйвери да се инсталират, та рестарти, та глупости... като ми го даде да го инсталирвам в къщи се мъчих около 30 минути и така и не го засече. и в крайна сметка не мога да изтрия гадния драйвер

Link to comment
Share on other sites

от тракия пазара си зех за 12 лв кабел4е за М55 ама нещо му а

ма не му се работи :lol:

Link to comment
Share on other sites

ми те всички сименси работят с един кабел. които са по-нови от 45 са с еднаква дупка отдолу и кабелите са еднакви

 

 

Adi be .... samo sha sa ednakfi ... q pogledni M55 i St60 da vidish dupkite dali sa im ednakfi ... :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Problem!!!!....namerih si datacable ama ne6to ne stava fatkata :(...vikami 4e nqma vryzka s telefona....kade byrkam... ?

ne mi trqbvat nqkvi tam diskove i gluposti....samo kabel4e az si imam software....ama hi4 ne 6ta da davam 30 lv...

Ами в "някви там дискове и глупости" ти е проблема. Кабелите на различни знайни и незнайни производители са конструирани по едно или друго схемно решение и обикновено се окомплектоват с подходящите драйвери (на диск). Като искаш да минеш тънкажно, ще се наложи да пробваш най-различни софтуери и драйвери, докато някой захапе.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай в настройките (Options предполагам) да го ориентираш на съответния COM-порт, оттам може да идва проблема. Пак оттам виж дали има възможност за избор на различни типове кабели и пробвай. Ако и така не става, опитай да преинсталираш софта отново, като включиш телефона към компа, да си го намери при инсталацията. Чети хелпа. Друго за момента не ми идва наум.

Link to comment
Share on other sites

сеа щи дам топлата вода ';>>>

пусни си камерата

тела тряа да е с пусната камера за да вържи с програмта ;>

аз имам СТ60 и докато го разбера ... 4 часа магии пробвах

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...