Jump to content
BulForum.com

Очила за 3D филми


Recommended Posts

  • 3 months later...
незнам кой питаш, но мойте бяха в една книга която е като учебник, как се правят такива фигури (дето като ги погледнеш и се "съживяват"). а по принцип не се прави от плексиглас. можеш да потърсиш в интернет.. има упътвания как се правят такива очила. аз намерих 3.

 

Ще постнеш ли къде си намерил тия упътвания, да не се мъчи народа :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Тряя ли да имаш няква специална програма за да ги подкараш тея филми или ти трябват само очилата?

Link to comment
Share on other sites

Тряя ли да имаш няква специална програма за да ги подкараш тея филми или ти трябват само очилата?

 

Само очилата.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Уфффффффф. Да повдигна малко темата , за да не правя нова:). Някой да знае къде могат да се поръчат такива 3D очила ? Трябват ми 2 комплекта , ако са от хубавите като във "Фламинго" - още по-добре. Цената е без значение ... почти :) А гледам , че беше даден линк към софтуер, с който игрите от типа на Half-Life стават 3D, но нещо сега сайта е променен , ако може някой , който е запознат да даде инфо и по този въпрос моля :)

 

 

Edit : намерих очила :) 2 чифта в комплекта : анаглифни/стереоскопични Red – Cyan (с червен и синьо-зелен филтър) , ( забравих да попитам - хартиени ли са или като тия във Фламинго , та не мога да ви дам инфо какво точно са , но като ги получа ще пиша коментар ако го интересува някой ), с някви филми и диск с описание нещо за монитора някви настройки , цената е 12 лева . Ако някой го интересува - мога да му дам телефона на човека от София :)

Едит 2 : очилата са хартиени . Ако някой си има на идея къде мога да си взема такива като във Фламингото - да казва :)

 

По въпроса за игрите - как могат да се преправят да ги играем 3D - все още си стои въпросът.

Link to comment
Share on other sites

Have phun!

 

iZ3D

 

Пробвано е с WoW. Работи. Самоче освен анаглифния режим, другите не ги разбрах как се ползват. Анаглифния е очевиден :)

Link to comment
Share on other sites

Аууууу, супер си w00x :punk :punk :punk Сега ще дръпна драйверите да видим как ще се справят, пък ще се пробвам да си поръчам и от очилата 4 комплекта, да видим дали ще се навият да ми ги доставят от Америката :rolleyes:

 

Edit : лелееееее, тия могат да ги доставят, но като видях колко искат за пощенси разходи до милата ни татковина - 52 $....... :wacko: , а аз поръчах само 4 чифта очила за почти 40 $ ....... :wacko: ... то доставката повече от самите очила е*ати ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

АЗ имам комплект състоящ се от два броя анаглифни/стереоскопични Red – Cyan (с червен и синьо-зелен филтър) очила и диск с анаглифни (триизмерни) филми, картинки и други екстри.

Мога да го продам на някои ако желае -2 чифта очила и DVD диск с 5 триизмерни филма.

Съдържаниети на непълния DVD диск :

 

*Филми : Shrek 3D (Български субтири) ; Spy Kids 3-D Game Over (Български субтири) ; IMAX Bugs! in 3D ; Insane Clown Posse - Bowling Balls

*Голямо разнообразие от анаглифни картинки и тапети

*3D-Stereoscopic Atlas of the Human Brain - анатомична енциклопедия с триизмерен образ на мозъка, много подробен.

 

http://img509.imageshack.us/my.php?image=08102008089ji8.jpg

http://img258.imageshack.us/my.php?image=08102008091hs7.jpg

 

Цена: **** (Май си объркал раздела - продажбите са другаде)

 

някой ако желае да ме търси на ПМ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...