Jump to content
BulForum.com

SAMSUNG UE-32D6500


dragomir375

Recommended Posts

Колеги наскоро си купих SAMSUNG UE-32D6500 имам въпрос. Не мога да заключвам каналите имам някой неприлични канали които са денонощни :laughing1: и не знам как да ги заключа влизам в защита иска ми пин код въвеждам го и след това ми дава 3 опции 1 - во е изк. или вкл. 2 - ро закл. кат. канали. 3 - то смяна на пин

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Що да са "неприлични", направо са си "образователни". :bgrin:

 

Та...като въведеш опция 2 какво става?

:laughing: Дава ми опция избери всички и някакви числа от 1 до 18 и нищо не става :blink:

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Дава ми опция избери всички и някакви числа от 1 до 18 и нищо не става :blink:

 

Упътването пробва ли да прочетеш? Както за този, така и за другия си проблем с 3Д-то.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте реших да пиша тука вместо да пускам нова тема и да палня форума, макар че темата е стара. Та искам да питам някои които разбира на тези неща как мога да записвам на флашка дадено предаване или каквото и да е от каналите, рових се из форуми, но разбрах само, че се записва  САМО от входа за антена и се записва САМО върху специално форматиран носител, който е видим само за телевизора (в нормалния случай) Предполагам че ще може и на флашка да се записва или трябва да е хард диск? Слагам си флашката в УСБ порта форматирвам я от ТВ-то и след това ми излиза саобщение това устройство не е подходящо за запис. :( Попаднах и на това видео  

  моля за малко разяснение и за савет. Нима трябва да си купя хард диск за да записвам :online2long:  ?                       
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...