Jump to content
BulForum.com

Problem sus Splinter Cell


bat_4e4o

Recommended Posts

Ima na edno mqsto neshto kato bug ama ne sum siguren:(((((

za tva iskah da pitam nqkoi koito e igral....

tova se namira na vtoro nivo mqstoto e pri stuklenia asansyor... kadeto trqbva da pusnehs mikrofona i da podslushash razgovora.... tam kakvoto i da pravq kogato stigne asansyora gorna to4ka mi kazvat 4e misiqta se e provalila:(((( ne moga da se setq shto??? Vsi4ko si pravq kakto trqbva.....

To na pruv pogled e mnogo elementarno vsi4ko... prosto trqbva da podslushash razgovora oba4e:(((((

S dosta priqteli stignahme do zakly4enieto 4e tova e bug no dali e taka ne znaem sus sigurnost? Zatova ako nqkoi znae za tozi problem i kak da se opravi kajete mi! Drugoto mi predplojenie e 4e tova e ot kraka zashtoto pa4a si e daden 4e gi opravq tezi problemi versiqta 1.1 ot oficqlnia sait na Splinter Cell. Ostava samo kraka.... no sled tolkova dulgo svalqne na krakove i kakvi li ne vrutki kato restartirane na samoto nivo sled slagane na novia krak i sled pa4vane pak prez nego i kvo li ne pak ne trugva.... dori po4vam da si mislq 4e versiqta moje da e kofti neshto.... shtoto edin pi4 ot US mi kaza 4e imal US versiqta tam i si go e minal tova mqsto bez problem... no seivovete ne pasvat na US i moqta versia za da napasnem:(. Kajete neshto po-vaprosa shtoto tazi igra si struva da se igrae!

Link to comment
Share on other sites

Пич, ползваш ли оня весел микрофон, с който можеш да слушаш през стъкло? Той ти се появява в началото на мисията. Не видях да го споменаваш, за това питам. Ако не си, вадиш го и сочиш в асансьора.

Link to comment
Share on other sites

Ami GOGO toi mikrofona e samo edin nali taka? Az si go puskam i razgovora se podslushva normalno 4uvam kakvo govorqt onezi dvamata v asansiora no kogato stigne v gornata to4ka asansiora togava misiqta mi svurshva s dumite "Kakvo pravish Fisher podqvolite misiqta is over:(((" Koeto nqma nikva logika... vsi4ko si pravq kakto trqbva taka 4e ima nqkakav bug... zashtoto problema ne e samo pri men... razbirash li? Ako az ne pravq neshto kakto trqbva to i drguite li koito imat sushtiq problem pravqt tova.... ne mislq 4e e tova a buga si e o4evaden... vaprosa e moje li da se opravi i kak? Ako nqkoi se e sbluskval s tova shte znae i az zatova molq za HELP!

Vse pak mersi 4e mi otgovori....

Link to comment
Share on other sites

Tova e vsepriznat byg.Eto ti link.Pro4eti malko i 6e nameri6 za tvoq problem.Dokolkoto pomnq se opravqlo sys patch, no ne sym siguren, a sega ne mi se 4etat 3 stranici(poluvremeto na ma4a e vse pak :) )

Link to comment
Share on other sites

Kakav to4no e problema ?

6efa ti kazva 4e vur6i6 gluposti i tva e

ili zasvirva alarma i misiqta prikliu4va

 

 

Ako 6efa ti kazva i ne zasvirva nikakva reklama - gledai sq :

Rabotata ne e samo da naso4i6 mikrofona -- na4i vadi6 go -- otiva6 do asansiora - i go zadeistva6 (s lqvoto kop4e na mi6kata ) i poso4va6 na gore kam asansiora

Ama rabotata ne e samo da go durji6 nagore --- trqbva da sledi6 asansiora s nego -- rabotata e 4e asansiora produljava da si sa izdiga i ti ako so4i6 samo kam edno mqsto mikrofona to skoro asansiora si produljava nagore a ti podslu6va6 6ahtata haha ... taka 4e vsu6tnost trqbva da so4i6 postoqnno kam asansiora dokato toi sa dviji nagore

 

Ako zasvirva alarma i 6efa ti kazva 4e mission is over -- to ili po4ni otna4alo ili sa vurni CQLOTO nivo - i ako nqkade ima6 za6emeten paza4 , go skrii dobre -- trqbva vsi4ki da sa skriti perfektno v tumni kio6eta ina4e mission vinagi e over ... taka e iz cqlata igra

Link to comment
Share on other sites

Prasko, problema e 4e "6efa ti kazva 4e vur6i6 gluposti i tva e" eto to4no tova koeto ti si mi napisal stava :angry: a i az asansyora si go sledq s mikrofona do gore i tam kakto mi e 4erveno kvadra4eto i si gi podslushvam i hop stava bqlo vse edno 4e ne e vurhu asansiora naso4eno mikrofon4eto i hop shefa mi kazva to4no tezi dumi gore..... tva e :angry:

 

 

Iskam da blagodarq na veseo za linka kum foruma na Gamers' Workshop i tam stava vupros za moq problem no ne e reshen za sujalenie i tam.... probvah vsqkakvi pa4ove i krakove no vse sushtoto... dori sled kato napravq promqna i smenq pa4 ili krak restartiram nivoto i go igraq na novo za da nqma problem no vse sushtoto.... kato stigne v gorna to4ka asansyora misiqta svurshva.... ina4e dobre sum skrit.. i ot kakvi li ne mesta sum probval da go sledq razgovora no nqma smisal buga si e bug....

Neka nqkoi ako znae neshto novo po vaprosa da pishe zashtoto za sega nqma razvitie vaprosa.

 

Blagodarq na vi4ki predvaritelno......

Link to comment
Share on other sites

Za vsi4ki koito imat tozi problem shte obqsnq podrobni4ko kak se opravq.....

zna4i ot start menyto vlizate v run i pishete dxdiag sled tova otivate na sound i premestvate stepenta na Hardware Sound Acceleration Level s edna stepen nazad ili da stane Standart acceleration i tva e puskate si igrata i HAVE FUN!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...