Jump to content
BulForum.com

Най-добрия интернет доставчик в Пловдив


Recommended Posts

Интересно ми е кой според вас е най-добрия. От приятели съм на мнение, че е cooolbox. Но да видим какво ще кажете вие.

 

ЕДИТ: Уж пуснах анкета, ама.. нещо не се получи май.

Link to comment
Share on other sites

относително е - според квартал, според това дали търсиш високи скорости, дали търсиш стабилност и т.нат.

cooolbox са добър вариант, ако малко по-скъпата им такса от 25 лв.(при останалите варира от 15 до 20 лв. на месец) не те притеснява.

за мегалан също може да разгледаш темата им тук(M-Network). по всичко личи, че се целят в потребителите на coolbox т.е. високи скорости и стабилност. поне за пловдив.

само визио не ти препоръчвам, тъй като вероятността да попаднеш в район, където мрежата им не стабилна хич не е малка, а ядовете ще са големи.

N3 и DCC(TV SAT NET на някои места) са вариант, ако търсиш пакетна(с кабелна/цифрова телевизия) и ниска цена, но пък последните са във висящо положение - съдят се бивши съдружници, та не се знае утре дали едните или другите ще ти предлагат услугата. избягвай обвързването със срочни договори с тях.

булсатком(нетгруп) по-голяма част от абонатите им в този форум ги плюят, но и тук май важи като при визио - според квартала/района.

blizoo ... аз към тези никога повече не бих се вързал. сърбал съм им попарата и не искам да имам нищо общо с тях.

Link to comment
Share on other sites

И аз в момента съм на blizoo, но ще се местя в кичука и искам там да си пусна нещо стабилно и бързо.

За сега съм се насочил към cooolbox, единствено цената е малко височка, както ти каза, но ще я прежаля за по-добър интернет.

Мегалан как са в района до затвора?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...