Jump to content
BulForum.com

Split Second Velocity


kinky_doll

Recommended Posts

Здравейте, всеки път когато се опитам да стартирам играта ми дава този проблем:

 

4163126T.png

 

на Windows 7 Enterprise x64 съм.

Благодаря предварително

Поздрави: Александър :)

Link to comment
Share on other sites

Crack-а ти не е наред нещо. Виж дали няма някой пач, инсталирай го и сложи неговия Crack. Другия вариант е да търсиш друг Crack.

Link to comment
Share on other sites

Каква ти е видеокартата и драйверите най-новите ли са?

 

ATI RADEON HD6850 1GB DDR5 драйвърите са от 17.12.2011 :) засега най-новите, идеята ми е, че на стария ми тръгваха без проблем, той беше доста по-зле от сегашния... Не знам коя е причината, дали не е от самия Windows, че е Enterprise....

Link to comment
Share on other sites

Не е от уиндоуса - ентърпрайза е леко разширена версия на професионал. Ултимейта е ентърпрайз с 1 допълнителна функция. Като цяло за домашна употреба всичко над профешънал е овъркил, но обикновеният потребител е тъп и не го разбира :)

Игрите дали не са завещание от предният ти уиндоус, който по стечение на обстоятелствата да е бил 32 битов?

Пробвай с десен бутон върху иконата и от Propreties -> Compatibility си избери win xp sp2 и пробвай пак.

Link to comment
Share on other sites

Не е от уиндоуса - ентърпрайза е леко разширена версия на професионал. Ултимейта е ентърпрайз с 1 допълнителна функция. Като цяло за домашна употреба всичко над профешънал е овъркил, но обикновеният потребител е тъп и не го разбира :)

Игрите дали не са завещание от предният ти уиндоус, който по стечение на обстоятелствата да е бил 32 битов?

Пробвай с десен бутон върху иконата и от Propreties -> Compatibility си избери win xp sp2 и пробвай пак.

 

1. Не разбрах, обиждаш потребителите на Windows ли и защо?

2. 32 битов Windows не съм имал от поне 6-7 години, а и няколко пъти ги инсталирах и премахнах, и после ги изтрих и свалих наново файловете, пак инсталирах, но пак същото.

3. Пробвал съм го вече и пак го пробвах, но нищо не стана

 

Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

1. Мне, просто масата са си такива.

2. Хубаво, но за съжаление без ефект.

3. Жалко, но имаш нещо прецакано в системата. Можеш да провериш дали нямаш инфо в Евънт Вюара за екзенцата (игрите) които пускаш (т.е. ти ще имаш, въпроса е каква е грешката). Освен това, провери дали Ц++ редиструбутивите са ти последните. ДиректХ също...

Моля :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...