Jump to content
BulForum.com

Male or Female


Male or Female?  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Top 5 reasons why computers must be male:

1. They're heavily dependent on external tools and equipment.

2. They periodically cut you off right when you think you've established a network connection.

3. They'll usually do what you ask them to do, but they won't do more than they have to and they won't think of it on their own.

4. They're typically obsolete within five years and need to be traded in for a new model. Some users however, feel they've already invested so much in the damn machine that they're compelled to remain with an under powered system.

5. They get hot when you turn them on, and that's the only time you have their attention.

 

Top 5 reasons why computers must be female:

1. No one but their creator understands their logic.

2. Even the smallest mistakes are immediately committed to memory for future reference.

3. The native language used to communicate with other computers is incomprehensible to everyone else.

4. The message "Bad command or filename" is about as informative as "If you don't know why I'm mad at you, them I'm certainly not going to tell you."

5. As soon as you make a commitment to one, you find yourself spending half your paycheck on accessories for it.

Link to comment
Share on other sites

Моми и Момци! Като почнете да се питате мъжки ли са или женски компютрите - занчи определено ви е време да го загасите малко и да излезете навън сред истинските хора...

Link to comment
Share on other sites

Моми и Момци! Като почнете да се питате мъжки ли са или женски компютрите - занчи определено ви е време да го загасите малко и да излезете навън сред истинските хора...

 

Да ти имам чувството за хумор :confused Все едно ние не сме истински хора...

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n уммммммм!!!!

Изкарвам по 10ч. пред компютър и не мога да го загася(сървър е).Има ли смисъл да обяснявам повече? :confused

Пък ако си навит - аре в "Ренегат"-а на бира :beerchug :evil

Link to comment
Share on other sites

Скивай само как ми пожела чуството за хумор... Определено ти трябва такова, ма що моето баш?! Не си го давам. Ма освен чуство за хумор и друго ти трябва - щом не разбра какво имам предвид под "навън сред истинските хора". Айде нали съм кавалер, ще го кажа по друг начин, специално за теб:

 

Get a Life, Cyberphreak! ;)

 

За кога е бирата?

Link to comment
Share on other sites

Top 5 reasons why computers must be male:

1. They're heavily dependent on external tools and equipment.

2. They periodically cut you off right when you think you've established a network connection.

3. They'll usually do what you ask them to do, but they won't do more than they have to and they won't think of it on their own.

4. They're typically obsolete within five years and need to be traded in for a new model. Some users however, feel they've already invested so much in the damn machine that they're compelled to remain with an under powered system.

5. They get hot when you turn them on, and that's the only time you have their attention.

 

Top 5 reasons why computers must be female:

1. No one but their creator understands their logic.

2. Even the smallest mistakes are immediately committed to memory for future reference.

3. The native language used to communicate with other computers is incomprehensible to everyone else.

4. The message "Bad command or filename" is about as informative as "If you don't know why I'm mad at you, them I'm certainly not going to tell you."

5. As soon as you make a commitment to one, you find yourself spending half your paycheck on accessories for it.

 

Предпочитам да го преведеш щото има и хора,които не чаткат Английски(например мен хахах :D ) :P

Link to comment
Share on other sites

Скивай само как ми пожела чуството за хумор... Определено ти трябва такова, ма що моето баш?! Не си го давам. Ма освен чуство за хумор и друго ти трябва - щом не разбра какво имам предвид под "навън сред истинските хора". Айде нали съм кавалер, ще го кажа по друг начин, специално за теб:

 

Get a Life, Cyberphreak! ;)

Ау каква обида! Не отричам че ми трябва чувство за хумор, особено за твоето "кавалерство", както и от другото което имаш предвид.

Инак I Got Life, mother; I got laughs, sister;

I got freedom, brother; I got good times, man.

 

I got my ass!

Link to comment
Share on other sites

I got crazy ways, daughter

I got million-dollar charm, cousin

I got headaches and toothaches

And bad times too

Like you

 

 

Мдааа... Благодаря ти искренно и от сърце че ми припомни това- тъкмо се чудех какво да си пусна!

 

She asks me why...I'm just a hairy guy

I'm hairy noon and night; Hair that's a fright.

I'm hairy high and low,

Don't ask me why; don't know!

It's not for lack of bread

Like the Grateful Dead; darling

 

Gimme a head with hair, long beautiful hair

Shining, gleaming, steaming, flaxen, waxen

Give me down to there, hair!

Shoulder length, longer (hair!)

Here baby, there mama, Everywhere daddy daddy

 

Яко. Извинете за оффтопика.

 

 

 

По темата - за мен лично компютъра е ТО - хайванчето - да не се бърка с ТО на Кинг. Демек - null vote :( ... Sorry.

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам да го преведеш щото има и хора,които не чаткат Английски(например мен хахах :D ) :P

 

Набързо и специално за теб :)

 

5 причини поради които компютрите са от мъжки род:

1. Тe са изключително зависими от външни уреди и оборудване.

2. Отрязват те точно когато си мислиш че си установил връзка.

3. Обикновено правят кактово им се каже, но не повече от това, а и не биха могли сами да го измислят.

4. Остаряват след около 5 години и трябва да бъдат подменени. Някои потребители обаче имат чувството че

са инвестирали твърде много в проклетата машина и се задоволяват да работят с намалена мощност. (каквото и да занчи това...).

5. Загряват само като ги включиш и това е единственото време през което се радваш на вниманието им.

 

5 причини поради които компютрите са от женски род:

1. Единствено създателят им разбира тяхната логика.

2. Дори най-малката грешка се запазва в паметта за евентуална бъдеща справка.

3. Езикът на който комуникират с другите машини е неразбираем за всички останали.

4. Съобщението "Bad command or filename" е също толкова информативно колкото и "Ако не се сещаш за

какво съм ти бясна, със сигурност не съм аз човека който ще те светне".

5. В момента в който се привържеш към "нея", се оказва че харчиш половината си заплата за аксесоари.

 

Яко. Извинете за оффтопика.

 

 

Тук човек не може да се вреди за билети за българския вариант. Не било лошо изпълнението, макар и да не било чак толкова хубаво. А има ли и място за сравнение. Въпреки това с удоволствие бих отшла да погледам как пеят и танцуват :)

 

И аз сори, ма се вдъхнових от офтопика :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Heheheheh

 

FEMALE sa ....

 

Shto spim s tiah, Iadem s tiah, Obichame si gi ... Dori si gi seluvame ...

 

S tiah si VURSHIM RABOTATA , i na TIAH SI VARSHIM RABOTATA ...

 

Deiba .... dori i govorim za tiah - kakto si govorim za F-ki .....

 

Taka che sa si F-ki ! :wub: :wub: :wub: :love :pirate :devil :) :woot

Link to comment
Share on other sites

а ве не знам, ама половината ми приятели ми се хвалят как като откажат щайгите им да бачкат, почват да ги ритат....ако питате мен комповете не са нищо повече от машини!!! А машината е ТЯ....За залост повечето са буквално пристрастени от НЕЯ(включително и мен), по цял ден стоим пред НЕЯ, и пак не ни стига...всеки ден, ден след ден, докато не стане бавна, и не си дадем половината пари за НЕЯ, след което продължаваме да Й се радваме, и ТЯ ни радва, свързва ни с приятелите ни, с приятелките ни, но в крайна сметка ТЯ си остава машина

А ако не я поддържаш, тя те, буквално, "зарязва"...

така че за мен компа е female

Link to comment
Share on other sites

Shto spim s tiah, Iadem s tiah, Obichame si gi ... Dori si gi seluvame ...

Да бе целувам ги друг път (за спане и обич - дума да не става), колко тупалки са изяли от мене. Последия път като треснах централно монитора ме боля една седмица ръката, а да знаете как яко подскача картината като удряте монитора в ритъм от двете страни :D

Link to comment
Share on other sites

:ghost Heeeheheh

 

Za tupalki li shte se hvalite

 

na 2rate mashina kato si pliakah Age of Empires ... i kato blokira ....

 

Ah ,,,

 

Takuv tokat i vkarah ... che kutiata se izrivi i shupih dunoto ....

 

:(

 

ama tva e ....

 

NE e hubavo da se hvalish che si nabil jena si ... :tongue :P :wub:

Link to comment
Share on other sites

SunSonic, гледам ти постовете и честно казано вече почвам да се дразня. Не толкова на това което пишеш - на това как го пишеш. Нека те светна за нещо. Това тук е форум. Не е IRC канал. Във форума пишеш през браузър - не през IRC клиент като mIRC например. Следиш ли ми мисълта? От всичко до тук следва, че е абселютно не нужно да натискаш <ENTER> след всеки ред от поста си. Само си погледни творението - един ред писано - един празен - един писано - един празен... Пост от 8 реда ти пишеш на 16. Тъпо и дразнещо за четене. Запомни ли?

 

Това не е чат канал! Не е нужно след всеки ред да натискаш <ENTER>!

 

Дано не се налага да повтарям. Никога не съм си представял, че ще ми се наложи и това да обяснявам! Не е истина...

Link to comment
Share on other sites

Shto v sabota vecher ste si u vas be mi razmishlavate nad takiva kraino-interesni temi ?

 

P.S Az sam si v nas shtoto imam zdravoslovni problemi da ne pitate

Link to comment
Share on other sites

Аз пък днес не ща да ходя никъде, ще си поркам бира в нас и ще цъкам контра :P

Не бе ебавам се - сигурно след около час ще духна към някое местенце където дъни музика и се порка още повече бира :D

Link to comment
Share on other sites

За какво става въпрос?Що питате за пол на компютъра?Нали е просто една машина-пластмаси,железа,глупости.Толкова време ли прекарвате с PC-то,че вече се питате от какъв пол е?Може би утре ще решите да го изчукате,кой знае.Я по-добре излезте малко навън,където вече може да се питате кой индивид от какъв пол е.

Link to comment
Share on other sites

Седя и се чудя... Идеята ми беше да покажа някои характерни черти за мъжкия и женския пол. Темета е в "той и тя" - does this ring a bell? Очевидно е мисля че компютрите са купчина желязо и не е нужно да се размишлява женски ли са, мъжки ли са.

Спред мен някои други са изкривени,в старанието си да не се изкривят от прекомерното седене пред компа...

Айде, със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Не е хубаво да се говори със заобикалки-кажи си го направо.Това са типични черти от характера на мъжа и жената за теб,за някой автор от списание Космополитън или нещо подобно,но не и за мен.Освен това в темата има поустове,които навеждат на мисълта за съществуване на инивиди със сериозен проблем,породен от прекомерно седене пред компютъра и почти пълно отсъствие от аобикалащия ги реален свят.

Link to comment
Share on other sites

Не е хубаво да се говори със заобикалки-кажи си го направо.Това са типични черти от характера на мъжа и жената за теб,за някой автор от списание Космополитън или нещо подобно,но не и за мен.Освен това  в темата има поустове,които навеждат на мисълта за съществуване на инивиди със сериозен проблем,породен от прекомерно седене пред компютъра и почти пълно отсъствие от аобикалащия ги реален свят.

Въпросът е че нищо не искам да кажа :) Просто ми се стори смешно и реших да го покажа. На никой нищо не налагам. Дори не мисля че това са типични черти от характера на мъжа и жената.

И какво против имаш Космополитън :tongue

Не бъди толкова сериозен в тема която не го предполага :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...