Jump to content
BulForum.com

Използвате ли "играчки"


Recommended Posts

Хора, използвате ли секс играчки? Имам предвид не като заместител на секса, а като разнообразител . (брех, измислих нова дума май :P ) Ние в къщи щото ползваме ;)

Споделете опита си :D

Link to comment
Share on other sites

Брей, че целомъдрен народ има в тоя форум. Никой не си признава. Петдесет души са видели тоя топик, и никой нищо не обажда.

Конспиратори такива :woot

Link to comment
Share on other sites

Не се обаждат, защото най-вероятно не ползват секс играчки и са решили, че няма смисъл да постват "Не ползвам секс играчки" :)

Link to comment
Share on other sites

Ами задаваш някакви супер странни въпроси.Просто ги хвърляш в пространството.Ок,сирене,вие с жена ти кви играчки ползвате-ти кукла,а тя вибратоп?Колко практично?Кажи,де,защото мисля,че не съм те разбрала? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Е, едва ли са по странни от "има ли хора от Механото" или "сваляте ли си чорапите по време на секс" .

Както и да е. Мислех да стане интересен разговор, ама като не става, не става.

Нема да се гръмнем я.

Ха със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Добре де ти сам започна темата със "ние в къщи използваме"..

Някой те попита какво използвате :) ама ти си замълча ...

Link to comment
Share on other sites

Сиренето хем е луд хем не е. Щото и на мен подобни теми ми се виждат тъпи и скапани но тези които той спомена влизат в същата група. Принципно избягвам да пиша в тях но сега реших по тоя повод. Хванете си единна позиция и който иска да си приказва за играчки и чорапи а другите....ignore. Ама средното положение е малко фалшиво. По въпроса - НЕ.

Link to comment
Share on other sites

Зарежете темата. Като не става, не става. Няма смисъл да й правим клизми.

Може би наистина грешката е моя.

 

Cose topic

Link to comment
Share on other sites

Е ние пък ползваме:)И сметана,и ягоди,и пера ...Понякога и белезници :devil

А пък за чорапите-зависи колко време имаме със жената.

А сега и аз да задам един неудобен(за вас:P) въпрос:каква е средната възраст на хората в тоя форум? :confused

Link to comment
Share on other sites

Имаше тема за това кой на колко години е. Средно не мога да знам. Потърси и си намери за тия дето са отговорили.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...