Jump to content
BulForum.com

Патрулка зарежда на ОМВ


katalunec89

Recommended Posts

Нормално ли е според вас,полицейска патрулка да зарежда гориво на ОМВ.И според вас от къде взима парите той,от джоба или от някой грешник :)

1. Ти от къде предлагаш да зареждат?

2. До колкото съм чувал, "бюджета" им е 3л на смяна или нещо такова, което както сам се досещаш, едва ли стига за много и често се налага да дозареждат дори със свои пари.

 

Не знам какво толкова те учудва това. Патрулката е кола, колите вървят с бензин, бензин има по бензиностанциите....С чии пари се зарежда не виждам какво общо има и как можеш да прецениш.

Link to comment
Share on other sites

Ами незнам,според мен си имат някаква тяхна си бензиностанция и от там си слагат държавен бензин.А с това твое изказване ,че си вадят пари от джобовете...малко по-сериозно.Според мен са завлекли от някои рушветче и отиват да си вършат тяхна си работа с патрулката :)

Link to comment
Share on other sites

Ами незнам,според мен си имат някаква тяхна си бензиностанция и от там си слагат държавен бензин.А с това твое изказване ,че си вадят пари от джобовете...малко по-сериозно.Според мен са завлекли от някои рушветче и отиват да си вършат тяхна си работа с патрулката :)

Това за парите от джоба съм го гледал в интервю. Дали казват истината - възможно е. Има и добри и лоши полицаи, кои са повече, не коментирам.

 

Това със своята бензиностанция е смешно в условията на капитализъм...не че ще се изненадам особено, ако се окаже че и такива има. Малко ли абсурди има в държавата ни...

Link to comment
Share on other sites

бензиностанцията/дилърът отпуска купони за гориво в замяна на съдеиствие и навъртане около обекта нощно време

Link to comment
Share on other sites

Според мен ще е нормално ако зареждат бензин, който не е обложен с акциз.

Какво значение има? Акциза си отива в държавата и без това.

Link to comment
Share on other sites

Именно,бензин без акциз за който те не дават и 1 лев.Затова буди съмнение как видиш ли,за да си свърши задълженията,някой при това полицай ще извади от джоба си пари за бензин.Полицая е свикнал само да взима ,не да дава :)

Link to comment
Share on other sites

Е, те най-вероятно ще са взели фактира и после държавата връща парите към бюджета на МВР. Това всичкото, което си говорим е в сферата на догадките разбира се, поне докато не се появи някой, който знае точно как процедират.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

бензиностанцията/дилърът отпуска купони за гориво в замяна на съдеиствие и навъртане около обекта нощно време

Това беше преди много години , сега единствено може да ги черпят кафе или нещо от сорта ...

А относно каде зареждат гориво - Петрол !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...