Jump to content
BulForum.com

Rage


Antares

Recommended Posts

RAGE-box-cropped.jpg

 

Астероида Апофис удря Земята. Част от населението е затворено в подземни бункери в крио-сън, с надеждата в бъдеще да възстанови човечеството. Героя излиза на повърхността и попада в апокалиптичен свят, съпоставим с този на Fallout.

Атмосферата е невероятна. Не съм си пускал скоро Fallout3, но от спомените, които имах - тази игра го прибира в задния си джоб, като атмосфера. Макар и малко да ми е тежичка за машината, това, което успявам да видя доста ми харесва, играта е направена страхотно, откъм визия и атмосфера.

Освен обикновеното пуцане, се събират всевъзможни парчетии, някои от които могат да се използват за сглабяне на различни предмети. За сега съм намерил схеми само за превръзки, шперц и 60% бууст на кръвта. За пример ще дам, че си купих парче от бинокъл, с помощта на което вече мога да зуумвам с пистолета. Интересното е, че уръжията могат да ползват по няколко вида амуниции.

Друг интересен елемент са превозните средства. В началото започваш с обикновено ATV, след него идва възможността да се вземе бъги, има възможности за ъпгрейдване. Ще пиша повече, като поиграя повече. Стига писане, засядам :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Cd-LPHZcLNQ

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Cd-LPHZcLNQ

Link to comment
Share on other sites

Рядко зомбирам на игри, но тази ми взе здравето. :)

Уникална е, атмосфера, графика, всичко. Беше малко мъка, докато я подкарам, че е много бъгава за АТИ карти, но след пача, който пуснаха от ID и най-новите драйвери + един конфиг. файл, играта литна. Много лека и приятна.

Отма й давам 9/10 :)

 

78480142.th.jpg63287843.th.jpg36011097.th.jpg18623385.th.jpg75352069.th.jpg

47371072.th.jpg28919064.th.jpg20548310.th.jpg25872059.th.jpg90582379.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Рядко зомбирам на игри, но тази ми взе здравето. :)

Уникална е, атмосфера, графика, всичко. Беше малко мъка, докато я подкарам, че е много бъгава за АТИ карти, но след пача, който пуснаха от ID и най-новите драйвери + един конфиг. файл, играта литна. Много лека и приятна.

Отма й давам 9/10 :)

 

Не - АТИ картите са бъгави по принцип. laughing.gif

 

Още като я видях и разгледах ми се прииска да я заблъскам, но засега НИКАКВО време. Направи ми впечатление, че е бая обемиста, което разбира се е само положителен елемент...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...