Jump to content
BulForum.com

Външни ролетни щори за апартамент


Recommended Posts

Решихме да сложим външни ролетни щори. Препоръчайте ми фирма, ако сте се сблъсквали с това. Интересува ме качество, цена, срок за изпълнение и крайният резултат дали ви е удовлетворил. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Лятото вършат чудесна работа. Преди време сменяхме дограмата и демонтираха щорите и после чак след месец мисля дойдоха да ги монтират, но през това време което бяхме без щори беше направо ад в стаята.

Link to comment
Share on other sites

Външни ролетни щори,това си е просто удобство.Има достатъчно фирми,според мен поразпитай повече и събери информация от самите фирми.Препоръчвам Теолинопласт.Но пак казвам - разпитай.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз съм доволен от щорите, които ми направиха Солис.

Нямам нищо против Солис ,но там през месец сменяха монтажници,това също е много важно текучеството на персонал. :confused

Link to comment
Share on other sites

Това са глупости и няма нищо общо с услугата и качеството на стоката. Винаги ще предпочета голямата фирма, която носи отговорност и дава реална гаранция пред гаражните простаци, които идват, монтират и изчезват, понякога завличат и хора с капаро. Естествено всеки има право на избор.

Link to comment
Share on other sites

Това са глупости и няма нищо общо с услугата и качеството на стоката. Винаги ще предпочета голямата фирма, която носи отговорност и дава реална гаранция пред гаражните простаци, които идват, монтират и изчезват, понякога завличат и хора с капаро. Естествено всеки има право на избор.

Абсолютно съм съгласен с теб за гаражните фирми,много клиенти ми ревът точно след такъв монтаж,днеска са тук утре не. :angry: Задължително трябва човек да се обърне към голяма фирма.

И честата смяна на персонал,ще ме извиняваш, ама има много общо с качеството на услугата.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

И сега основният въпрос: какви са проблемите при PVC и Al щорите, както и топлоизолационните им качества през зимата. Kak стои въпроса с конденза.

Ако има хора с преки впечатления нека споделят. Разликата в цената е почти двойна, дали си струва да се предпочетат Al?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...