Jump to content
BulForum.com

Заплати в туристическия сектор


MVI

Заплати в туризма  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Здравейте!

Искам да се ориентирам как вървят заплатите в туристическите агенции, както и в останалите туристически обекти в България. Знам, че по принцип са фирмена тайна, както и, че има голямо разнообразие от туристически обекти, категоризации и длъжности, но ако някой от вас може и има желание да сподели такава информация, моля да пише! Надявам се, че в този форум ще бъдете много полезни!

Link to comment
Share on other sites

Много често това, което се декларира като заплата е едно, а това, което се взима на ръка - съвсем друго, така че всичко е много относително...

Link to comment
Share on other sites

Като знам какви олигофрени се взимат за персонал по хотелите, не вярвам много от тях да взимат високи заплати.

Link to comment
Share on other sites

Жена ми работи в туристическа фирма/една от големите/. Много правилно казаха, че всичко е относително. По принцип долната граница е около 500лв чисти. Горната удря понякога до 2000, но това означава да си носиш работата със себе си, непрекъснато включени няколко телефона, хабене на нерви и почти никакво свободно време.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...