Jump to content
BulForum.com

Nqkva strancia takava izmisline


ZGAN

Recommended Posts

Sq....Izkam si napravq slednata stranica:

 

na index.html da ima "Enter Login I Passwors" ako naprimer se logna kato Admin da moga da pravq accounts

Ako ne...da me prashta kam nqkade si...kadeto da ima nqkakuv nachin za upload bez da mi e nujen ftp klient..neshto kato v hit.bg ideqta nqma da vi kaja kakva e dokato ne stane ako stane de...ta..qsno li e polojenieto...?

 

P.S Koito moje/znae/izka da pishe

P.S.2 Koito moje/znae/neizka da ne mi pishe

P.S.3 Koito ne znae....da natisne alt+f4

p.s.4 Obarnahte li vnimanie na gornite 3 ?

Link to comment
Share on other sites

ZGAN, sled posledniq si posting ne ochakvash, che shte ti pomogna, nali? Puk iskash i da ti go napravq....

S takova otnoshenie dalech nqma da stignesh. Kogato iskash pomosht ot nqkogo, opitai se da budesh liubezen!

 

 

P.S. Ako tova beshe tvoe izqvlenie razbira se...

Link to comment
Share on other sites

Zgan dokolkoto razbiram iskash da nqkoi da napravi localen uploader za warez.ru bez da se izpolzva ftp manager taka li?

mi tova lesno se pravi, ama problema e che ftp-managerite sa mnogo po guvkavi ot edna takava web forma, shtoto s akova neshto ako uploadvash ako ti prekusne za malko vruzkata i trqbva nanovo da pochvash...

Link to comment
Share on other sites

Che shte ti pomogna, nali? Puk iskash i da ti go napravq....

Veli chesno...ako ne mi vqrvash i na detektor na lujta me testvai ama ot teb pak nishto ne sam izkal daje da mi beshe prdlojila pomosht stqh da ti otkaja (dosta grubo pri tva) a ne mi pravi tochno ti zabelejka za otnoshenieto mi...vij se parvo sebe si.Ne mi palnish pari...ne mi draj smetka, nali vednuj ti go kazah tochno tva v kanala.

 

TO ALL: vie s malki izklucheniq ste ligliovci i to golemi....kazah koito moje da pomogne da pishe a ne koito ima mnenie po vaprosa....

 

chochosan: izka mi se da mi kajesh kak stigna do izvoda che tochno kam warez.ru imam nqkakvi pretenci ? prosto mi posochi v koi red i koq duma te podtiknaha kam tva mnenie.

Link to comment
Share on other sites

az znam

kat znaish ili go napravi ili ne se obesnqvai hem kazah tapo replay da ne se pravqt

Tova ne mi prilicha da ne iskash nishto....

 

Shte ignoriram ostanalite ti komentari.

Link to comment
Share on other sites

Ne ne nedei da gi ignorirash prosto probvai da razberesh kvo sam napisal..kvo da te pravq shte ti obesnq...

 

"az znam" e tochno kato "obichash li pukanki" ! a drugite postove tam deto za nqkva programa deto se karat koe e sux i koe ne e veche nqkaku help...a tova che znaesh...mi huu znai az pak znam kak da si napravq razhladitelen sok prez goreshtoto lqto !

 

P.S ne izkam pomosht ot teb za napred...taka che nai lubezno te molq ne si e predlagai na men kogato vidish che izkam nqkakva kolkoto i da te napuva ot vutre nedei.

Link to comment
Share on other sites

Ei tva vsi4ki temi stanaha na sapunen serial,vseki spori za ne6to ama i toi ne znai za kvo spori,

stana mnogo iako tuk,kat va slu6am taka s tia zabelejki i mi zaprili4a na ruskia pazar :lol: ,

pone se izslu6vaite be hora koi kvo iska i za kvo se bori,a sled tva si pomognete.OK ;)

Link to comment
Share on other sites

*.Nuke sux :)

vapros na vkus ;)

По-скоро на безвкус :)

ок, кое тогава според теб е олицетворение на самия вкус? :rolleyes:

Няма такова. Всичко си има недостатъци, а тези в *.NUKE са много :P Главният е, че са наблъскани толкова неща, има кофти админ панел, всеки втори сайт е правен с него.......... което е и най-противното ;)

 

Да кажем - phpslice, Invision Board + IBF eXTreme - прилича доста на virtuanews, но наистина е орязан откъм функции.

Link to comment
Share on other sites

ne me razbra Dreamer, vaob6te ne stava vapros za sravnenie na *nuke i HTML (ima si has :P) , a za logikata na opredelianeto na vkusovete ;)

Kakto i da e, mnogo se zadalbahme v izli6en spor, a az prosto iskah predloja nekvo lesno re6enie, a ne iztan4eno izkustvo :D

Link to comment
Share on other sites

Знам какво имаше предвид :P

 

И все пак PHP Nuke/Post Nuke са едно добро начало за стартиращите в тази област, но наистина се плаша при вида на административния панел ;)

 

Life goes on ;D

Link to comment
Share on other sites

Sloji tozi kod v sourca na stranicata ti i 6te te pita za pass i username.Moje6 da go redaktira6 i da sloji6 o6te useri, kakto i da promeni6 stranicata na koqto da otide6 kato napi6e6 pravilno ime :

 

<HTML><HEAD></HEAD>

<BODY>

<script language="JavaScript">

<!-- hide

function passw(){

var Passed = 0

var Name = new Array()

Name[0] = "test1" // add to these user names

Name[1] = "test2" // add to these user names

var Pas = new Array()

Pas[0] = "000" // add to these passwords

Pas[1] = "111" // add to these passwords

var Usern = document.pass.usernam.value

var Passs = document.pass.passwo.value

for (var i = 0; i < 2; i++) // the value after i < should be exactly the number of users

{

if (Usern == Name && Passs == Pas)

{

window.open("http://www.freehostingindex.com/") // a URL of your choice

Passed = 1

break

}

else

{

Passed = 0

}

}

if (Passed == 0)

{alert("Password Incorrect")} // substitut this with your code

}

// end hiding -->

</script>

 

 

<p align="center"> </p>

<form name="pass">

<table width="250" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" align="center">

<tr>

<td><font color="#000000"><b><font face="Arial, Helvetica, sans-serif" size="2">Username

(test1/test2):</font></b></font></td>

<td> <b><font face="Arial, Helvetica, sans-serif" size="2" color="#FFFFFF">

<input type="text" name="usernam">

</font></b></td>

</tr>

<tr>

<td><font color="#000000"><b><font face="Arial, Helvetica, sans-serif" size="2">Password

(000/111)</font></b></font></td>

<td> <b><font face="Arial, Helvetica, sans-serif" size="2" color="#FFFFFF">

<input type="password" name="passwo">

</font></b></td>

</tr>

<tr>

<td height="61"><b><font face="Arial, Helvetica, sans-serif" size="2" color="#FFFFFF"></font></b></td>

<td height="61"> <b><font face="Arial, Helvetica, sans-serif" size="2" color="#FFFFFF">

<input type="button" onClick="java script:passw()" value="Enter" name="button">

<input type="reset" name="reset">

</font></b></td>

</tr>

</table>

</form>

</BODY>

</html>

Link to comment
Share on other sites

Sloji tozi kod v sourca na stranicata ti i 6te te pita za pass i username.Moje6 da go redaktira6 i da sloji6 o6te useri, kakto i da promeni6 stranicata na koqto da otide6 kato napi6e6 pravilno ime :

Samo da napomnia - browser-ite si imat edno butonche: "view source" .......

ako sloji tozi kod i niakoi shtrakne tva butonche, ha poznai kakvo shte vidi... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

da ve, to tova super lesno da se vidi prez nego....imah edna programka bazirana na java s koqto lesno se raboti i tochno tozi nomer s parolite go pravi, dori mojesh da si slagash vutre v zavisimost ot koi user otvarq opredelen link i izpolzva 32 ili 64 bitovo kriptirane taka che e absurd da vidish username parola ili url, samo che trqbva do go izrovq... znachi tova go bqh slojil v lovepotion.hit.bg > vij v admin entrance dali mojesh da vidish imeto na programkata nqkude shtoto az sega nqmam java virtual machine puk to e java script :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...