Jump to content
BulForum.com

The Witcher 2


Crazy_Hamster

Recommended Posts

The%20Witcher%202%20Assassins%20of%20Kings.jpg

 

 

Minimum System Requirements:

 

Minimum:

 

OS: Windows XP/Vista/7

 

Processor: Intel 2.2 GHz Dual-Core or AMD 2.5 GHz Dual-Core

 

Memory: 1.5 GB (Win XP), 2GB (Win Vista/Win 7)

 

Graphics: GeForce 8800 (512 MB) or Radeon HD3850 (512 MB)

 

Hard Drive: 14GB

 

 

Епично продължение! Очарован съм от новия енджин просто, такива красоти не съм виждал скоро. Още съм в началото, но играта е много стабилна.

Link to comment
Share on other sites

Играта още ли е 30 секунди игра - 2 минути cutscene? Първата част я играх половин час и я деинсталирах...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми върви с 3-4 FPS :(

 

Сега разцъквам първата, но и там нещата не са идеални от техническа гледна точка - редовно ме изхвърля в Windows и вече съм на ръба да я зарежа, въпреки че ми харесва и искам да я мина.

Link to comment
Share on other sites

Сложил ли си последният ъпдейт, който ти оправя релоад времето и различни бъгове? Ако не си го сложи (това го казвам за 1та част).

2та част е малко по-екшън ориентирана. Кът сцени пак има, но май са по-малко... можеш и да ги скипваш с десен бутон на мишока.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми върви с 3-4 FPS :(

Махни ubersampling.

unlednt.jpg

 

Тази функция товари страшно много компютъра. Като я бях пуснал, играта ми вървеше с 10-20 кадъра. След като я махнах - 30-60. Ако си с nvidia, сложи си драйвер 275, който още се води бета, но повишава производителността.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

След малък ъпгрейд на машината играта върви задоволително на ниски детайли и пак изглежда сравнително добре. Има неща, от които съм недоволен, начело с камерата, но като цяло е също толкова увличаща, колкото първата част. Ще пада мощно цъкане! :)

Link to comment
Share on other sites

След малък ъпгрейд на машината играта върви задоволително на ниски детайли и пак изглежда сравнително добре. Има неща, от които съм недоволен, начело с камерата, но като цяло е също толкова увличаща, колкото първата част. Ще пада мощно цъкане! :)

Не се надявай за дълга игра... къса е. Дори на хард се превърта за няколко часа. Стигнеш ли 3тата част почни да се приготвяш психически, че скоро ще свърши :) За максимален кеф се старай да си изиграеш всичките странични задачи.

Link to comment
Share on other sites

Аз така или иначе обичам да обикалям като муха без глава, за да видя всичко възможно :) А различните развития на историята гарантират поне още едно интересно преиграване.

Link to comment
Share on other sites

Аз така или иначе обичам да обикалям като муха без глава, за да видя всичко възможно :) А различните развития на историята гарантират поне още едно интересно преиграване.

Ами аз влязох във всяка възможна къщичка.. изнесох всеки възможен предмет и го продадох :) Накрая не си знаех парите. Според мен има 3 места, в които историята търпи леки промени. Та ако разчиташ на това за преиграване, може да я преиграеш цели 2 пъти :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...