Jump to content
BulForum.com

как да си истегля и инсталирам sound device


city90

Recommended Posts

тарсих го в гоогле но не го намирам и зашто го нямам след като сам преинсталирал уиндоуса помогнете ми моля жи

Link to comment
Share on other sites

Sound device се купува от магазин.

Изтегля се (ако нямаш на диск или дискета) драйвер за него, след като си го закупил и сложил в компа, за да може операционната система да работи с това устройство (закупеното от магазина) и като резултат като пуснеш музика, да я чуеш от изхода на device-то.

Започни с това какво е sound device-то, каква е ОС, какъв е компа, и какъв е проблема. Съдейки по въпроса, няма да се справиш сам, занеси го на майстор.

Link to comment
Share on other sites

Sound device се купува от магазин.

Изтегля се (ако нямаш на диск или дискета) драйвер за него, след като си го закупил и сложил в компа, за да може операционната система да работи с това устройство (закупеното от магазина) и като резултат като пуснеш музика, да я чуеш от изхода на device-то.

Започни с това какво е sound device-то, каква е ОС, какъв е компа, и какъв е проблема. Съдейки по въпроса, няма да се справиш сам, занеси го на майстор.

преди бях с уиндоус 7 си имах звук но сега като му инсталирах уиндоус хп 2002 като искам да пусна песен и ми излиза 4е нямам инсталиран соунд дежице

Link to comment
Share on other sites

Дръпни си от някъде (с това трябва сам да се справиш) AIDA 64, мисля че от официалният сайт имаха триал версия. Инсталирай програмата и виж какво ти е устройството. Вероятно става въпрос за вграден на дъното звук - realtek. Вариант 1 - Дърпаш драйвър за установеното от програмата устройство за твоята ОС, инсталираш и си готов. Вариант 2 - отиваш на сайта производител на твоето дъно, секция съпорт/доунлоад, от там на драйвърс, от там пък на твоята операционна система, гледаш къде е драйвъра за звука, дърпаш, инсталираш и слушаш музика.

Ако след тези обяснения не можеш да се оправиш... значи компютрите не са за теб и е хубаво да викнеш приятел който срещу една бира и 5 загубени минути да ти оправи проблема.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...