Jump to content
BulForum.com

Prodavam Nokia 3210


Recommended Posts

glupostiiii !! ne e kradena we xaxaxa prosto mi e star GSM no mi trqbvat parite za tova q prodavam.bez zarqdno za6toto sega imam druga Nokia i mi trqbva za neq... az ako trugna da krada Nokia 3210 li 6a krada !? xaxa :))

Link to comment
Share on other sites

ne ! mnogo si e dobre absolutno ni6to mo nqma ne pravi problemi i moga da ti garantiram za nego stra6na ma6ina :) aa vij za bateriqta ne moga da ti kaja za6toto ne go izpolzvam i nqmam predstava ama v nas sedi po 3-4 dni vklu4en ( pak kazvam bez da govora) i ne mu pada bateriqta.

Link to comment
Share on other sites

За какво да наддаваш? Няма смисъл. Дай още 50 лв и си купи 5110 (класика!!!), ще ти остане и за капаци и Li-Ion батерия с вибра:). Сериозно - 30 кинта е добра цена за 3210, хубав е телефона по принцип, но доста остаря като модел и батерията Ni-Mh не е много удобна. Литиево-йонните вече станаха стандарт.

Link to comment
Share on other sites

За какво да наддаваш? Няма смисъл. Дай още 50 лв и си купи 5110 (класика!!!), ще ти остане и за капаци и Li-Ion батерия с вибра:). Сериозно - 30 кинта е добра цена за 3210, хубав е телефона по принцип, но доста остаря като модел и батерията Ni-Mh не е много удобна. Литиево-йонните вече станаха стандарт.

ми на твоята логика мога да дам още 250 и да си взема 6610 - пак класика :)

+ това 5110 е по-стар модел от 3210 имал съм такъв и е доста здрав но 3210 го бие...

Link to comment
Share on other sites

ne weee . GSMa sa prodava 6tom tolkoz 4oveka go iskate kazvaite tzeni... ako nqkoi 6a naddava . prosto ne bqx v pld i ne sum gledal foruma ako nqkoi iska da sa razberem po byrzo moje da mi sa obadi v nas 774493 - Zlatio

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...