Jump to content
BulForum.com

Какво ще вземеш със себе си на самотен остров?


HEKTIK

Recommended Posts

Аз ще си взема трима мъже, три бутилки "Jack Daniel's",три кила течен шоколад,. един чук и няколко пирона.Три дни ще, ям ще, пия и ще ги изнасилвам, а на четвъртия ден ще пришпоря мъжагите да ми сглобят лодка и ще си се върна в  :lol: цивилизацията, щото и в Рая писва!!!!!!!!!!!!!! :lol:  :lol:  :lol:

Ne ti trqbvat 3-ma, samo 6ti tejat. Po-dobre vzemi samo men, 6toto i bez tva struvam kolkoto 3-ma

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

ЗА какво ви е тоа самотен остров,аз пък въобще не искам да се отделям от реалността и от сегашния си живот.Да си живея както си искам ,но тук в тоя свят, въобще нямам нужда от някви измислени острови, стига ми въображението:)А пък и ме е страх ,че на онзи вълшебен остров живота ми ще изгуби смисъл....Някои от вас са писали ,че ще им омръзне ,ама ако знаеш как да се забавляваш и да праиш така да не ти е скучно...едва ли.Просто не ми тряа рай ,за да си живея и да си се кефя на живота....за кво ми е самотен остров, като ше водя само някакво безполезно съществуване?

Link to comment
Share on other sites

jane doe говориш така щото си 8 клас тогава е супер шоу пък и ако на самотния остров си с любимия човек и имаш каквото искаш бих ти казал че ще е доста приятно и наистин аще омръзне но тогава ще хода до "цивилизацията" за малко и се връщам пак :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично бих си взела наркотици,мъж и музика...банално,но перфектно :P

Мммммммммммммм Наистина перфектно! Малко алкохол и два-три чувала с предпазни средства само бех допълнила :D Другото е просто въображение :P

Link to comment
Share on other sites

PC - то с всичко което съм инсталирал на него,

Сателитен модем,

Спрайт в индустриални количества,

Момичето, което харесвам, :pirate

и...лодка в случай че искам да си ходя ( не ми се вярва ). :pirate

Link to comment
Share on other sites

PC - то с всичко което съм инсталирал на него,

Сателитен модем,

Спрайт в индустриални количества,

Момичето, което харесвам, :pirate

и...лодка в случай че искам да си ходя ( не ми се вярва ). :pirate

Link to comment
Share on other sites

pcto sas mnogo muzika.

internet.

nqkolko priqtela.

priqtelkata.

i bezkraino koli4estvo alkohol.(po vyzmojnost doma6na rakiq)

i da ne zabravqme uzvo4enie kato za koncert na nqkoi stadion :)

Link to comment
Share on other sites

Към всички които искат да си вземат комповете:

 

Шабе пичове, отде ток за тоя компир бе!!! акумулатора ще се скапи на 10-тия час. Със слънчеви батерии няма смисъл. Ще блъскаш цял ден на компа и за вечерта няма да ти остане нищо. Призовавам ви да измислите нещо ( моя малокапацитетен акъл не успя ).

 

 

А ако трябва да избера само едно нещо с което да си прекарам чудесно на острова то тва ще е сателитен телефон ( все пак по някое време ще огладнея и ша си ходя ) :pirate

Link to comment
Share on other sites

Към всички които искат да си вземат комповете:

 

Шабе пичове, отде ток за тоя компир бе!!! акумулатора ще се скапи на 10-тия час. Със слънчеви батерии няма смисъл. Ще блъскаш цял ден на компа и за вечерта няма да ти остане нищо. Призовавам ви да измислите нещо ( моя малокапацитетен акъл не успя ).

А ако трябва да избера само едно нещо с което да си прекарам чудесно на острова то тва ще е сателитен телефон ( все пак по някое време ще огладнея и ша си ходя ) :pirate

Е ще намерим начин ве :) то ще е някакъв модерен остров с АЕЦ :D даже и ще има интернет доставчик :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е ще намерим начин ве :) то ще е някакъв модерен остров с АЕЦ  :D даже и ще има интернет доставчик  :bgrin:

 

 

Не трябваше ли да е самотен остров бре? :) А да сетих се сигурно в АЕЦ-а ще бачкат роботи :) Но май по- добре да е ВЕЦ, щото има водичка :))

Link to comment
Share on other sites

Не трябваше ли да е самотен остров бре? :) А да сетих се сигурно в АЕЦ-а ще бачкат роботи :) Но май по- добре да е ВЕЦ, щото има водичка :))

Е може и ВЕЦ :) а нета ще е на визио щот не си личи някой да бачка при тях сигурно са само роботи ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...