Jump to content
BulForum.com

Какво ще вземеш със себе си на самотен остров?


HEKTIK

Recommended Posts

Памела Андерсън , една врата , вибратор , крем за ръце

 

Защо точно това ли ми....

Ще лъскам бастуна с много крем докато гледам през ключалката на вратата как Памела се самозадоволява с вибратора :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Самотен остров...Аз...и шестима мъже :blowup: - по възможност единия да е Кристиян Бейл.. :grin: ...да си ме галят с орхидеи...!!!

Иххх,че съм глезла.... :wub:

Link to comment
Share on other sites

хмм ми бих взел

1.Една госпожица(имам предвит конкретен човек не която и да е) :)

2.Пц-то ми

3.Усилвателя и тонколоните ми

4.Няколко книги но не знам кои точно

5.Некви неща за оцеляване и още нещо ако се сетя :)

Link to comment
Share on other sites

Ако ще е остров с една палма бих си взел преди всичко въдица. Защото иначе ще умра от глад. Условието на задачата не предполага нещо да е осигурено (освен ако не е включено в туристическия пакет :-)

 

Но другите идеи като за една кака която да прави компания на самотния корабокрушенец също не са лоши. Кой от нас не си го е пожелавал в най-смелите мечти.

 

Абе дори и с кака, няма да изкарате дълго (без интернет)

 

Ч.

Link to comment
Share on other sites

Компютър , Сателит , Генератор , Танкер с бензин /нафта/ , Анджелина Джоли...какво му трябва на човек... :)

Много интересно, ако имаш тези неща няма дълго да останеш на острова, осве ако сам не искаш де :)

Link to comment
Share on other sites

...Аз...и шестима мъже 

 

 

:DЕх ,че си скромничка ,само 6-ма :D Това сигурно трябва да се тълкува ,че всеки ден ще си с различен мъж ,а в неделя ще си почиваш :D Нека да ти е лошо ,а ?? :D

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си взема трима мъже, три бутилки "Jack Daniel's",три кила течен шоколад,. един чук и няколко пирона.Три дни ще, ям ще, пия и ще ги изнасилвам, а на четвъртия ден ще пришпоря мъжагите да ми сглобят лодка и ще си се върна в :lol: цивилизацията, щото и в Рая писва!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аз бих зел ена жена(блондинка.щото не може да мисли,по възможност да не може да говори) да може да прави хубави свирки :D компа естествено ше зема една лодка да ходя до съседните острови да помпам местните жени :lol: само мъжете им да не са обратни :devil че тогава става лошо :pirate

Link to comment
Share on other sites

Приятелката ми и всички томове на енциклопедия британика(не защото ще ми е нужно нещо за четене).

В крайна сметка информацията е най важна в подобна ситуация.

Link to comment
Share on other sites

Ами освен машината..... няколко момичета така... (за да има какво да се прави нали :D ) и ще помоля Евроком да ми пусне малко космически кабелен интернет ахахах :P

Link to comment
Share on other sites

Ами освен машината..... няколко момичета така... (за да има какво да се прави нали  :D )

Хах, че то ако имаш нет няма да ти остава време за момичетата, поне доколкото те познавам :P (споко, всички сме маниаци)

Пак по темата: за кво ви е всичката тая информация, то ще е такъв кеф там (без даскало, работа, глупости, разни идиоти...), че най-малкото бих седнал да чета "Британика" :bgrin: Вместо това ще спя по цял ден (о, да!), ще се препичам на слънце, от време на време ще плувам по малко (щото той моят остров ще е готин и тропически) и най-важното: ще специализирам техниката на нищонеправенето!

Така че това си е мечта!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си взема красива жена(тогава май острова няма да е самотен :D ) , но............... :excl: Ще си зема подводницата , да си са гмуркам като ми омръзне на сушата!хахахахаха :punk А също и да си тръгна като ми писне :P

Link to comment
Share on other sites

Жена, без наркотици - те пък за кво са ми като имам жена :) Е не коя да е жена - някоя която ме обича - да се разцепваме на спокойствие :pirate :punk :rolleyes: :wacko: :blink: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ще взема момчето, което си обичкам, най-добрата ми приятелка и пц-то в комплект с нет-а и многооооо музика :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...