Jump to content
BulForum.com

Do kude 6te stigne Lokoto v 6ampionskata liga?


djgorro

Recommended Posts

az sum goliam fen na Lokoto i sega se i zapalih ot tova evropeisko i me naduha tova 4e bulgarskia nacionalen otbor otpadna bezslavno i sega me4tata mie lokoto da stigne malko po nadale4 v ligata za da otsrami nacionalnia otbor. neznam no sum super optimist. vie do kude mislite 4e 6te stignat smurfovete? :rolleyes: B) :punk

Link to comment
Share on other sites

Честно да си кажа, не виждам как ще отстраните Брюж. Така че .. дотам, според мен :)

Link to comment
Share on other sites

Честно да си кажа, не виждам как ще отстраните Брюж. Така че .. дотам, според мен :)

mislia 4e moje i da dadem malko pove4e optimizum. ni6to ne ni pre4i. dobre be X-4eto za6to da ne stignat. gurcite stignaha final a nie da ne mojem da biem Briuj sogurno. eeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Следващия които пише глупости директно ще прескочи warn-а и ще му се смени групата от потребители в която е :angry:.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Локомотив няма да преодолеят Брюж.Макар и да ми се иска някой български отбор да напредне в Шампионската лига си оставам на това мнение.Дано се представят достойно поне.Успех,Локо

Link to comment
Share on other sites

Следващия които пише глупости директно ще прескочи warn-а и ще му се смени групата от потребители в която е :angry:.

koi e pisal gluposti? az ne vijdam ni6to

Link to comment
Share on other sites

koi e pisal gluposti? az ne vijdam ni6to

изтрили са поуста.

Не смятам, че Локо ще направят нещо, но все пак им пожелавам успех. но и другите български отбори могат да направят нещо в UEFA. А дано!

Link to comment
Share on other sites

изтрили са поуста.

Не смятам, че Локо ще направят нещо, но все пак им пожелавам успех. но и другите български отбори могат да направят нещо в UEFA. А дано!

dano. bulgari iunaciiiiiiiiiiiiii :punk

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че локо имат шансове, но все пак ще срещнат сериозна съпротива.

Link to comment
Share on other sites

Българския футбол на мен не ми харесва, но все пак Локото са представители на България сега(за шампионсата лига).Бих искал да се класират.Може и да покажат добър футбол. B) Дано!

Кога почваВ мачовете?!

Link to comment
Share on other sites

Оле,пичове,стига гадаене,майна.Локото дали ще отстрани Брюж или не...не знам,ама аз отивам в Белгия да ги подкрепя.Ако трябва няма да ходя на море,но ще ида!!!

Ние сме,ние сме, шампиони на България ние!

Link to comment
Share on other sites

До две почетни загуби.

Жалко само, че няма да имат възможност да продължат за УЕФА, там биха имали по големи шансове.

Link to comment
Share on other sites

Тези думи вече бяха цитирани в някой от форумите (събраха се доста подобни един на друг форуми), но са хубави и ще ги повторя!

Белгия класира ли се на Европейското? - не

А ние? - да

Брюж имат ли национали? - имат - двама.

Локо има ли национали? - има - трима.

Защо тогава да ги обявяваме предварително за аутсайдер?

Не мисля, че мога да кажа нещо друго по темата. Мога само да спомена, че й давам 2-3 дена живот.

Link to comment
Share on other sites

Абе,не знам нищо,само знам,че Локо Шампион на Европа :D

п.с.малко се изсилих май...

Link to comment
Share on other sites

az nqma da govorq zashtoto mi se iskashe i buglaria da napravi neshto na evroto ama nestana.. i za da sme realisti samo kasmeta moje da ni pomogne v ma4ovete s Briuj.. no neka vqrvame koi znae vse pak tova e topka :)

Link to comment
Share on other sites

малее,само кат си помисля как ще ги гледат другите отбори наште,след като националния беше така брутално нагърбен направо лошо ми става.нищо чудно вместо увации като излизат локото да се чуе бурен смях деа

локото ще гризат яко дървото-вервайте ми

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че самото класиране на Локо за мача с Брюж е успех. Не можем да искаме повече от момчетата ;) . netrootbg - само хвалби ли очакваш за този ... отбор :) ?

Link to comment
Share on other sites

VooDooMaN не очаквам само хвалби. 100% гаранция ти давам че съм безпристрастен. Но няма да търпя някой да приказва глупости и да обижда феновете на отбора по най - тъпия възможен начин. Няма проблеми да си изкаже мнението по темата и т.н., но в момента в които почнат обидите трия наред и едитвам мнения до безсъзнание.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм оптимист. :)

Сега тъкмо ще ни подценяват навсякъде в Европа заради Европейското и можем да ги изненадаме. :woot

Тва беше с оптимизма, ако трябва да съм реалист бих казал че ще ги смажем :P .

 

Не, сериозно аз наистина си мисля че ще ги бием, въпреки че не съм фен на локото.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от Ботев, но си мисля че Локо имат около 1 % шанс срещу Брюж, да видим нали ще се възползват максимално от него :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...