Jump to content
BulForum.com

Предложения за СПОДЕЛЕНИ ПЪТУВАНИЯ


Midex

Recommended Posts

Тъй като вече имаше няколко такива обяви в раздел "Продава", мисля, че по-подходящото е да се отвори специална тема за тази цел. Моля вътре да не се коментира колко е удобно/неудобно да се ползва такъв вид превоз, колко е тъпо да се минава през еди кой си маршрут и други такива.

Идеята е в темата да има само предложения за предстоящи пътувания. Предполагам, че почти всеки има регулярни (или епизодични) пътувания в града или извън него и няма да има нищо против при тия цени на горивата да си върне част от парите.

 

Тъй като в момента в раздел "Продава" има такова предложение, смятам да го оставя като за последно там и само ще копирам информацията от темата там, в този пост, тъкмо за да се види начина на оформяне на евентуалните предложения занапред. Въпреки, че споделените пътувания все още не са достатъчно разпространени в BG, ако има интерес и периодични предложения, след време направо ще забода горе темата да бъде на видно място. Възможно е и да бъде преместена в раздела за автомобилите, а докато набере популярност...ще я ъпвам от време на време, за да бъде забелязана от повече хора.

 

Ще трия коментари, за които преценя, че не са оферти за пътувания.

 

На 05.05 ще пътувам за Велико Търново с Пежо 306 комби (с климатик) и имам 3 свободни места за 10 лв на човек (независимо дали ще се съберат). Маршрута ще е през Шипка.

 

Тръгване след 18 часа от Тримонциум.

 

0889 71 61 95 Светослав

Link to comment
Share on other sites

Според мен тази тема трябва да е двустранна, т.е. да пишат и хора, които си търсят транспорт.

Link to comment
Share on other sites

На този етап не виждам смисъл - който иска да предложи споделено пътуване и знае за темата, ще го предложи. Надали ако пиша, че в четвъртък търся с кого да пътувам за Крумовград, ще намеря човек, който точно тогава ще пътува и ще ми предложи, просто защото съм го подсетил.

Нека темата остане само за предложения, а ако някой много държи да си потърси транспорт - да си даде заявката в "Купува".

 

В момента в който видим, че има достатъчно голям интерес към споделените пътувания и от двете страни - или ще отворим още една тема за търсене, или направо ще се отвори раздел с 2 подраздела.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Използвам да ъпна темата, тъй като (както казах по-горе), явно не сме чак в такава криза и бензина все пак ни идва доста евтин, щом все още нямаме практиката да пестим с поделяне на разходи.

 

@petyr hvorev, щях да ходя на събора ако по същото време (утре и другиден) нямаше да е 3-я кръг на националния шампионат на Калояново. От двете мероприятия предпочетох второто, тъй като там имам повече интереси.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тъй като от време на време си правя разходки за уикенд по морето,има ли навитаци да си разделяме бензина за 4 човека по 25лв Това е по малко от еднопосочен билет,отиваме кой кадето иска го оставям и в неделя вечер тръгваме обратно.Да уточня че най верочтно аз съм с мойта и оставащите места са 2 да не се гъчкаме.

Link to comment
Share on other sites

като казваш "тръгваме" - в петък вечер ли имаш предвид или събота сутрин? че по принцип съм стопаджия, ама чак до морето не съм го правил тоя номер, а и аз като теб обичам уикендите да се мотам на някъде, та морето за 25 лв транспорт си е добра оферта. но в случай че по принцип тръгваш събота сутрин - не е особенно удачно, губи се една нощ и от съботата остава има няма половин ден.

Link to comment
Share on other sites

Добре е, че предложенията, ще се обединят в една тема, но ще е полезно за заинтересуваните, че има специализиран сайт за такава цел - http://3na100.com/ и може би там ще имат по-голям успех.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...