Jump to content
BulForum.com

Турци се гаврят с БЪЛГАРСКИ ГРОБОВЕ!


nohuty

Recommended Posts

Клипчето в youtube.com тъй като го изтриха от Българският сайт!!!

 

 

ТОЗИ НАРОД СЕ ПРЕДАДЕ!

 

Искам да видя и ВАШЕТО мнение.

ВСИЧКО зависи от ВАС!

 

ДО КОГА ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ТОВА?

 

Предлагам клипчето да бъде изпратено до ВСЯКА БЪЛГАРСКА МЕДИЯ

ЧУЙТЕ ГИ САМО! Пеят за "ALLAH", чува се "Дейба Гергьовден" ...

Не смея да помоля някой за превод ...

 

Съжелявам ако го приемете като спам но желая ВСИЧКИ да видят в каква "Държава Живеем"!!!

Който иска може да изпрати клипчето до ВСЯКА Българска Медия!!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Повярвай ми направих го вече!

Но друго е когато 10 човека дадът Гласност на нещо от колкото

само един...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в ПУ, 1 година МИО и имаме 15-20 чуждестранни студенти(почти всичи турци естествено...)много са нахални, не само че говорят на турски ами и викат, ама викат не ами крещят направо.Миналия път пред мен една се провиква да каже нещо на някакъв неин приятел до другия край на стаята, не я чу, та оная се провикна още по-силно...на косъм бях да не й изпукам един шамар да й затворя устенцата....

След това тръгвам да сядам за изпита, някакъв пак турчин ми прави знаци(не може да ми каже на български, а би следвало да го знае, защото всички изпити, които полага са на БГ), че не може да седна там, защото мястото било запазено за някакъв негов приятел.....

На центъра все по-често като минаваш се чува турса реч...отделно няма да казвам за тея нахалници в джамията до съда, как се изринвам всеки път като мина покрай нея....

Явно турците са останали с някакво странно разбиране, че като са тука са у дома си и могат да правят каквото си искат, а това с гроба :Х направо не ми се коментира, заслужават по един хубав бой тея малки хулигани.Дано синът на този Стоян ххххх(чийто кръст се вижда как турците подмятат накрая на клипа) види това клипче, защото предполагам всеки един син, който види някой да се осквернява гроба на баща му и то от долна турска измет ще им счупи ръцете след това.

 

Е ти защо нас ни караш да го пращаме ? Малък ли си ти да го пратиш ?

 

Пиши по темата, нека не превръщаме тая тема в спам, за да не я затварят модерите и да можем по-дълго време да си поговорим за това на какво основание турците се чувстват като у дома си тук, където не им е мястото...Аз забелязвам последно време тенденция за цигани(малко по-богати и наконтени), които се мислят за турци и са адски надути и нахални...незнам как се обяснява това нещо

 

Иначе слагам линка към клипчето в скайп, нека повече хора го видят....

Link to comment
Share on other sites

Пиши по темата, нека не превръщаме тая тема в спам, за да не я затварят модерите и да можем по-дълго време да си поговорим за това на какво основание турците се чувстват като у дома си тук, където не им е мястото...Аз забелязвам последно време тенденция за цигани(малко по-богати и наконтени), които се мислят за турци и са адски надути и нахални...незнам как се обяснява това нещо

 

Иначе слагам линка към клипчето в скайп, нека повече хора го видят....

Добре нека е по темата. Аз също съм на мнението,че циганите и турците си превишават правата,мен също ме дразнят,но нали знаете не е будала този който яде баницата а този който му я е дал,тоест глупавите ни политици и правосъдна система които позволяват циганите и турците да превишават правата си безнаказано.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва, което се подвизава в България и се нарича турци, нямат нищо общо с истинските турци! Истинските турци си живеят в Турция и изобщо нямат мераци да живеят в България. Тея тук са пумаци, които не ги искат в турция и те са принудени да живеят тук!

Аз лично, ако видя група пумаци да се гаврят с български гроб,...няма да споменавам какво ще им причиня, че да не получа warn, или поне на първите 2-ма 3-ма, до които се докопам, пък после ако ще да ме строшат от бой! Ама сега до каквито и медии да се прати това клипче, ефектът ще е нулев. Да, всеки като го гледа клипчето би се ядосал, но какво друго може да направи? Да тръгне с брадвата и където види турчин да го оставя на място? Или какво?

Link to comment
Share on other sites

Аз лично, ако видя група пумаци да се гаврят с български гроб,...няма да споменавам какво ще им причиня, че да не получа warn, или поне на първите 2-ма 3-ма, до които се докопам, пък после ако ще да ме строшат от бой!

 

 

Брат ще ти трябва танк за тия мръсни говеда шото не се плашат от нищо, преди около 2 месеца, баш преди рождения ми ден 2ма много надъхани келеша Пумаци решиха да на бият мен и най-добрия ми приятел бяха сигурно на по 17-18 и ний съвсем като нормални хора си ги игнорираме и накрая моя приятел така се изнерви че изкара газовия си пистолет (на 18 е ) и гръмна нагоре и го насочи към тях, а на тия говеда не им пука че имат оръжие насочено към тях и доиде една патрулка и ги прибра тия двамата пък ний със предупреждение да не гърмим в града и сигурно ако патрулката не беше дошла щяхме да сме в небесно лилаво и двамата, не се занимавай ако видиш да става нещо такова ако си сам а те са повече от теб...ако ще ходим да ги мелим поне нека да сме много народ!

 

А и това клипче където и да отиде нашите страхотни политици биха предпочели да си изядът "политическото" кюфте от колкото да си помръднат пръста за хората :(

 

(Като избираме политици поне кат знайм че ш крадат, да избираме такива дето от краденото и на нас да дават)

Link to comment
Share on other sites

АлБънди а до кога ще се борите срещу ЕТНИЧЕСКИТЕ провокации?

Представи си това са твой роднини?

Вслушай се това са били ОФИЦЕРИ - хора които са се борили за държавата в която живееш!

Заради мълчанието и "етническите провокации" НАС ни колят, бесят и след 10 години ТЕ ще са повече от Българите! :sick

Link to comment
Share on other sites

Евтина провокация. Стегнете се малко...

ммм...да

Плюс това в форума на всеки 2-3 месеца се отваря тема против турци/мангали/дпс и така нататък...всеки казва що му е до душа и ,че ще ги избие и това е...

Няма смисъл да се плюмчим по форумите ;)

Link to comment
Share on other sites

боклуци в тая страна много... българи,турци, цигани и т.н... простотията не подбира по раса или националност...

стига сте се пънели по форумите какви патриоти сте... с празни думи нищо не се постига... правете като другите - пуснете И-нет петиция или нещо такова :lol:

Link to comment
Share on other sites

Господа модератори, докога ще оставяте форума да е арена на етнически провокации?

 

Автора на темата е на режим на предварителен преглед и одобрение на постовете. Което значи, че някой от тези към които отправяш въпроса си, е видял поста му, одобрил го е и го е пуснал за публикуване.

 

Това отговаря ли на въпроса ти докога форума ще е арена на етнически провокации?

Link to comment
Share on other sites

Автора на темата е на режим на предварителен преглед и одобрение на постовете. Което значи, че някой от тези към които отправяш въпроса си, е видял поста му, одобрил го е и го е пуснал за публикуване.

 

Това отговаря ли на въпроса ти докога форума ще е арена на етнически провокации?

 

Ооооооо, велики Модераторе(имаш една бира от мен, браво! :) ), ти, който си одобрил тази тема и си пуснал да стигне до нас, покажи се да те видим, драсни един пост против това турците да си разиграват коня в България, че като гледам последните няколко поста се говори само за бой, а на всичкото отгоре ни изкараха по-големи гадняри и вандали от турците.

 

А за всички тези, които мислите, че темата е етническа провокация...Еми абстрахирайте се от това клипче и си помислете за други случки, които сте/е имало с турци/мангали и ще установите, че полза от тях няма и мястото им не е в България(особено на мангалите, некоректни към ЕВН,към българските им "сънародници" и съответно към цялата държава)!

Link to comment
Share on other sites

А за всички тези, които мислите, че темата е етническа провокация...Еми абстрахирайте се от това клипче и си помислете за други случки, които сте/е имало с турци/мангали и ще установите, че полза от тях няма и мястото им не е в България(особено на мангалите, некоректни към ЕВН,към българските им "сънародници" и съответно към цялата държава)!

 

Овчиците ми те :lol: Добре поне, че пред циганите и турците може да се правите на мъже, щото другаде не ни минава номера :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...