Jump to content
BulForum.com

Gears of War


Lil Scrappy

Recommended Posts

Gears of War

 

457942_orig.jpg

 

*Homepages: Link

*Publisher: Microsoft

*Genre: Third-Person Shooter

*Release Date: November 6.2007

*PC Demonstration (E3 2007): Watch Video

*Also On: Xbox 360 and PC

 

Gears of War потвърден за PC

Epic Games потвърдиха, че Gears of War - едно от пилотните заглавия за новия Xbox ще бъде портнат и за РС. Във версията за компютър ще има пет нови чаптъра, редактор за карти, допълнителен мултиплейър режим и още много нови екстри, недостъпни за Xbox 360 потребителите.

 

Screenshot:

IGN, GameSpot

 

bigbx.jpgbigdx.jpgbigcx.jpgbiglx.jpg

bjgbx.jpgbjgcx.jpgbjgdx.jpgbmgbx.jpg

 

Кво да ви кажа може само да се радвате че тази геймка ще види бял свят и за ПС

Определено ще се хареса на много хора и то няма как все пак е експлузивна за Х360

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Айде играта излезе вече може да и се насладите и вие!

Gears of War Proper-Razor1911

 

А иначе ето ви някои нови видеота от Game-Play за ПС ( даже пише на каква система се играе )

Corpser Gameplay HD

Chainsaw Gameplay HD

Link to comment
Share on other sites

Странно защо никой не пише нищо в тази тема, а игртата е леко казано размазваща. Който е играл Lost planet и я харесал, това е играта за него. И тук ще предупредя никой да не повтаря моята грешка: когато я записвате изисква много време повече от 40 мин. Аз се подведох и когато я записвах под XP помислих, че е забила и я спрях, след което не успях да я запиша, даваше ми всевъзможни грешки. Добре че имам и Виста, та я подкарах там. Играта не е много тежка, а графиката и геймплея са уникални.

Link to comment
Share on other sites

E защо да е 40 минути... при мен се инстална по-бързо и за момент дори не е заприличало, че е блокирало...ама щом казваш... може на по-слаби машинки и така да е.

Link to comment
Share on other sites

тук е момента да се отбележи че най-големите хитове за x360 излизат и за pc - gears of war , bioshock ...

тва обезмисля купуването на тази конзола.както и да е,не искам да почваме оффтопик,просто отбелязвам :)

Link to comment
Share on other sites

тук е момента да се отбележи че най-големите хитове за x360 излизат и за pc - gears of war , bioshock ...

тва обезмисля купуването на тази конзола.както и да е,не искам да почваме оффтопик,просто отбелязвам :)

Ай стига пак ли почваш, и квокато излизат нека и ПС феновете да им се изкефат

според теб че няма смисъл от покупка на Х360 си е твое мнение

аз от както съм го взел не съм играл нито една игра на ПС-то друг е въпроса че и да искам да играя няма да мога защото искам всичко да ми е на МАКС а това значи 2000 лева за ново ПС да ама никога няма да дам поради простата причина че след 6 месеца ще има много по нови части, Докато при конзолите те първа заповат да излизат хитови заглавия а и както се знае графиката е на много високо ниво без сечене и проблеми

За това не съжалявам че си взех Х360

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво имаш предвид под " по-слаби машинки " моята ОПРЕДЕЛЕНО не е от по-слабите и сравнително бавно ми се записа. Аман от фукльовци! Не знам каква ти е конфигурацията, но определено не е кой знае колко по-добра от мойта и да наистина бавно си се записва играта.

 

А сега по темата. Играта е уникална, перфектна, като графика и геймплей. Единственият проблем е че имам геймпад но не тип Х бокс ами по-скоро плейстейшънски на фирмата "Trust" и не мога да играя с него. Тъпи разработчици пфф. Квот щът да правят, но аз не си зимам Х бокс пад.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво имаш предвид под " по-слаби машинки " моята ОПРЕДЕЛЕНО не е от по-слабите и сравнително бавно ми се записа. Аман от фукльовци! Не знам каква ти е конфигурацията, но определено не е кой знае колко по-добра от мойта и да наистина бавно си се записва играта.

Пич не съм се фукал! Казах го, защото 40 минути са ненормално много... вземи си провери как ти работи системата, явно имаш проблеми. Ако исках да се фукам щях да кажа каква ми е системата... Ся схвана ли?

Link to comment
Share on other sites

Не съм следил на часовник колко минути са, защото вършех други неща през това време, но определено беше по-дълго от която и да било инсталация на игра до момента. Няма какво да проверявам всичко си е точно, на тебе за колко ти се записа и каква ти е конфигурацията? ( не че има кой знае какво значение при добрите компютри ама все пак )

 

ЕДИТ: Ако някой има идеи как да си подкарам джойстика, който не е Хбокс-ски да каже.

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас но аз немога да си инсталирам играта в друга директория освен тая по дефаулт. Давам там да ми се инсталира където искам, но то пак я слага в "ц:/програм файлс/микрософт гамес/геарс оф уар"

 

Някой да има няква идея?

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае защо докато работи играта известно време и спира с оня ерор донт сенд. Сложих и крака, и ония драйвъри за процесора, и съм с най-новите драйвъри за видеото. Някакви предположения?

Link to comment
Share on other sites

Пичове какво става хаерсва ли ви играта питам тези които е играят на високи настройки ( все пак тогава се вижда красотата и )

Аз от както съм е врътнах на Insane с нетърпение очаквам продължението :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

При мен играта върви.Но има един бъг-като ми зареди нивото в началото и мине клипа в която отварят вратата на килията и почна да вървя героя ми се бъгва и започва да се върти на една страна и не може да се играе.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...