Jump to content
BulForum.com

Продавам стар компютър


Recommended Posts

Компютър + монитор за 110 лв - параметри на компютъра: Атлон ХП 2500+, 1,84ГХЗ процесор, 2,5ГБ РАМ памет ДДР400, ДВД записвачка LG, Захранване - 300В, Инсталиран Уиндоус ХП , може да му се сложи Линукс и Уиндоус 7, става за по-стари игри, офис, интернет, гледане на филми . Видеокарта Нвидия Гефорс 5200. За предпочитане е да си го вземете на място, да се изпробва. Мониторът е от старите - СРТ Монитор и е много тежък, без него цената е 90 лв за компютъра. Може и на части, но ще ви струва по-скъпо. За справки тел: 0988 99 16 17 (боб). Намира се в Горна Оряховица. Идеален е за деца или възрастни хора, които много не ползват компютър, а само за отдих и леки игри.

Link to comment
Share on other sites

Как изгодно бе колега,това си е жив обир! 20-30 лв. му е реалната цена,не се излагай...

 

Колега излагаш се с този коментар.

Прочети първо правилата и тогава пиши коментари.

Преди месец ми се наложи да си купувам захранване, едно ново захранване напълно обикновено 400W го взех за 25лв.

Не се излагай....

Link to comment
Share on other sites

Колега излагаш се с този коментар.

Прочети първо правилата и тогава пиши коментари.

Преди месец ми се наложи да си купувам захранване, едно ново захранване напълно обикновено 400W го взех за 25лв.

Не се излагай....

Хайде моля те, ти не се излагай. Това е компютър + монитор, който в най-добрия случай струва не повече от 20 лв. А темата е потенциален UP, през два дена.

Link to comment
Share on other sites

Сега - само монитора е 20 лв, паметта му е 2х1ГБ , която само едната е по 10 лв.... Така че колегата , който ми говори за някакви си 20 лв - за тези пари може само снимка да му предложа. Не знам под "вола теле ли търси" или какво, но това са смешки с тези 20 лв. , където ги пише - да иде на битака да си намери някяо неработеща бръкма за тези пари - това тук темата ми не е за пазара. А потенциалния ЪП не знам кой го прави - вероятно самия той за което му благодаря :) и ако обича да не пише с няколко псевдонима, че е смешно.

Link to comment
Share on other sites

Нека да си кажа и моето скромно мнение.

 

Нормална цена на компютъра - 25 лв ( пряко сили, 30-35 лв )

Нормална "цена" за монитора - 0 лв !!!!

 

Колега, ако наистина си оценяваш "компютъра" за по-голяма от тази стойност, съм съгласен  да ти събера части за 3-4 такива компютъра и да ти ги продам на половината от посочената от теб цена !!!

Link to comment
Share on other sites

Продавай го начасти тогава.Такава е реалноста.Такъв монитор не се търси,камо ли пък за компютъра.И  си забравил да напишеш частицата " не " пред думите става за игри, офис, интернет, гледане на филми. Ставал преди 15 години....

Link to comment
Share on other sites

Става разбира се..... Преди да си го видял и тествал престани да пишеш глупости по темата ми, ако обичаш. Отивай на бит пазара да си търсиш части! Ако искаш комп. без пари да си купиш - ами просто не си оцелил човека и мястото, Ще те докладвам вече на администратора, ставаш нагъл и нахален! И престани да влизаш с 100-на псевдонима да пишеш простотии! Смешен си.

Link to comment
Share on other sites

Колега, май си забравил харда да сложиш в описанието, не се знае какъв е ?????? Може би не си го сложил и в ценообразуването. Спокойно може да удариш 150-160 лева за тази "машина за ИГРИ".  

Link to comment
Share on other sites

Минко, не думай брат :) Тва е машината :). Може би в Грозна Оряховица да са такива цените, но явно тук в Пловдив сме на светлинни години......

Ами тия пари са си цяла пенсия за някои пенсионери които споменаваш. Значи ще ти дадат цялата пенсия за тази стара кочина която и чеп за зеле не става от нея и след това ще уригат на гладно един месец.

 

За да не е Ъп, да питам за кутията какъв цвят е  ?

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига си писал със 100 ника, аз не ям доматите с колците, надявам се админите да вземат отношение най-накрая спрямо вулгарното ти държание, гледай си там сервиза и се радвай! По надолу има тема, в която се продава комп. за 25 лв - ако имаш такава огромна нужда от компютърче може да си купиш него - да си играеш карти примерно, А сега ме извини дори няма да отговаря на смешните ти писаници повече и сериозно - дано админите погледнат та да ти изтрият простотиите вече, че не се търпиш!

 

За ваше севедение - имам 3-ма желаещи :) , които разбират и знаят какво търсят :) Ако днес го харесат ще пиша тук, за да ви зарадвам с хубавата вест че е продаден хихи :)

 

И Благодаря, че ми ъпвате темата - така само ми правите добро :) 

Link to comment
Share on other sites

Ще помоля писалите в темата и другите, които смятат тепърва да пишат, да не го правят, понеже всички вече разбрахме, че цената ви се вижда висока, а и постоянното ъпване на темата не е препоръчително. Другият момент е, че човекът си го продава в Горна Оряховица, а като гледам останалите писали не са от там, пък и надали някой ще тръгне да си поръчва по куриер стар настолен компютър с тежък CRT монитор, така че не виждам какво ви бърка да си го продаде там. Всъщност май виждам - проблемите са думичките "изгодно" в заглавието и "игрите", които могат да се играят и за да не се дразните повече, коригирам двата дразнителя. ;)

 

П.П. И не се включвайте повече в темата да ме убеждавате какви са реалните цени - знам какви са, дори наскоро продадох подобен стар компютър. :)

 

Освен това искам да припомня най-важните точки от правилата на всички форуми - в нашия са 3 и сме ги позиционирали в началото. Спазвайте добрия тон на комуникация при всички ситуации и навсякъде - дори и на ЛС! :rulez:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...